Nejlepší produkty proti vráskám, na které přísaháme– Přirozeně pečujte o své tělo Doporučení A. Skarkova

Většina z nás ví, že vrásky a jemné linky jsou nevyhnutelné, ale první náznaky ghibiho nohou a linky smíchu nás stále zaskočí. Přestože stárnutí úplně zastavit nedokážeme, existují konzervační látky na pokožku, které určitě dokáží zpomalit postup času a gravitace.

Jak již bylo řečeno, víme také, že může být skličující procházet se každou uličkou krásy, abyste našli sérum nebo hydratační krém Svatého grálu, který dodrží svůj slib a vrátí čas zpět. Takže předtím, než vás ovlivní nejnovější kultovní produkt, který promluví jakýkoli vliv na krásu, je důležité nejprve pochopit, co vaše pleť potřebuje a jaké složky ji dokážou omladit a vrátit jí mladistvý jas.

Jak se tvoří vrásky a jemné linky

Jemné vrásky a vrásky jsou součástí přirozeného procesu stárnutí, protože pokožka se věkem stává tenčí, sušší a méně elastickou, říká Rhonda Klein, MD, MPH, FAAD, certifikovaná dermatologka v Connecticutu. Od poloviny do konce 20. let 20. století se produkce proteinového kolagenu a elastinu – základních prvků zdravé pokožky – zpomalila. A jelikož se rozkládají rychleji, než vznikají nové, spouštějí proces stárnutí, jehož výsledkem je matná pleť, pokožka ponechána spolu s vráskami a vráskami.

Svou roli hrají i vnější či environmentální faktory. Znečištění, UV záření a návyky životního stylu, jako je kouření, urychlují a přispívají k degradaci zdravých kožních buněk a pojivových tkání, některé části jsou tlustší a jiné tenčí, říká Hannah Sivak, PhD, vědkyně, autorka a expertka na péči o pleť. „Na molekulární úrovni dochází k mnoha změnám ve struktuře bílkovin. Některé proteiny jsou rozloženy a nahrazeny jinými, které se liší sekvencí aminokyselin a fyzickým chováním,“ dodává.

Produkty pro přidání do vaší rutiny

Ať už upřednostňujete minimalistický přístup k péči o pleť nebo se rozhodnete pro přepracovanou rutinu, existují určité typy produktů, které jsou základem každého režimu proti stárnutí:

 • Zvlhčovač— Suchost a dehydratace často způsobují, že pokožka je náchylnější na časné známky stárnutí, a proto je nezbytné mít ve svém arzenálu krásy spolehlivý hydratační přípravek. Zvlhčovače obnovují ochrannou bariéru pokožky a zabraňují ztrátě vody, říká Tsippora Shainhouse, MD, certifikovaná dermatologka v Beverly Hills v Kalifornii. Kromě toho může hydratační krém obsahovat klíčové složky proti stárnutí, jako jsou retinoidy, růstové faktory a antioxidanty.
 • Sérum– Séra obsahují koncentrované, vysoce účinné aktivní látky, které jsou schopny proniknout hlouběji do vrstev pokožky díky své lehké textuře, říká Heather Bennett, kosmetička z Beverly Hills Rejuvenation Center. „Nabízím nejjednodušší vzorec a nabízí nejintenzivnější výsledky,“ vysvětluje. Séra proti stárnutí mohou pomoci působit proti účinkům poškození volnými radikály, stimulovat produkci kolagenu a elastinu a předcházet předčasným vráskám a jemným liniím.
 • Oční krém– Pokožka kolem očí je až pětkrát tenčí než pokožka na zbytku obličeje, proto bývá sušší a vykazuje první známky stárnutí. Ve většině případů nestačí krémy na obličej a zvlhčovače na vyživení této jemné oblasti, protože vyžadují jemnější, cílenější složky ke snížení rizika podráždění ak řešení problémů proti stárnutí specifických pro oblast očí. Oční krémy pomáhají hydratovat pokožku pod očima, dělají ji plnější a snižují výskyt jemných vrásek, říká Dr. Shainhouse. „Výrobky na silikonové bázi mohou vyplnit linky a rozmazat jejich vzhled, zatímco retinoidní oční krémy mohou pomoci při obnově kolagenu, předcházet novým vráskám a časem snižovat výskyt těch starších,“ dodala.
 • Opalovací krém„Sluneční UV paprsky jsou špatnou zprávou pro vaši pokožku.“ Nejenže souvisí s množstvím kožních onemocnění, včetně rakoviny kůže, jsou zodpovědné i za většinu poškození, které vaše pokožka utrpí. Stárnutí způsobené sluncem nebo fotostárnutí nastává, když je pokožka nepřetržitě vystavena slunci bez přiměřené ochrany a může vést ke stárnutí, vráskám, pigmentaci a ochablé nebo ochablé pokožce.

