Nejlepší produkty SkinMedica, které můžete nyní vyzkoušet– Každodenní péče o vaše tělo Andrea S. doporučuje:

Stejně jako kariérní tipy nebo seznamky, i při hledání doporučení pro produkty pro krásu nebo péči o pleť bude mít každý svůj názor. Zatímco vašemu nejlepšímu příteli a mámě můžete důvěřovat, pro nejlepší podpůrný krém je rozumné obrátit se na svého dermatologa. Protože nejen viděli různé podmínky, ale také vyvinuli řešení pro jejich opravu, otestovali a vyzkoušeli množství značek a linií, díky čemuž jejich úsudek byl zkušený a spolehlivý. SkinMedica, profesionální řada péče o pleť, je jedním z nejpopulárnějších dermatologů. Tato značka, podle Dr. Dendyho Engelmana, dermatologa a dermatologa v New Yorku, má jedny z nejsofistikovanějších receptur, které mohou pomoci s širokou škálou kožních problémů, od jemných linek a vrásek přes hyperpigmentaci až po matnost a dehydrataci. Tady jsme se setkali s Dr. Engelmanům, aby nám poskytl tři z nejprodávanějších produktů SkinMedica spolu s vysvětlením složek a vlastností, které je odlišují od jiných stávajících řešení péče o pleť.

 1. Kupte nyní v

  Pro stárnutí: TNS Advanced +

  Zatímco mnohé produkty péče o pleť slibují, že se zbaví jemných linek, vrásek a skvrn, Dr. Engelman říká, že tento balíček řídí vlastní technologie TNS SkinMedica. Vysvětluje, že značka jako první použila HGF – hepatocytový růstový faktor – ve svých složkách, které dermatologové velmi doporučují. Tato specifická volba obsahuje doposud nejpokročilejší verzi technologie, TNS-MR, směs růstových faktorů nové generace a vícevrstvý komplex peptidů vyživujících pokožku, který odhaluje hladší a hladší pokožku. zářivou, s viditelnými výsledky jen ve dvou . týdnů.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Pro hydrataci a zkrášlení: HA5

  Bez ohledu na roční období mnoho lidí trpí suchou a nepříjemnou pokožkou. Když naší pleti chybí hydratace, má tendenci vypadat starší a matnější, bez přirozené barvy a vitality. K boji proti tomuto problému a obnovení vlhkosti pokožky a mladistvého jasu Dr. Engelman navrhuje řadu HA5 od SkinMedica. „Tento produkt používá pět různých typů kyseliny hyaluronové k trvalému uvolňování HA po dobu 24 hodin, což pro mě funguje perfektně, protože vím, že budu hydratovaná po celý den,“ říká. „Pacienti, kteří používají HA5, také zjistili, že aplikování některých na rty jim pomáhá hydratovat rty, takže jsem rád, že k tomu máme HA5 Lip. Funguje skvěle na vyhlazení a vyhlazení linií rtů.”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  Pro osvětlení: Lytera 2.0

  Jednou z běžných ingrediencí na zmatnění tmavých skvrn a urychlení přeměny zdravé pleti je retinol, ale doktor Engelman říká, že to pleť každého nesnese. Protože tato složka vás činí citlivějšími na slunce a může být drsná nebo bolestivá, protože dělá své kouzlo, někteří lidé potřebují pro začátek něco méně intenzivního. Doporučuje tuto linii od SkinMedice, která vám pomůže vyrovnat tón pleti a snížit tmavé skvrny. „Je to sérum pro korekci pigmentu, které prokazuje klinickou účinnost pro různé typy pleti a etnické skupiny s neustálým zlepšováním v průběhu času. Vzorec začíná od začátku podporovat rovnováhu melaninu, která je narušena vnitřními a vnějšími faktory, jako je etnicita, genetická výbava, hormony, UV záření, záněty a stárnutí,“ říká. „Inovativní vzorec neobsahuje retinol a hydrochinon a podporuje schopnost pokožky odolávat spouštěčům, které mohou způsobit opakované a budoucí zbarvení.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář