Nejlepší péče o pleť na míru– Tipy pro dokonalou pleť

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Nejlepší péče o pleť na míru

.

Výběr té nejlepší péče o pleť se snáze řekne, než udělá. Musíte zvážit svůj typ pleti a problémy, věk, podnebí a zda máte kožní onemocnění, jako je akné, vrásky, psoriáza, skvrny nebo ekzém. To znamená, že není neobvyklé, aby spotřebitelé používali nesprávné produkty k řešení všech těchto problémů. Průzkum zjistil, že téměř 80 procent věří v pokusy a omyly, aby se zjistilo, které produkty fungují nejlépe pro jejich pleť. Dobrá zpráva přichází s pandemií a mnohými omezeními, 46 % tvrdí, že využili více času k péči o pleť a 91 % cítí, že jejich pokožka je zdravější, když trávili více času doma – jak se to porovnává se stříbrnou podšívkou?

Přesto se některé z nejlepších značek péče o pleť na trhu rozhodly usnadnit jednotlivcům najít jejich ideální režim, aniž by museli jít do ordinace lékaře nebo do lázní. Zadejte vlastní produkty péče o pleť, receptury, které řeší vaše specifické problémy shromažďováním podrobností o vaší stravě, místě, kde žijete, o vašich spánkových návycích a dalších. Jak to funguje, stojí za to a jaké jsou nejlepší značky personalizované péče o pleť? Čtěte dál a dozvíte se.

Nejlepší značky personalizované péče o pleť: Seznam

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ

NEJLEPŠÍ: Osvědčená péče o pleť145 dolarů

Nejjednodušší. Sada péče o pleť Carrot & Stick až 240 dolarů za 88 dolarů. Vyberte si 3 produkty včetně našich oblíbených Osvědčená péče o pleť. Použijte kód DERM20 na slevu 20 %.

ÚPLNÝ SEZNAM

Synergická péče o pleť Skinsei45 – 65 dolarů

Krása čisté kultury 100 dolarů

Péče o pleť Apostrophe25 dolarů

buffOd 42 dolarů

kurologieZačíná na 19,95 USD měsíčně

agenturaod 60 USD za dvouměsíční dodávku

atol69 dolarů

SkinCeuticals Custom DÁVKA., Cena je různá

Funkce krásyOd 24,99 USD

ID kliniky39 dolarů

Skin Inc. Moje denní dávka95 dolarů

Lékařské přípravky Kiehl’s95 dolarů

Younique You Ology39 – 75 dolarů

Rory, 40 – 35 dolarů měsíčně

Seznamte se s krásou30 dolarů a více

Vitruvi55 dolarů a více

VAŠE65 dolarů měsíčně

Co je přizpůsobená péče o pleť?

Určitým způsobem jste si již svoji péči o pleť přizpůsobili výběrem čistícího prostředku, séra, hydratačního krému atp. – ještě více, pokud používáte více značek. Ale protože se očekává, že globální průmysl dosáhne do roku 2024 863 miliard dolarů (nárůst o 60 % oproti roku ), existuje více ingrediencí a receptů na srovnání než kdykoli předtím, takže učinit konkrétní rozhodnutí se stává ještě větší výzvou.

Související: Noční rutina péče o pleť

Zde přichází na řadu péče o pleť na míru. Očekává se, že to urychlí růst trhu s kosmetikou nové generace v prognózovaném období. Personalizované kosmetické produkty zahrnují různé produkty péče o pleť, jako jsou tělová mléka a krémy na obličej. Rostoucí obavy z kožních problémů dále zrychlují průmysl personalizované péče o pleť.

Jak funguje personalizovaná péče o pleť?

Značky vytvářejí personalizovaný kvíz péče o pleť s konkrétními otázkami o vašich cílech v oblasti péče o pleť a životním stylu, aby určily, která kombinace ingrediencí by pro vás fungovala nejlépe. Jiné společnosti vám dokonce pošlou sadu pro testování pH pokožky a hladiny oleje v rámci procesu hodnocení.

Související: Nejlepší hydratační oční krémy

Následně dostanete personalizovanou péči o pleť, která vám ušetří čas a peníze, jelikož se už nebudete muset zabývat pokusy a omyly produktů. Některé značky vám dokonce posílají aktualizovaný plán, když se mění roční období. Vlastní rutina péče o pleť obvykle sestává z čistícího prostředku, zvlhčovače a séra. Cena se pohybuje od 25 USD za měsíční předplatné po 75 – 150 USD za celou rutinu.