Jaké ingredience hledat

Identifikace specifických potřeb vaší pokožky a pochopení toho, jak mohou určité složky řešit vaše obavy, by mělo být prvním krokem při výběru nejlepších produktů pro jemné linky a vrásky. Níže je uveden seznam nejlepších ingrediencí proti stárnutí, které zhoustnou vaši pokožku, zvýší její obranyschopnost před environmentálními agresory a zabrání těm obávaným známkám stárnutí.

 • Retinol/retinoidy„Retinoidy se váží na jaderné receptory a mění genovou expresi,“ říká doktor Sivák. Jsou považovány za hvězdy péče o pleť proti stárnutí, protože mají schopnost „minimalizovat výskyt vrásek, zvětšit tloušťku a pružnost pokožky a zpomalit odbourávání kolagenu,“ dodává doktor Klein. Retinol také pomáhá zesvětlit hnědé skvrny nebo pigmentaci způsobenou sluněním.
 • Rostlinné kmenové buňky– Zatímco kmenové buňky nedokážou regenerovat vaši pokožku nebo magicky vymazat vrásky, obsahují silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, poznamenává Dr. Klein. „To pomáhá chránit vaši pokožku před poškozením sluncem, předcházet vráskám a indukovat syntézu kolagenu,“ dodává.
 • vitamín E—Tento antioxidant rozpustný v tucích pomáhá „chránit buněčné membrány před poškozením [caused] volnými radikály, přerušujíc jimi iniciované řetězové reakce“, vysvětluje Dr. Sivák. Vitamin E je jednou z nejtvrdších složek péče o pleť, pomáhá předcházet poškození focením, redukuje zjizvení a znásobuje pokožku, čímž redukuje jemné linky a vrásky, dodává Dr. Klein.
 • peptid„Vysoká koncentrace peptidů v séru pomůže stimulovat růst kolagenu a elastinu,“ vysvětluje doktor Klein. Výsledkem je zvýšená pevnost a pružnost pokožky, podporuje hojení a přetvarování pokožky a zároveň vyhlazuje jemné linky a vrásky.
 • Kyselina hyaluronová– Kyselina hyaluronová jako silný zvlhčovač nebo složka vážící vlhkost pomáhá pokožce udržet vlhkost a vyvolává přestavbu kolagenu, což vede k plné, hydratované pokožce, říká Dr. Klein. Zabraňuje také dehydrataci pokožky, pomáhá zlepšovat pleť a vyhlazuje vzhled jemných linek a vrásek.
 • Esenciální lipidy— Lipidy jako mastné kyseliny, cholesterol a ceramidy se přirozeně vyskytují v pokožce a jsou zodpovědné za udržování ochranné bariéry pokožky a úrovně vlhkosti a pomáhají při hojení a opravě pokožky. Nicméně, stejně jako kolagen, produkce lipidů s věkem klesá, což vede k drsnosti, matné a ochablé pokožce. Lokální lipidy, které napodobují přirozené složení lipidů pokožky, působí proti těmto známkám stárnutí a posilují ochrannou bariéru pokožky, díky čemuž jsou klíčovou složkou ošetření po zákroku.
 • Rostlinné oleje– Oleje nabité živinami, mastnými kyselinami a antioxidanty jsou klíčem k péči o pleť proti stárnutí a preventivní péči, neboť dodávají pokožce ochrannou vrstvu, která pomáhá blokovat vlhkost a obnovuje přirozenou lipidovou bariéru. Kokosový, arganový, růžový a avokádový olej jsou některé z nejběžnějších kosmetických olejů, o kterých je známo, že pomáhají regulovat tvorbu nových linií a vrásek, zvyšují elasticitu pokožky a stimulují vlhkost a hydrataci.

