Nejlepší lehké účesy pro muže (díky tomuto skvělému produktu)| Zdravápleť

9. březen Chcete mít účes tak, jak jste právě vyšli ze salonu? Toto je váš produkt!

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Pokud jste muž, možná vás váš vzhled nudí. Takže je čas mluvit o nejlepších lehkých účesech pro muže. V současnosti se kadeřnický vosk stal pro muže nezbytným produktem při úpravě vlasů a formování vzhledu. Výhody vosku oproti jiným lakům na vlasy jsou mnohé, včetně přidání objemu a vytvoření textur ve vlasech, díky čemuž účes vypadá mnohem přirozeněji. Na závěr je třeba poznamenat, že se jedná o méně agresivní produkty než jiné typy laků na vlasy, jako jsou gely nebo gely na vlasy, protože umožňují vlasům a vlasové pokožce dýchat.

Z tohoto důvodu vám dnes přinášíme produkt, který uspokojí všechna vaše očekávání a pomůže vám vytvořit váš dokonalý účes, jako kdybyste právě vyšli z kadeřníka. Všechno je to o stylingovém vosku Matné matné vlákno od Syoss.

Vosk na vlasy Syoss Matt Fiber

Vosk na vlasy Syoss Matt Fiber. Cena: 89,00 Kč

Tento vosk vám poskytne silnou fixaci s matným povrchem pro ultraprofesionální vzhled. Navíc nezanechává žádné zbytky, nelepí a neobsahuje alkohol ani silikony.

Jak se tento typ produktu aplikuje? V tomto článku vám velmi jednoduše poskytneme klíčové tipy pro dosažení požadovaného vzhledu, protože aplikace je velmi důležitým aspektem, pokud jde o vosk.

V první řadě se doporučuje aplikovat na suché vlasy, protože vosk mnohem lépe přilne.

Dále musíte vosk rozetřít mezi dlaně, nanést na něj malé množství a třít ho s určitou intenzitou, aby se zahřál a roztavil, dokud neroztaje. Tento aspekt je nezbytný, aby po aplikaci nezůstaly na vlasech žádné stopy.

Jakmile se to stane, produkt se aplikuje počínaje od korunky, směrem dopředu a ponechává oblast s třásněmi až po konec, aby se zabránilo nahromadění příliš velkého množství produktu v této oblasti.

Jaké další přípravky mi Syoss nabízí pro úpravu účesu tak, jak jsem právě vyšel ze salonu?

Abyste dosáhli dokonalého účesu, Syoss nám nabízí další dva vosky pro zvýraznění stylu, který chcete nejvíce. Tyto produkty, jako je vosk Men Matt Fiber, jsou vyvinuty a testovány kadeřníky a vytvářejí ve vlasech posilující matrici, která poskytuje dokonalou rovnováhu mezi odolností a pružností.

  • Neviditelné těstoviny pro muže Syoss: Je to neviditelná pasta, která zajišťuje měkkou fixaci a přirozený finiš. Nabízí dlouhotrvající účesy bez alkoholu nebo silikonu a jako všechny vosky Syoss nezanechává na vlasech žádné zbytky a není lepkavý.
  • Syoss Men Max Hold Wax: Jedná se o vosk, který nabízí ultra silnou fixaci a lesklý finiš.

Syoss skies se zkrátka stane vaším skvělým spojencem, pokud jde o vytváření neodolatelných a trvalých účesů ve vaší každodenní rutině. Také pokud chcete, aby váš účes zůstal neporušený po celý den, doporučujeme vám doplnit použití vosku jemným dotykem fixačního spreje, jaký máme v Syoss. Pro více informací navštivte naši webovou stránku a objevte všechny naše odrůdy.

Napsat komentář