Související: Ranní péče o pleť

Vyplatí se péče o pleť na míru?

I když personalizovaná péče o pleť může znít jako odpověď na všechny vaše produktové a investiční strasti, někteří odborníci nejsou přesvědčeni o tom, že tato služba je ve skutečnosti účinnější než volně prodejné nebo medicínské produkty péče o pleť. Bez konkrétních srovnávacích studií je obtížné takové tvrzení vyslovit. Tyto produkty také nejsou 100% formulovány pouze pro váš typ pleti. Značky mají obvykle několik základních textur a aktivních složek, které můžete kombinovat.

Nejlepší personalizované značky péče o pleť

Osvědčená péče o pleť145 dolarů
Dermatologové a vědci ze Stanfordu vyvinuli tento tříkrokový režim (čistící prostředek, denní hydratační krém, noční krém) podpořený klinickými studiemi třetích stran. Udělejte si kvíz o genomu pokožky, abyste určili nejlepší rutinu, ať už máte skvrny, akné, předčasné stárnutí, zarudnutí a citlivost. Na základě vašich odpovědí na konkrétní problémy pleti, typ pleti, životní styl a environmentální faktory, algoritmus PROVEN AI analyzuje svoji databázi složek, aby vytvořil vzorec, který je pro vás jedinečný. OVĚŘENÉ recenze produktů péče o pleť na webové stránce značky jsou v průměru čtyři až pět hvězdiček.

Související: Nejlepší noční krémy pro 30leté

Synergická péče o pleť Skinsei45 – 65 dolarů
Komplexní diagnostický kvíz Skinsei s 28 otázkami zahrnuje hloubkové otázky na témata, jako je frekvence cvičení, čas strávený před obrazovkou, příjem kofeinu a vystavení slunci. Potom udělejte selfie a Skinsei vygeneruje vlastní režim péče o pleť sestávající ze tří nebo pěti produktů – existuje 1 000 000 kombinací, které můžete vytvořit. Jejich produkty zahrnují čisticí prostředky, séra, hydratační krémy na obličej, tonery a esence, pleťové masky, dokončovací produkty a tělové vody.

Krása čisté kultury 100 dolarů
Personalizovaný kvíz PCB péče o pleť začíná otázkou o dvou hlavních problémech péče o pleť. Potom odpovíte na sérii otázek o vašem životním stylu, například kolik spíte, co jíte a kolik času trávíte na slunci. Kromě toho vám značka pošle dva testy, které si provedete doma: bariérový test pleti a test stavu pleti ke zjištění úrovně hydratace a vlivu každodenních environmentálních agresorů. Vaše personalizovaná sada péče o pleť obsahuje čistící prostředek, sérum a hydratační krém.

Péče o pleť Apostrophe25 dolarů
Za pouhých 25 dolarů měsíčně (75 dolarů za 90denní zásobu) můžete získat individuální konzultaci s dermatologem, abyste si prohlédli své selfie, životní návyky a anamnézu pro aktuální krém na akné, který je přizpůsoben právě vám. Perorální antibiotika (45 – 90 USD za 90denní zásobu) se zaměřují na záněty způsobující akné a hormonální léčbu akné, která dokáže odstranit tvrdohlavé akné na čelisti u žen.

buffOd 42 dolarů
Buff se specializuje na personalizované oleje na obličej, tělo, nehty a vlasy. Po provedení rychlého pleťového kvízu značka přiřadí jeden ze svých přírodních olejů (šipkový až esenciální oleje z pelargonie a citrusů) k typu a problému vaší pleti.

kurologieZačíná na 19,95 USD měsíčně
Curology je další společnost zabývající se péčí o pleť na míru, která je navržena s ohledem na akné. Curology vás spáruje s dermatologem, který vyhodnotí vaše selfie a namísto toho vybere ten nejlepší ošetřující krém použít vlastní algoritmus jako jiné značky. Fotografie před a po na jejich webové stránce skutečně mluví za vše.

agenturaod 60 USD za dvouměsíční dodávku
Agentura, kterou vytvořili zakladatelé Curology zmíněný výše, se pyšní stejným konceptem, ale s větším důrazem na problémy proti stárnutí v porovnání s akné. Po provedení krátkého kvízu a předání fotografií vaší pokožky se spojíte s lékařem, asistentem lékaře nebo zdravotní sestrou, kteří vám poskytnou přizpůsobené produkty na předpis.

atol69 dolarů
Třístupňová souprava Atola obsahuje čistící prostředek, sérum a zvlhčovač. Všechny receptury jsou veganské, bez krutosti a bez parfemace. Jednoduše absolvujte hodnocení a získejte produkty vytvořené pro vaši pokožku na základě vašich cílů, historie pokožky, alergií, léků a životního stylu. V případě jakýchkoli dotazů budete mít přístup k interní kosmetičce Atola.

