Nejlepší make-up pro zralou pleť

Je důležité pečovat o svou pokožku a ještě více v průběhu let. Proto výběr správné kosmetiky pro každý typ pleti pomůže ke šťavnatější a vyživenější pleti, ve které bude make-up vypadat mnohem lépe. A o tom jsem tady dnes, o make-upech pro zralou pleť.

Péče před make-upem pro zralou pleť

Jak už jsem vám řekl, první věc, kterou musíte udělat, je dobře připravit pokožku. Je zbytečné se líčit, pokud pleť není dokonale hydratovaná. Byli byste překvapeni, kdybyste viděli výsledek pleti bez předchozí přípravy a bez předchozí přípravy.

Úklid

Ale, hej, ještě se trochu vrátím k rutině, protože chci, abyste věděli, že dokonalá péče o pleť začíná dobrým čištěním. Používejte produkty šetrné k pokožce bez agresivních sulfátů, které čistí, ale neovlivňují hydrolipidickou bariéru pokožky.

oční obrys

Když je pokožka již čistá, je čas na ošetření. Pokud to, co máme, je obřad nebo událost, na kterou se chceme nalíčit, vždy doporučuji popracovat na dvou oblastech: oči a zbytek obličeje. Na ty byste měli nejprve použít peptidy, zejména v makeupu pro zralou pleť.

Peptidy dosáhnou dočasného falešného botoxového efektu, který nám pomůže skrýt drobné vrásky, takže pro zralou pleť je to velmi důležitá možnost. Jedno z těch sér, které miluji, je Argireline od The Ordinary.

Jakmile je sérum na oční okolí velmi suché, přišel by krém na stejné místo. V tomto případě je důležité dobře zvlhčit oční víčka. Vyhneme se tak tomu, že se make-upem poznamená výrazové linie tak typické pro konturu očí. Krém, který funguje velmi dobře, je krém na oční kontury Isdin K-Ox.

Péče o tvář před make-upem

Nyní přejděme na zbytek obličeje. Hydratace je stále důležitá. Můžete tedy použít sérum s vitamínem C, které rozzáří tvář, například ampule Endocare-C s proteoglykany, které dodají antioxidanty a hydrataci v jednom kroku. Ošetření by po nich tedy nebylo nutné. Jen primer a make-up (ale to rozvedu níže).

Další kosmetikou, která funguje velmi dobře a je zázračná před líčením, jsou bleskové ampule. Značek je mnoho, ale osobně mě zatím nejvíc přesvědčili Isdin Flash Ampoules. S kyselinou hyaluronovou, peptidy a antioxidanty jsou dokonalou kombinací, která ukáže odpočatou tvář za pár minut.

Primer a make-up pro zralou pleť

No a po rutině péče o pleť přichází make-up. Vždy doporučuji použít primer na obličej i oči. V případě obličeje dosáhne optického uzavírací efektu, protože velmi dobře působí na mastnou nebo smíšenou pleť. A primer na oční víčka zabrání pomačkání stínů a prodlouží jejich výdrž, a to je velmi důležité u víček zralé pleti, které mají tendenci více ochabovat.

Použitý make-up musí být přirozený make-up kryjící světlo, aby se předešlo nadměrným skvrnám. Pokud jde o značky, je třeba zvážit mnoho možností MAC, Benefit nebo Make Up Forever.

Pro dobrý make-up zralé pleti je zkrátka vždy důležité předchozí ošetření, použití primerů a použití make-upu s velmi přirozenou barvou, který přehnaně nekryje.

Napsat komentář