Nejlepší produkty proti stárnutí

Hledáte to nejlepší sérum nebo hydratační krém proti stárnutí, abyste vyhladili jemné linky a vrásky? Přestaň hledat! Níže uvádíme seznam našich nejlepších produktů proti stárnutí, které můžete vyzkoušet.

 1. Kupte nyní v

  1. SkinCeuticals Triple Lipid Restore 2: 4: 2

  Některé produkty, které přicházejí s velkým hlukem, se často ukáží jako právě tohle – celý hluk bez skutečných výsledků. Ale toto ošetření tváře proti stárnutí nadále dokazuje, že určitě může chodit. Naplněný esenciálními lipidy, vitamínem E a výživnými oleji nejenže udržuje jemné linky a vrásky na uzdě, ale také obnovuje vlhkost, potlačuje volné radikály a vyrovnává texturu.
  Co říkají kupující: „Účinky tohoto ošetření jsou okamžitě viditelné. Od hladkosti mého obličeje po aplikaci až po vyrovnání tónu pleti a redukci jemných vrásek kolem obličeje, tento krém je základem mého režimu péče o pleť.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. iS Clinical Active Serum

  Toto multitaskingové sérum, které obsahuje kyselinu salicylovou a rostlinné výtažky, poskytuje výhody proti stárnutí, akné a lesku tím, že redukuje jemné linky a vrásky, hyperpigmentaci, zarudnutí a zánět.
  Co říkají nakupující: „Prošel jsem lahví aktivního séra a moje pleť se vyčistila a vrásky na čele a vrásky mého úsměvu byly méně viditelné.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. MY! NeoCutis LUMIÈRE® FIRM Rozjasňující a zpevňující oční krém

  Tento jemný, ale silný oční krém má pokročilý komplex růstových faktorů a peptidů, které stimulují produkci kolagenu a elastinu, čímž podporují pevnější kůži. Kofein pomáhá snižovat otoky pod očima, zatímco antioxidační vitamín C chrání před poškozením životního prostředí. (Bonus: dodává se dokonce ve velmi bohaté verzi pro suché typy pleti.)

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. SkinMedica TNS Advanced + sérum

  Co se týče obnovení mladistvého jasu pleti, toto sérum určitě nepřestává. Obsahuje směs nejmodernějších růstových faktorů a inovativní peptidový komplex v kombinaci s rostlinnými a mořskými výtažky, toto složení podporuje obnovu kožních buněk a podporuje hladiny kolagenu a elastinu, aby byla pleť hladší, jasnější a mladší.
  Co říkají kupující: „Výsledky jsem viděl velmi rychle – 1-2 týdny! Moje tvář vypadá čistá, lesklá a hladká a je pevnější. Ze všech produktů péče o pleť, peelingů a mikrojehličkových procedur, které jsem vyzkoušel, učinil tento největší rozdíl!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Zařízení pro vyhlazení linie NuFACE NuFACE FIX™

  Toto praktické tonizační zařízení využívá jemnou energii mikroproudu pro zpevnění, vyhlazení a napnutí vaší pokožky – to vše v pohodlí vašeho domova. Obsahuje také vyhlazující sérum, které je naplněno inovativními patentovanými složkami, které energizují a revitalizují pokožku. Byli jsme ohromeni výsledky, když jsme to sami vyzkoušeli a kupující souhlasili!
  Co říkají kupující: „Všiml jsem si facelift, světlý a plný [effect] po prvním použití přístroje FIX. Od té doby ho používám každý den a mám pocit, že mi vrátil tvář na mnoho let.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. 6. Souprava Sunday Riley Power Couple Kit

