Nejlepší produkty péče o pleť pro váš typ pleti a obavy– Přírodní kosmetika na dosah ruky Přečtěte si Andreina doporučení

Budování správné rutiny péče o pleť by mělo samozřejmě brát v úvahu váš typ pleti a stáří. Ale co vaše obavy o pleť? Ať už máte citlivou pleť, akné, tmavé kruhy nebo jakékoli jiné problémy s péčí o pleť, sestavili jsme ty nejlepší produkty a tipy, které začleníte do vaší rutiny.

Citlivá pokožka zahrnuje širokou škálu stavů, od genetických stavů, jako je rosacea a ekzém, až po těžké alergie a může zahrnovat různé symptomy, jako je pálení, svědění, zarudnutí a exfoliace. Čtěte dále, kde najdete tipy a doporučení pro péči o pleť schválená dermatology. Čti víc.

Pro mnoho lidí není suchá pokožka jen zimním problémem, ale celoročním problémem. Existuje mnoho faktorů, které to mohou spustit, od genetiky přes výživu, po změny počasí až po návyky a produkty péče o pleť. Naučte se, jak uklidnit a bojovat se suchou pokožkou pomocí tipů a produktů schválených dermatology. Čti víc.

Akné je stav pokožky, který se vyskytuje, když se vlasové folikuly ucpou odumřelými kožními buňkami, špínou a kožním mazem, přirozeným mazem pokožky. Je to jeden z nejběžnějších kožních problémů ve Spojených státech, který v určitém stadiu jejich dospělého života postihuje asi 25 % mužů a 50 % žen. Tady jsou nejlepší způsoby, jak se s tím vypořádat. Čti víc.

Potřebujete rychlý základ o tom, co znamenají složky na štítcích kosmetických výrobků? Jste na správném místě! Zde jsme sestavili nejběžnější složky, které se nacházejí v produktech péče o pleť, vlasy a make-up, jakož io tom, co jsou a na co se používají. Čti víc.

Tmavé kruhy kolem očí jsou častým problémem žen všech věkových kategorií. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak k nim přistupovat, od zářivých očních krémů a krémů až po vitamínové korektory. Zde vám ukážeme, co způsobuje tmavší pokožku pod očima, a poskytneme vám informace a rady schválené dermatology, abyste to vyřešili. Čti víc.

Tyto pleťové masky mohou být opravdu úžasnými produkty; jsou jako domácí ošetření obličeje, které vám dává možnost relaxovat; Navíc vám umožní proměnit vaši pleť za pouhých 10 nebo 20 minut. Namísto univerzálního přístupu se ujistěte, že používáte produkty, které vám budou skutečně prospěšné, abyste z této pleťové masky vytěžili maximum. Čti víc.

Napsat komentář