Nejlepší oční krémy pro ženy nad 40 let| Zdravápleť

26. srpna Nejlepší oční krémy pro ženy po čtyřicítce

Zveřejněno v 10:00 v Krémech proti stárnutí od Fabra Comunicación

O čem mluvíme, když mluvíme o pleti 40letých žen? No ze zralé pleti, protože pleť se podle odborníků na dermatologii považuje za zralou od věku 35 let. Každá pleť je však jiná a pro určení přechodu neexistuje přesný věk. K určení zralosti pleti byste měli hledat vrásky, skvrny, řasy, žilky, nedostatek světla… To jsou znaky, které ukáží, že čelíme zralé pleti. Tváří v tvář těmto známkám stárnutí existuje jen jediné řešení: používat kosmetiku – krémy, čistící prostředky, kontury… – vhodné. Dnes jsme si přišli popovídat nejlepší oční krémy pro ženy nad 40 let který bude bojovat proti projevům počasí na naší pokožce a oddálit její vznik.

Jak jsem již zmínil, „zralá pleť trpí A snížená fyziologická funkční kapacita. Proces regenerace se postupně stává nedostatečným, a proto buňky potřebují více času na obnovu vrstev, zejména vnější vrstvy, takzvané stratum corneum. Jako hlavní důsledek se pozoruje, že získáme kůži citlivější pro externí agenty: faktory životního prostředí, špatná péče nebo návyky, nevhodná výživa, narušený spánek nebo obávaný stres a jiné.

Nejlepší oční krémy pro ženy nad 40 let

Caudalie Resveratrol

© Caudalie Resveratrol

Korekce kontur očí od Bella Aurora

© Bella Aurora Korekce kontur očí

Revitalift Laser x3 značky L’Oréal Paris

© L’Oréal oční krém

Životní plankton Biotermy

© Biotherm Life Plankton Elixir Serum

Supremya La Nuit Eyes Anti-Aging značky Sisley

© Supremya Noční oči Sisley

Uriage Multi-Action Eye Contour

© Uriage víceúčelový oční krém

Vize Lancome

© Lancôme Visionnaire Contur ochi

Oční kontury granátového jablka od Weledy

© Weleda Granátové jablko na kontury očí

Clarins Multi Active

© Clarins Multiactive

Minerál 89, z Vichy

© Vichy Mineral 89

Tito oční kontury Obsahují aktivní složky, jako je kyselina hyaluronová, peptidy, DMAE, křemík, retinol, kyselina kojová, centella asiatica nebo ginko biloba, které jsou všechny nezbytné pro nápravu nedostatku hydratace a pružnosti, což jsou hlavní znaky pokožky ve věku 40 let. . .

Napsat komentář