  Toto dynamické duo proti vráskám se skládá z oblíbených přípravků Good Genes Lactic Acid Treatment a Luna Sleeping Night Oil, které činí zázraky proti velkým pórům. skvrn, vrásek a matné pleti. Díky své silné receptuře, která obsahuje jasné a anti-aging složky, mezi něž patří čištěná kvalitní kyselina mléčná, lékořice a retinoid, který poskytuje stejnou sílu bez podráždění jako tradiční retinol.
  Co říkají kupující: „Wow! Sunday Riley to opět dokázala. V popisu produktu není absolutně žádné přehánění, když se říká, že Good Genes a Luna Nighttime Oil jsou silná dvojice. Moje pokožka se vyčistila, moje póry se zmenšily, čelo se zmenšilo a moje pleť byla hýčkaná.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Obagi Retinol 1.0

  Vaše pokožka platí nejvyšší cenu, když jste neustále vystaveni vlivům živlů, a proto toto intenzivní ošetření proti stárnutí – naplněné 1% retinolem, vitamíny C a E, jojobovým olejem a bambuckým máslem – zajišťuje, že jste vybaveni na to, abyste bez toho působili . radikální poškození.
  Co říkají kupující: „Mám 57 let a moje pleť nikdy nevypadala lépe – dokonce i tón pleti, žádné skvrny, velmi málo vrásek. Lidé se mě vždy ptají, jakou péči používám a jestli mám základ!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. 8. PCA Skin EyeExcellence

  Tento trojnásobně působící oční krém vám může lehnout do sáčku, ale rozhodně nebere na lehkou váhu vaši péči o oči. Díky pokročilému komplexu tří peptidů, rostlinných olejů a vitamínů zvyšuje produkci kolagenu, krevní oběh a funkci kapilár, aby obnovil tón a texturu a snížil otok a otok. Pomáhá také rozjasnit tmavé kruhy pod očima a zjemnit vrásky, přičemž pomáhá hydratovat a zpevnit pokožku.
  Co říkají kupující: „Mohl bych utratit více peněz na oční krém, ale myslím si, že tento produkt má všechno! Používám tento produkt dva roky a mé oči vypadají světlé, hladké a [the] VRÁSKY [are] minimalizováno při dalším používání.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 9. 9. Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM

  Toto sérum pokrývá všechny báze jemným, ale technologicky vyspělým složením retinolu, který stimuluje proces obnovy pokožky a zjemňuje jemné linky a vrásky. Je také obohacen o vitamíny C a E, které zklidňují, vyživují a chrání pokožku.
  Co říkají kupující: „Jemné vrásky se zmenšily a moje pleť je určitě jasnější a hladší. Mám hnědé fleky od slunce a tohle, spolu s dalšími produkty, které používám s vitamínem C, je rozjasnilo natolik, že je ani bez make-upu téměř nevidět.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 10. Kupte nyní v

  10. Juice Beauty STEM CELLULAR Hydratační krém proti vráskám

  Tento pětihvězdičkový hydratační krém nabízí lahodný, silný koktejl proti stárnutí, který revitalizuje unavenou pokožku, zlepšuje tón pleti a odstraňuje známky stárnutí – využívá plný potenciál svých vysoce účinných složek, včetně ovocných kmenových buněk, vitamínu resveratrol, C. spolu s jojobovým a bambuckým extraktem.
  Co říkají kupující: „Viděl jsem známky stárnutí, odkdy jsem ho začal používat [this] Hydratační krém Vidím viditelná zlepšení na mé tváři! Tento produkt odvrací známky stárnutí a výsledky nejen vidím, ale také cítím.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář