Nejlepší proteinové tyčinky: které jsou nejlepší?| Zdravápleť

12 Mar Udržujte se fit s proteinovými tyčinkami

Zveřejněno ve 12:00 v Zdravaplet Fit od společnosti Fabra Communication

Víme. Nejlepší proteinové tyčinky jsou v Zdravaplet! Proteinové tyčinky jsou jednou z nejuniverzálnějších potravin, které můžete na trhu nalézt. Všechny mají výhody: snadno se jedí, můžete si je vzít všude s sebou a většinou jsou chutné. Pro jejich boom oblíbenosti v posledních letech je naleznete ve většině oblastí prodeje jako jsou dietetika, paralekární, bylinky, prodejny sportovní výživy, čerpací stanice, supermarkety atd… Nejsou však všechny stejné nebo mají stejné nutriční hodnoty.

Postarejte se o sebe, aniž byste obětovali chuť

Při výrobě proteinové tyčinky je důležité podívat se na její složení. V závislosti na typu tyče, pro kterou se rozhodnete, získáte některé nebo jiné výhody:

  • Proteinové tyčinky bohaté na cukr. Jsou ideální pro získání bodu vrcholné energie, i když buďte opatrní s poklesem, který produkují po jejich účinku.
  • Proteinové tyčinky bohaté na kalorie. Pokud je vaším cílem nabírání svalové hmoty, toto jsou vaše tyče. Kromě toho jsou ideální pro zabíjení hladu mezi jídly.
  • Proteinové tyčinky bohaté na sůl. Jak tomu bylo u tyčinek s vysokým obsahem cukru, tyto tyčinky vám mohou pomoci získat extra energii. Doporučujeme však vždy zkontrolovat etiketu každé tyčinky, kterou konzumujete, neboť nadměrná konzumace soli může způsobit zvýšení krevního tlaku.
  • Proteinové tyčinky bez cukru. Mají tu výhodu, že se cítíme sytí a jsou ideální pro hubnutí. S těmito pruhy vsadíte na vítězného koně.

Vybírejte moudře a vždy trefte ty nejlepší proteinové tyčinky

Proteinové jídlo PWD Proteinová tyčinka

Tyčinky jsou perfektním občerstvením mezi jídly. Abych vám to usnadnil, přidal jsem Zdravaplet Box MAN Čokoládové proteinové tyčinky PWD. Tyto lahodné oplatkové tyčinky poskytují 32% bílkovin bez cukru. Lahodná vůně s křupavou texturou a silným sytícím účinkem. Ať jste kdekoli, vždy je vhodný čas pro zdravější rozmazlování.

Napsat komentář