Nejlepší micelární vody ✔ | Rozlučte se s make-upem

Porovnání nejlepších micelárních vod

Foto Recenze značky produktu Cena

#1 nejprodávanější

Úklid

  • Inovativní, lehké a bezolejové složení založené na micelární struktuře
  • kůže se stává okamžitý komfort, je jemnější a měkčí.

#Dva

Expresní odličovač na obličej a oči

  • Expresní čistič LANCASTER, má funkci 3v1, protože odstraňuje make-up, čistí a tonizuje pokožku obličeje a očí

#3

Biozdroj Apa Micellaire

  • 3 in. čistící prostředek 1, odstraňuje make-up z obličeje, očí a tonizující efekt
  • Pleť zbavená make-upu je detoxikovaná, čistá, svěží a rozjasněná, připravená k dalšímu ošetření.

#4

Micelární voda Bi-Facil Visage

  • čistící voda bez oplachování 3v1: odstraňuje make-up z obličeje a očí, tonizuje a čistí pleť a uklidňuje a zjemňuje

#5

Účinnost vody

  • Jeho hlavními složkami jsou aktivní složky z rostlin a esenciální oleje extrahované z červených řas a lotosu indického, semena longan, cedr a kofein.
  • Výsledkem po jeho aplikaci je a tonizovaná pokožka, bez podšívky, odstraňuje pomerančovou kůži a dodává měkkost

Prohlédněte si všechny micelární vody v internetovém obchodě.

Už víme, jak důležité je odličovat se každý večer před spaním, abychom se postarali o pokožku obličeje, ale jak na to? Co se týče odličování, máme na výběr několik možností, ale bezpochyby, micelární voda vyniká jako nejlepší čistící produkt, který dokáže odstranit make-up velmi efektivním způsobem bez poškození pokožky. Podívejte se na nejlepší kosmetiku.

The micelární voda je kosmetický produkt typu vše v jednom která v toaletní taštičce nemůže chybět, protože je vyrobena z bipolárních micel, která přitahují a zároveň odpuzují vodu a umožňují její rozložení čistící funkcenejefektivnějším způsobem odstraní veškeré nečistoty nahromaděné na tváři.

Micelární vody jsou složené z čištěné vody a vodných roztokůkteré se budou lišit v závislosti na cílech, kterých micelární voda zamýšlí dosáhnout.

The nejlepší micelární vody jsou vhodné pro všechny typy pletiprotože jde o produkt s vysokou tolerancí. Vyčistí pokožku, aniž by ji podráždilis výhodou, že nepotřebují další oplachování, poskytují hydrataci, tonizaci a svěžest, zabraňují těsnosti a vysušování.

A ačkoli to mnoho lidí neví, micelární vodu lze použít i před líčenímzískání lepší fixace.

A teď se divíte Která micelární voda je nejlepší? Odpověď je, že záleží, protože jak jsem již zmiňovala, existuje velké množství micelárních vod s různými vlastnostmi v závislosti na typu pleti a cíle, kterých je třeba dosáhnout.

Výhody a benefity používání micelární vody

Čistí pleť do hloubky

Micelární voda provede a hloubkové čištění pletidíky působení micel, které přitahují částečky nečistot nahromaděné na pokožce.

jemný čistící prostředek

micelární voda jsou jemným čistícím prostředkemodstranění veškerého make-upu bez potřeby mačkání nebo tření.

Není třeba žádné oplachování

Další výhodou micelární vody je, že po použití nevyžaduje oplachováníprotože zanechá pokožku obličeje naprosto čistou a hydratovanou.

Poskytuje jas

Kůže bude mnohem delší světlé a zdravé, kvůli hydrataci a čištění. Proto se doporučuje každodenní používání i bez make-upu.

Tonizuje a hydratuje

micelární voda tonizuje a zvlhčuje pokožkuzískání mnohem hladší a hydratovanější pokožky bez podráždění.

Čistič očí a rtů

Kromě tváře Micelární voda se používá také k odstranění make-upu z očí a rtůbýt skvělým spojencem k odstranění veškerého make-upu.

Jaké jsou nejlepší micelární vody?

#1- Cleanology od Dr. Irena Eris

Pro mnohé je nejlepší micelární voda pro citlivou pleť.Cleanology od Dr. Irena Eris “, ideální k odstranění make-upu z obličeje a očí.

Velmi inovativní složení, lehké a bez olejeschopen odstranit make-up a nečistoty tím nejúčinnějším způsobem, vyroben z stopové prvky, extrakt ze lněného semene a sloučenina glukózykteré mají rehydratační vlastnosti pro zlepšení vlhkosti pokožky, navíc poskytují zvýšený komfort.

#2 – Lancaster Express čistič obličeje a očí

Další z nejlepších micelárních vod je „Lancaster expresní čistič obličeje a očí“, Micelární voda 3 v 1: odstraňuje make-up, čistí a tonizuje pleť.

Jedná se oa expresní čistič s funkcí čištění, čištění a tonizacese složeným složením na bázi květin, vhodný pro všechny typy pleti.

Kromě odstranění make-upu, nečistot a nečistot, tonizuje pokožku a zvyšuje účinnost jiných ošetřenínechat dívku v perfektním stavu.

#3 – Micelární voda Biotherm Biosource

Dalším z našich oblíbených je „Eau Micellaire Biosource od Biotherm “, čistící micelární voda 3 v 1který odstraní make-up a nečistoty, přičemž vždy respektuje pokožku a nabízí a tonizující efekt což zlepší kvalitu a estetiku pokožky.

Použití této micelární vody od Biotherm detoxikuje, projasňuje, osvěžuje a rozjasňuje pleť, zanechávající jej zcela čistý a připravený k dalšímu ošetření. Jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak pečovat o svou tvář.

#4 – Lancome Bi-Easy Face

Za zmínku stojí i funkceLancome Bi-Facil Visage “, micelární voda s dvoufázovým čistícím a čistícím složenímkterá je pro mnohé nejlepší micelární voda.

účinnost čistícího oleje a poskytuje svěžest kosmetické vodyzvládne odstranit make-up stejným způsobem jako při použití čistícího ubrousku.

# 5 – Sisley Water Effective

Žebříček nejlepších micelárních vod končíme „Sisley Water Effective“, Micelární voda na oči a tvář, která vyniká jemností.

S Formule 3v1 (čistící prostředek, toner a kondicionér), je jednou z nejlepších micelárních vod pro citlivou pleť, jelikož je vyrobené z přírodních rostlinných extraktů, jako jsou rostlinné saponinykteré mají velmi vysokou čistící sílu.

slouží pro odstraňuje odolnější a dlouhotrvající make-upzískání pocitu pohody, svěžesti a jasu díky svým uklidňujícím a osvěžujícím vlastnostem.

Toto jsou Top 5 micelárních vod k odstranění make-upu a péči o pleť. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a dopřejte své pleti péči, kterou si zaslouží.

Artículos relacionados que pueden interesarte:

Napsat komentář