Nejlepší pleťové sérum na tmavé skvrny– Na zdravém těle zdravá kůže Přečtěte si Andreina doporučení

V dokonalém světě se všichni probouzíme s čistou a zářivou pokožkou. Ale i když máme co do činění s tmavými skvrnami a zabarvením, neznamená to, že nemůžeme mít zářivou, neposkvrněnou pleť našich snů. Tedy pokud víte, jaké séra hledat.

Viseslav Tonkovic-Capin, MD, certifikovaný dermatolog v Clintonu, Miss., vysvětluje, že tmavé skvrny jsou způsobeny zvýšeným počtem nebo aktivitou melanocytů v kožních buňkách produkujících pigment. To může být vyvoláno řadou faktorů a může vést k nerovnoměrné pleti.

Nejlepší ingredience pro zářivou pleť

Vitamin C, známý pro své antioxidační vlastnosti a účinky proti stárnutí, je jednou z nejběžnějších složek, pokud jde o vyblednutí tmavých skvrn. Existují ovšem i další základní prvky pro záři pokožky, které fungují pro různé typy pleti a problémy. Z těchto ingrediencí si Dr. Tonkovic-Capin vybírá arbutin, extrakt z lékořice, kyselinu azelaovou, AHA a BHA, jako jsou kyselina salicylová, kojová a glykolová, retinoidy, sójový protein, cysteamin a resveratrol jako některé z hlavních prvků.

Pro ty, kteří mají zralou nebo citlivou pleť, využívá přírodní alternativy, jako je kyselina kojová, která obsahuje také antioxidanty, které zvyšují její zářivý efekt. Totéž platí pro arbutin, přírodní sloučeninu nacházející se v rostlinách medvěda, borůvky a brusinky. Pomáhá rozjasnit a rozjasnit pleť inhibicí enzymu tyrozinázy, který se nachází v melanocytech.

Chcete-li řešit pozánětlivou hyperpigmentaci nebo změnu barvy pleti v důsledku kožních onemocnění, jako je rosacea nebo akné, hledejte séra s extraktem z kořene lékořice. Kořen lékořice obsahuje glabridin, aktivní složku, která zabraňuje tvorbě tyrozinázy a má protizánětlivé vlastnosti.

Jak používat séra k rozjasnění pleti

Abyste ze svého rozzářeného séra vytěžili maximum, nezapomeňte jej aplikovat dvakrát denně jako součást ranní a večerní rutiny péče o pleť. „Všechno by mělo být spojeno s dobrým opalovacím krémem, nejlépe s minerálním opalovacím krémem s obsahem oxidu zinečnatého,“ dodává doktor Tonkovic-Capin. „Nezbytností je i vyhýbání se ultrafialovému světlu. V opačném případě by žádný z produktů nebyl účinný.“

Podle doktorky Anny H. Chacon, certifikované dermatologky ve Westonu na Floridě, „Některé léčby, jako jsou lokální retinoidy a topický vitamín C, se nejlépe používají večer, těsně před spaním. Nejlepší je nemíchat je, protože mohou způsobit nadměrné podráždění. Občas zjišťuji, že alternativní produkty fungují nejlépe a pomáhají předcházet dráždivé kontaktní dermatitidě.

Nejlepší rozjasňující séra na tmavé skvrny

Jste připraveni přidat do své rutiny lesklé sérum? Podívejte se na naše nejlepší tipy na tmavozelené skvrny na obličej.

 1. Kupte nyní v

  SkinCeuticals Phloretin CF.

  Toto antioxidační multitaskingové sérum, navržené k použití během dne, je ideální pro normální, mastný a smíšený typ pleti a dosahuje všech znaků, pokud jde o prevenci a redukci tmavých skvrn. Složení s 2% floretinu, 10% čistého vitamínu C a 0,5% kyseliny ferulové zjemňuje vzhled zbarvení a pigmentace a zároveň stimuluje obranu pleti proti předčasnému stárnutí. Nejlepší část? Po vstřebání do pokožky zůstává toto sérum aktivní až 72 hodin.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Rychlá oprava pro opravu tmavých skvrn Murad

  Zářící sérum, které účinně snižuje pigmentaci, je v naší knize výhrou, ale toto sérum vynakládá mimořádné úsilí k zacílení na tmavé skvrny, kterých jste si ještě ani nevšimli. Formulován s kyselinou glykolovou, resorcinolem a kyselinou tranexamovou a stimulován antioxidanty viditelně zjemňuje i ty nejodolnější skvrny a zabarvení, čímž vám zanechává jasnější a jasnější pleť.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  iS Klinický rozjasňující komplex

  Díky své nejmodernější receptuře proti stárnutí, která obsahuje patentovanou směs složek, které zahrnují silné rostlinné látky a přírodní zvlhčovače, toto lehké sérum zmírňuje hyperpigmentaci, vyrovnává tón pleti a předchází budoucím tmavým skvrnám. Poskytuje také antioxidační ochranu, zmírňuje známky předčasného stárnutí a snižuje zánět.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Caudalie Vinoperfect Shine Serum

  Toto sérum na tmavé skvrny, formulované s účinnými rostlinnými látkami, tvrdě funguje koriguje a zabraňuje hyperpigmentaci a podporuje rovnoměrnější pleť. Je vhodný pro všechny typy pleti a obsahuje patentovaný Caudalie viniferin – přírodní sloučeninu pro zesvětlení pokožky nacházející se v hroznové šťávě, která inhibuje produkci tyrozinázy – a účinný olivový skvalan, organický heřmánek a organickou hroznovou vodu – to vše ke zklidnění a zvlhčení pokožky.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Dennis Gross Péče o pleť klinického stupně IPL ke korekci tmavých skvrn Ser

  Není divu, že toto sérum pro tmavé skvrny získalo ocenění Glamour Beauty Award 2020 za nejlepší lesklé sérum. S obsahem kyseliny l-askorbové – nejúčinnější a nejstabilnější formy vitamínu C – alfa-tokoferolu a kyseliny mléčné a kojové, je tento zářící MVP vaší tajnou zbraní proti hyperpigmentaci. Zmírňuje vzhled slunečních skvrn, stařeckých skvrn a tmavých skvrn a zároveň chrání pokožku před budoucím zabarvením a environmentálními stresy.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  Obagi Nu-Derm Clear Fx

  Toto intenzivní ošetření, které obsahuje arbutin, antioxidanty a směs vitamínů C a E, se zaměřuje na tmavé skvrny, melasmu a skvrny způsobené vyrážkami a jinými podrážděními pokožky. Při neustálém používání dvakrát denně zanechá vaši pokožku jasnější a rovnoměrnější, přičemž stimuluje tvorbu kolagenu, snižuje zánět a chrání ji před volnými radikály a poškozením.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  Rozjasňující sérum PCA Skin Vitamin B3

  Toto sérum bohaté na antioxidanty využívá sílu osvědčených a otestovaných složek lesku, včetně niacinamidu, peptidů a výtažků z rostlin a planktonu. Funguje tak, že snižuje nežádoucí produkci pigmentu, což následně zjemňuje vzhled tmavých skvrn a zabraňuje dalšímu zabarvení – to vše zároveň udržuje pokožku hydratovanou a posiluje bariérovou funkci.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář