Nejlepší noční krémy, které pečují o vaši pleť, když spíte| Zdravápleť

9. únor Nejlepší noční krémy, které se o vás postarají během spánku

Zveřejněno ve 12:00 v Cosmetics by Fabra Communication

Každý, kdo se o ně stará ví, že noci jsou rituál. A je to tak, že pokud každý něco ví, tak je to právě noc, kdy se pleť regeneruje a napraví se po agresích, které utrpěla během dne. Proto je důležité starat se o ni těmi nejlepšími nočními krémy a mít tak druhý den zářivý obličej. Ale jako všechno: musíte najít produkt, který vám nejvíc vyhovuje. Podívejme se?

Bojovat s důsledky stresu a znečištění během spánku, získat pokožku druhý den vyfouknutou, ale šťavnatou, vyhladit a výrazně minimalizovat vrásky, tmavé skvrny a tmavé kruhy, to je cílem každého z nás. Abychom vám pomohli dosáhnout vašeho cíle mít krásnou pleť, když budete dobře usínat a vstávat, sestavili jsme výběr nočních krémů, které fungují. Protože mimo jiné lze použít ty nejlepší triky, jak přeměnit pleť přes noc na čistou.

Jak vám vždy říkáme, základem je najít si rutinu, která vyhovuje vašemu typu pleti, jejím potřebám a cíli, který hledáte. Třeba myslet i na to, že noc je ideální čas na aplikaci přípravků, které nejsou vhodné ke slunění, jako je například retinol. Noc se však stává dokonalým prostředím pro aplikaci přísad, jako jsou alfa hydroxykyseliny, retinol nebo jiné depigmentační aktivní složky.

Je možné použít stejný denní a noční krém?

Třeba si dát pozor na znění každého produktu. Během dne je však optimálně aplikovat přípravky, které pokožku chrání, jsou bohaté na antioxidanty a obsahují opalovací krémy. V noci je čas použít reparační krémy.

V každém případě je třeba vyhovět potřebám pleti a využít noc k nanesení nejsilnějších účinných látek.

Sedm nejlepších nočních krémů:

V ideálním případě byste měli spát osm hodin. Jelikož víme, že je to utopické, necháváme vám sedm nočních krémů, které vám pomohou mít skandální tvář:

Advanced Generic Microbiom Ser Anti-Aging LANCOME koncentrát aktivující mládí

Jedná se o ošetření obličeje pro zralou pleť, které reaktivuje pleť, účinně bojuje proti vráskám a docílí mladší a zdravější pleti. Obsahuje 7 prebiotických a probiotických extraktů, které posilují kožní bariéru.

CLARINS multiintenzivní noční krém

Ideální pro tenkou pokožku. Tento krém vyhlazuje, sjednocuje a vyplňuje pleť díky bio extraktu Harungana a „léčivému“ stromu z Madagaskaru. Výsledky? Pleť prokrvuje, navrací její jednotnost, zajišťuje stahující efekt a bojuje proti ochabování pleti.

Regenerist Noční krém bez parfemace od OLAY

Formulovány s vitamínem B3 (niacinamid) a olayovými peptidy pro stimulaci obnovy obličejových buněk, poskytují intenzivní hydrataci a pomáhají povrchovým buňkám zotavit se v noci. Výsledky si všimnete již po 28 dnech!

KIEHL’S Midnight Recovery Eye Cream

Ideální pro noční ošetření očního okolí a ranní vzhled mladší. Obsahuje esenciální oleje z levandule a petrklíče, které pomáhají zjemnit a obnovit oční okolí pro svěžejší a mladší vzhled ráno. Kromě toho pomáhá snižovat výskyt tmavých kruhů a oteklých očí.

YVES SAINT LAURENT Pure Shots Night Reboot

Toto specifické noční sérum zlepšuje texturu pleti, takže se každé ráno vzbudíte s jemnější, jednotnější a rozjasněnou pletí. Formulován s kombinací botanických složek extrahovaných ze zahrad Ourika v Maroku. Má lehkou dvoufázovou olejovou texturu a znovu naplnitelný zásobník.

Serenity noční krém proti stárnutí od SESDERMA

Ideální pro smíšenou až suchou pleť. Obsahuje melatonin a relaxační aktivní složky ideální na noc. Svým složením působí proti poškození, které na pokožce během dne vzniká a hloubkově regeneruje. Všimněte si jeho relaxačního komplexu a melatoninu, který pomáhá regulovat cirkadiánní rytmus pokožky, díky čemuž budete vypadat, jako byste spali 8 hodin.

EUCERIN Hyaluron Filler noční krém

Ideální pro lidi ve věku od 35 do 50 let. Tento noční krém reaktivuje produkci kyseliny hyaluronové s 256% vyplnění vrásek uvnitř. Formulován s kyselinou hyaluronovou, saporinem a koncentrovaným dexpanthenolem poskytuje efekt vyplňování vrásek, obnovuje objem pokožky, stimuluje přirozenou syntézu kyseliny hyaluronové a regeneruje pokožku.

Napsat komentář