Nejlepší oční kontura s kyselinou hyaluronovou na trhu| Zdravápleť

16. dubna Oční kontury s kyselinou hyaluronovou: nejlepší spojenec pro mladistvý vzhled

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Kosmetika na obličej od Fabra Comunicación

Víte, o kyselině hyaluronové jste už slyšeli tisíckrát. A je to jeden z nejvíce oceňovaných aktiv ve světě krásy, medicíny a kosmetiky. Protože hydratuje, vyplňuje vrásky a je nejlepším spojencem proti stárnutí pleti, je ideální k tomu, aby byl přítomen při jakékoli rutině. Pokud jste tak ještě neučinili, jedním z nejlepších způsobů, jak jej zavést, je oční kontura s kyselinou hyaluronovou. Prozradíme vám důvody:

Proč používat kyselinu hyaluronovou na konturku?

Kyselina hyaluronová vyniká z následujících důvodů (všechny jsou ideální pro oblast očí):

  • Udržuje strukturu pokožky, protože poskytuje potřebnou hydrataci, díky čemuž naše tvář vypadá pevněji a hladší.
  • Vyplňuje vrásky a linie výrazu uvnitř.
  • Poskytuje extra hydrataci pleti proti vnějším faktorům, které ji mohou dehydratovat nebo oslabit.
  • Usnadňuje opravu buněk.

Oční obrys s kyselinou hyaluronovou udržuje tuto citlivou oblast (a tak tenkou) hydratovanou, elastickou a vitální, čímž zlepšuje vzhled očí. A to, že molekula kyseliny hyaluronové unese až 1000 násobek své hmotnosti ve vodě a gram až šest litrů vody. I proto se stala hvězdnou ingrediencí v kosmetice a kosmetické medicíně, protože má schopnost vyplnit vrásky a omladit vzhled.

Najděte dokonalou konturu kyseliny hyaluronové:

ROCHE POSAY Hyalu B5 oční kontura proti vráskám:

Opravuje a redukuje vrásky a nežádoucí mimické linky kolem očí díky svému složení s kyselinou hyaluronovou a vitamínem B5. Kyselina hyaluronová zvyšuje hladkost pokožky na povrchu i do hloubky a dodává jí bdělý a zářivý vzhled.

Gel na kontury očí REVOLE Hydralift Hyaluron:

Je to vysoce koncentrovaný gel na oční kontury na bázi stabilizované kyseliny hyaluronové, který vyplňuje vrásky, zabraňuje dehydrataci a brání ztrátě vlhkosti a poskytuje hloubkovou hydrataci.

Revitalift Filler Oční kontury s kyselinou hyaluronovou od L’OREAL PARIS

Tato oční kontura vyplňuje vrásky a obnovuje objem obličeje. Ošetřuje celé slzné údolí: od vnitřního okraje oka až po lícní kosti. Výsledkem je hydratovaná, tonizovanější a pevnější pleť. Havranovy nohy jsou krátké a slzné údolí je méně výrazné. Jeho užívání se samozřejmě doporučuje od 40. roku života.

VitaC Eye Contour Vitamin C+HA od EGO

Kombinujte vitamin C s kyselinou hyaluronovou pro ošetření očního okolí. Je ideální pro zvlhčení suché pokožky a ošetření prvních mimických linií. Silný koktejl proti stárnutí.

Aktivní čistá kyselina hyaluronová + oční konturovací peptidy od COLLISTAR

Ošetřuje váčky, tmavé kruhy, vrásky a povislá víčka díky formulaci bohaté na kyselinu hyaluronovou, která bojuje proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek, udržuje pokožku kompaktní, pružnou a hladkou. Jedná se o oftalmologicky testovaný přípravek, který respektuje pH slz a je vhodný pro jemné oči.

NIVEA Luminous630 Anti-Seek Anti-Seek oční kontura

Formulován s kyselinou hyaluronovou a energizujícím kofeinem pro účinný boj s hlavními příčinami tmavých kruhů a poskytuje viditelné výsledky již po 4 týdnech.

EUCERIN Hyaluron Filler + Elasticita očních kontur

Jedná se o oční krém proti vráskám, který pomáhá vyplnit hluboké vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky pro hladší a pevnější pokožku kolem očí. Navíc obsahuje SPF 15 a UVA filtr.

AXOVITAL oční krém proti vráskám:

Viditelně vyplňuje vrásky kolem očí a rtů kyselinou hyaluronovou, která hydratuje a stimuluje tvorbu kolagenu. Navíc je obohacený o kofein a ibišek pro efektivní snížení otoků a tmavých kruhů.

VICHY Mineral 89 Oční kontury:

Hydratuje pokožku, vyhlazuje mimické linky, redukuje tmavé kruhy a zpevňuje kontury díky směsi mineralizační vody, kyseliny hyaluronové a čistého kofeinu. Výsledek? Omlazená a hydratovaná pleť a světlý vzhled.

Napsat komentář