Nejlepší produkty péče o vlasy pro zdravou pokožku hlavy a husté a zdravé vlasy– Přirozeně pečujte o své tělo Co doporučuje Andrea?

Silné a krásné vlasy a zdravá pokožka hlavy jdou ruku v ruce. Je snadné zapomenout, že pokožka hlavy je vlastně pokožka a potřebuje náležitou péči stejně jako pokožka na naší tváři. A vlasy, ačkoli jejich stonek se skládá spíše z keratinového proteinu než z živé tkáně, mohou být poškozeny teplem, zpracováním barev a environmentálními faktory. Klíč k tomu, abyste vypadali co nejlépe? Správná péče o vlasy a pokožku hlavy. Zde jsme se poradili s odbornými stylisty a dermatology, abychom vám pomohli vybrat nejlepší péči pro jedinečné potřeby vašich vlasů.

Ať už máte řídnutí vlasů způsobené stresem, hormony, stárnutím nebo jinými faktory, tyto kúry – od sér na pokožku hlavy až po doplňky – vám mohou pomoci. Čti víc.

Malá domácí údržba může pomoci barvě vypadat svěže z obývacího pokoje, dokud není čas na další setkání. Vyzkoušejte tyto metody doporučené koloristou. Čti víc.

Dobře upravené kudrny jsou vždy v módě. Nevíte, kde začít? Prvním krokem je pochopit jedinečnou strukturu vašich vlasů, říkají experti na kudrny. Čti víc.

Někdy dosažení svých vlasových cílů znamená jít nad rámec běžného mytí, šamponování a kondicionování. Tyto masky vám mohou pomoci obnovit zdraví vlasů. Čti víc.

Sérum na pokožku hlavy? Ochrana před sluncem pro vaše prameny? Tyto inovativní produkty napodobují kompletní rutinu péče o pokožku a umožňují vlasům využívat výhod. Čti víc.

Vločky, přebytečný kožní maz a svědění, to vše mohou naznačovat, že vaše pokožka hlavy potřebuje trochu TLC. „Je velmi důležité udržovat zdravou pokožku hlavy, protože tam jsou vlasové folikuly a vlasy začínají růst,“ vysvětluje. Dr. Michele Green, atestovaný dermatolog. Čti víc.

Napsat komentář