Nejlepší odličovače očí, podle těch, co se nejvíce líčí| Zdravápleť

Prosinec 25 Nejlepší odličovače očí, podle těch, kteří se nejvíce líčí

Zveřejněno v 10:00 v Cosmetics by Fabra Communication

Jsou chvíle, kdy kvůli lenosti při hledání jednoho nový odličovač očíNěkdy z neznalosti nebo jednoduše z neznalosti nepoužijeme přípravek, který je vhodný k čištění a odstranění očního make-upu. A samozřejmě tyto dlouhodobé záběry, které všichni dostáváme, mají z dlouhodobého hlediska negativní důsledky, zejména pokud jsme každý den snaživí s voděodolným make-upem a řasenkou. Ale buďte si jisti, že scéna, ve které se nacházíte zrcadlo s okolím očí podrážděné a navíc ještě se stopami make-upu to bude historie nebo našli jsme to nejlepší.

Pokud používáte řasenku nebo jakýkoli jiný produkt k líčení očí, Před spaním je nutné se vždy odlíčit. Musíte si vybrat konkrétní odličovač očí (jejich receptury jsou vyvinuty tak, aby byly jemné a nenapadaly ho) a pomocí kotouče nebo vatového tamponu je jemně očistit, bez tření oka, aby nedošlo k poškození řas. Je lepší nechat působit několik vteřin, aby make-up změkl a poté jemnou masáží odstranit všechny zbytky.

Čištění obličeje je nejdůležitějším krokem ve vaší každodenní péči o pleť. Chcete-li vypadat zdravě, musíte začít s čistou pokožkou. Nečistoty a odumřelé buňky, které se hromadí na povrchu pokožky, brání správnému fungování ochranné vrstvy pokožky, ztrácejí optimální úroveň hydratace, podporují vznik nepravidelných skvrn, které dodávají pokožce matný vzhled. To vše pomáhá urychlit stárnutí pokožky. Čistý obličej navíc usnadňuje hydrataci a vstřebávání účinných látek přítomných v ošetřujících přípravcích.

Kromě toho nedostatek čistoty způsobuje a ucpávání pórů, čímž vznikají nedokonalosti, akné, černé tečky… Ošetření proti stárnutí ztrácejí účinnost, protože nečistoty brání aktivním složkám proniknout do pokožky. Může dehydratovat pokožku a změnit rovnováhu její ochranné vrstvy, a proto musíme nalézt oční odličovač, který je nejcitlivější oblastí naší tváře a kde jsou příznaky stárnutí nejviditelnější, který nejlépe sedí. naše potřeby..

Na vodní bázi, s malým nebo žádným olejem, jsme našli ten nejlepší odličovač očí, abyste se konečně mohli rozloučit s tím nejodolnějším make-upem a mývalýma očima, na které jsme se všichni někdy vzbudili.

Z kliniky

Take the Day Off Clinique čistič očí a rtů (16,20 EUR)

Tekutý čistící prostředek, který rozpouští a odstraňuje dlouhotrvající make-up včetně voděodolné řasenky. Žádné podráždění nebo svědění.

Provensálské bio

La Provençale Bio micelární voda proti stárnutí (6,90 €)

S bio olivovými listy a 99% přírodními složkami čistí a odstraňuje make-up z očí a obličeje. Je vhodný také pro tu nejcitlivější pokožku a má vlastnosti proti stárnutí.

Vichy

Biphasic Cleanser Vichy Thermal Purity (6,90 EUR)

S aktivní ochranou proti vypadnutí pečujte o své řasy. Na jedné straně arginin stimuluje příjem živin a vyplňuje trhliny ve vláknině; na druhé straně taurin chrání folikul před útoky, které by mohly zpomalit jeho růst.

sněhu

MicellAir profesionální dvoufázová micelární voda od Nivea (2,75 €)

Časopisy

Micelární voda Sensitive Eyes (1,99 €)

Revuele Eye Cleanser s ultra jemným a účinným složením je dvoufázová kombinace s vysokou koncentrací zklidňujících a výživných složek, které rozpouštějí a odstraňují make-up a řasenku.

de Roc

Roc dvojčinný čistič očí (8,75 EUR)

Pomocí vody a oleje odstraní z očí i ten nejodolnější make-up. Kromě toho minimalizuje riziko alergií.

Napsat komentář