SkinCeuticals Custom DÁVKA., Cena je různá
SkinCeuticals se celosvětově etablovala jako značka doporučená dermatology, ale Custom DOSE (Diagnostic Optimization Serum Experience) zvyšuje laťku. Za méně než deset minut budete vy a zúčastněný Derm program spolupracovat na vytvoření vlastního séra určeného sérií 85 000 algoritmů. Klíčovými aktivními složkami mohou být retinol, kyselina hyaluronová, vitamin B5 a kyselina glykolová.

Funkce krásyOd 24,99 USD
FOB začal jako přizpůsobená řada péče o vlasy a tělo a položka péče o pleť je jejich nejnovějším přírůstkem. Chcete-li to zjistit, udělejte si jednoduchý čtyřstránkový kvíz o nejlepším čističi, séru a zvlhčovadle (gel nebo krém) pro váš typ pleti. Značka v současnosti používá ve svých vlastních recepturách více než 60 přírodních složek a zaručuje, že její produkty neobsahují sulfáty, parabeny a ftaláty, jakož i jiné potenciálně škodlivé složky.

ID kliniky39 dolarů
Slavný hydratační krém Clinique Dramatically Different Moisturizer byl vážně vylepšen. Začněte výběrem báze (mléčné vody, gelu nebo želé) a slaďte ji s vhodným koncentrátem aktivní náplně (na výběr je devět) pro váš typ a problém pleti. Můžete se zaměřit na problémové oblasti, jako jsou zarudnutí, velké póry, skvrny, matnost, jemné linky a vrásky, akné a matná a poškozená pleť.

Skin Inc. Moje denní dávka95 dolarů
Skin Inc. používá technologii z Japonska pro své vlastní DIY sérum. Stačí ohodnotit svou pleť ráno a večer, abyste určili, který ze zapouzdřených posilovačů namícháte, abyste vyřešili své obavy. Značka stojí za tím, že 80 % problémů v péči o pleť je způsobeno životním stylem a životním prostředím.

Lékařské přípravky Kiehl’s95 dolarů
Přestože k osobní konzultaci budete muset zajít do některého z vybraných butiků Kiehl, vyplatí se využít takovou personalizovanou službu. Tyto speciální, vlastní receptury vzdávají hold starým kořenům značky. Po analýze pleti budete mít čas prodiskutovat své cíle a obavy týkající se péče o pleť. Specialista pak spojí koncentrát na bázi skvalánu s jedním ze sedmi cílených komplexů. Aby to bylo extra osobní, byl přidán personalizovaný štítek s vaším jménem.

Younique You Ology39 – 75 dolarů
Younique usnadňuje vytváření vlastních verzí téměř jakéhokoli produktu ve vaší každodenní rutině: čistící prostředek, sérum a denní a noční zvlhčovače – existuje až 40 000 možných kombinací v závislosti na vašich odpovědích v online kvízu o značce. Kromě toho si můžete koupit hotové doplňky, jako jsou oční krémy, peelingy a masky.

Související: Nejlepší oční krémy z drogerie

Rory, 40 – 35 dolarů měsíčně
Rory je skvělý pro ty, kteří se zabývají náročnými kožními problémy, jako jsou ekzémy nebo vyrážky, nebo jen hledají účinnou rutinu proti stárnutí. Svou online návštěvu začnete zodpovězením otázek o vaší anamnéze, symptomech a životním stylu, které vyvinuli kliničtí ředitelé společnosti Rory a odborníci na zdraví žen. Poskytovatel zkontroluje vaše informace, odpoví na jakékoli dotazy, které můžete mít, a určí, zda je pro vás perorální nebo lokální léčba na předpis dobrou volbou. Všechny produkty společnosti jsou založeny na důkazech a klinicky ověřeny. V případě jakýchkoli otázek je vždy k dispozici lékař.

