Nejlepší samoopalovací přípravky, které dodají vaší pokožce záviděníhodný tón| Zdravápleť

7. dubna Operace Brown v pohledu? Zde jsou nejlepší samoopalovací přípravky

Zveřejněno v 10:11 v Solares de Fabra Comunicación

Samoopalování je perfektní alternativou k získání dlouhotrvajícího opálení po celý rok, ke zvýraznění opálené pokožky na konkrétní událost nebo rychlý způsob okamžitého a minimálně invazivního opalování, ať už je důvod jakýkoli. A právě ty nejlepší samoopalovače dokážou uklidnit vaši touhu po opálení, nabízejí přirozené opálení bez ohrožení vaší pokožky a aniž by ji vystavovaly slunečnímu záření. Pokud se nechcete uchylovat k UVA kabinkám (a všem jejich kontraindikacím), samoopalovací přípravky vám rychle a bezpečně dodají tu malou barvu, kterou máme tak rádi.

Výhody nejlepších samoopalovacích přípravků:

  • Jsou okamžité: Toto je nejrychlejší způsob, jak ztmavit kůži a získat rychlé, přirozené opálení.
  • Nejsou škodlivé: zapomeňte na slunění, UVA paprsky a všechny kontraindikace, které s sebou přinášejí.
  • Můžete jej použít kdekoli a kdykoli chcete: kdykoli během roku a kdekoli. Ideální pro 365denní opálení.
  • Jednoduché použití: Samoopalovací přípravky se nanášejí stále snadněji. Samozřejmě, vždy byste se měli řídit pokyny.

Osm nejlepších samoopalovacích přípravků:

Samoopalovací přípravky prošly za poslední desetiletí dlouhou cestu a dnes naštěstí nabízí skvělé inovace.

Bronzující pěna Self Tan Express od ST TROPEZ

Jeden z nejlepších a nejznámějších samoopalovačů. Při aplikaci má viditelné účinky a podle toho, jak dlouho necháte přípravek na pokožce, získáte opálený tón (od jedné hodiny pro lehké opálení až po 3 pro intenzivní). Pak už se jen osprchovat. Ideální pro nastavitelné, přirozené, bezvadné opálení. Navíc je vhodný pro všechny typy pleti.

ST MORIZ Advanced Pro Insta-Grad Okamžitá a postupná samoopalovací pěna

Ve formátu pěny nabízí větší kontrolu a nabízí okamžitou, přirozeně vypadající barvu, kterou lze zintenzivnit. Je vhodný pro citlivou pokožku a obsahuje vůně, které zlepšují náladu. Navíc je perfektní pro otevřenou pokožku a pro ty, kteří nepoužívají samoopalovací přípravky.

Samoopalovací mléčný gel Autohelios od LA ROCHE POSAY

Jedná se o samoopalovací hydratační krém, který nabízí přirozený tón opálení bez šmouh a skvrn, díky formátu tajícího gelu, který zklidňuje pokožku a zároveň poskytuje 8-hodinovou hydrataci. Nejenže dodává barvu, ale také hydratuje a poskytuje přirozené a rovnoměrné opálení. Je vhodný pro citlivou pokožku a kůži, která by se neměla vystavovat slunci. Je testován pod dermatologickou kontrolou a je hypoalergenní.

Samoopalovací tělo Addition Concentrate Eclat de la CLARINS

Lze jej smíchat s jakýmkoli typem tělového ošetření Clarins, což umožňuje kombinovat samoopalovací efekt se všemi výhodami běžných tělových ošetření společnosti. Stačí přidat pár kapek, abyste získali individuální přirozené opálení.

Samoopalovací hydratační péče o pleť SISLEY Samoopalování

Tento samoopalovací přípravek na obličej je klíčem k přirozenému opálení, jednotnému po celý rok. Navíc intenzivně hydratuje pro jemnější, pružnější a jasnější pleť. Je formulován s výtažkem z alpské růže, který podporuje zářivost pokožky, aby lépe odrážela světlo a poskytovala zářivější a rovnoměrnější opálení.

AUSTRALIAN GOLD Instantní samoopalovací sprej bez slunce

Barva bez pásků, s rovnoměrným krytím, bez slunce, která nabízí dokonalý odstín přírodního bronzu. Kromě toho obsahuje hydratační komplex bohatý na vitamín C a aloe vera, který pomáhá hydratovat, chránit a opravovat pokožku, aby získala intenzivnější a dlouhotrvající barvu. Má také extrakt z máka a vitamín B (pro extra hydrataci a jednotné, jemné opálení) a kofein, který zlepšuje vzhled pokožky.

Samoopalovací tělový olej Sun 365 od LANCASTER

Jedná se o samoopalovací přípravek ve formě suchého oleje, který poskytuje rychlé a rovnoměrné opálení a také zvyšuje produkci melaninu. Topí se v pokožce a zanechává ji jemnou, hydratovanou a zářivou. Připravte svou pokožku na rychlé a dlouhotrvající opálení pod sluncem, ano: nezapomeňte na opalovací krém!

BONDI SANDS Samoopalovací pěna

Jedná se o samoopalovací pěnu s aktivními opalovacími složkami pro dlouhotrvající lesklé australské opálení. Tato inovativní dvojčinná receptura s kokosovou vůní poskytuje přirozeně vypadající brunetku a zároveň hydratuje pokožku. Přípravek je třeba nechat působit alespoň 6 hodin a poté se osprchovat vlažnou vodou.

Napsat komentář