Seznamte se s krásou30 dolarů a více
Vanessa Hudgens a Madison Beer se spojili, aby vyvinuli tuto horkou novou značku péče o pleť. Stejně jako v jiných společnostech, i zde provedete krátký diagnostický test pleti, abyste našli nejlepší produkty na základě vašich potřeb a přání. Ale pokud jste ochotni utratit dalších 95 dolarů, společnost vám pošle soupravu DNA, aby jejich laboratoř mohla analyzovat vlivy, jako je citlivost a hladiny kolagenu. Potom člen lékařského poradního výboru značky vyvine vlastní rutinu.

Vitruvi55 dolarů a více
I když je značka známá svými nádherně vonícími olejovými difuzory pro domácí použití, vytvořila také personalizované pleťové oleje. Stačí, když si uděláte rychlý online kvíz, který vám poslouží jako snímek vašeho typu pleti a oblastí zájmu. Potom jejich systém navrhne, který základ, směs a esenciální oleje jsou nejlepší pro váš typ pleti. Doručí se jednotlivě zabalené, takže je budete muset všechny smíchat, abyste vytvořili svůj vlastní vzorec.

VAŠE65 dolarů měsíčně
Kvíz značky se zaměřuje na čtyři faktory: jak se vaše pleť chová přirozeně, čemu ji vystavujete, jak se k ní chováte a cíle, kterých chcete dosáhnout. Jejich inteligentní algoritmus Skin AI vytváří optimální rutinu péče o pleť, která se skládá ze čtyř základních produktů. Interní tým datových analytiků, chemiků a hygieniků MIT bude průběžně upravovat vaše vzorce na základě vaší zpětné vazby a aktuálních potřeb.

Tajemstvíjiž od 140 dolarů
Společnost The Secret, kterou založili dva lékaři, je společnost zabývající se péčí o pleť na objednávku, která se vydává pouze na předpis a věnuje se léčbě náročných problémů péče o pleť, jako je cystické akné a závažné problémy s pigmentací. Jednoduše použijte rychlou online konzultaci a váš lékař pak zformuluje vaše produkty (toto je tříkrokový program) se specifickými složkami, které vyřeší vaše obavy.

Nejlepší péče o pleť na míru: Závěr

Výběr té nejlepší péče o pleť se snáze řekne, než udělá. Musíte zvážit svůj typ pleti a problémy, věk, podnebí a zda máte kožní onemocnění, jako je akné, psoriáza nebo ekzém. Přesto se některé z nejlepších značek péče o pleť na trhu rozhodly usnadnit jednotlivcům najít jejich ideální režim, aniž by museli jít do ordinace lékaře nebo do lázní. Zadejte vlastní produkty péče o pleť, receptury, které řeší vaše specifické problémy shromažďováním podrobností o vaší stravě, místě, kde žijete, o vašich spánkových návycích a dalších.

Značky vytvářejí personalizovaný kvíz péče o pleť s konkrétními otázkami o vašich cílech v oblasti péče o pleť a životním stylu, aby určily, která kombinace ingrediencí by pro vás fungovala nejlépe. Jiné společnosti vám dokonce pošlou sadu pro testování pH pokožky a hladiny oleje v rámci procesu hodnocení.

Následně dostanete personalizovanou péči o pleť, která vám ušetří čas a peníze, jelikož se už nebudete muset zabývat pokusy a omyly produktů. Některé značky vám dokonce posílají aktualizovaný plán, když se mění roční období. Vlastní rutina péče o pleť obvykle sestává z čistícího prostředku, zvlhčovače a séra.

I když personalizovaná péče o pleť může znít jako odpověď na všechny vaše produktové a investiční strasti, někteří odborníci nejsou přesvědčeni o tom, že tato služba je ve skutečnosti účinnější než volně prodejné nebo medicínské produkty péče o pleť. Bez specifických srovnávacích studií je obtížné zformulovat takové nárokovat si. Tyto produkty také nejsou 100% formulovány pouze pro váš typ pleti. Značky mají obvykle několik základních textur a aktivních složek, které můžete kombinovat.

Zdroje:
„Američané říkají, že blokování jim dalo šanci zaměřit se na péči o pleť,“ SWNS Digital.
„38 inspirativních statistik kosmetického průmyslu,“ Health Careers, únor .
„Zpráva o trhu s personalizovanou kosmetikou nové generace “, Medgaget, červen .

Napsat komentář