Nejlepší krémy proti skvrnám, které fungují| Zdravápleť

2. března Rozlučte se s tmavými skvrnami s těmito 9 krémy

Ošetření pro odstraňování skvrn jsou jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších mezi muži a ženami. Tmavé skvrny na tváři se staly jedním z hlavních problémů, snaží se s nimi bojovat nejlepšími krémy proti skvrnám, které sjednocují tón a vzhled tváře.

Vzhled skvrn je ovlivněn slunečním zářením, znečištěním, modrým světlem, hormonálními a genetickými faktory, jakož i stárnutím pokožky, proto je nezbytná jejich léčba a prevence. Velmi důležitou roli zde hraje opalovací krém, ale také výběr dobrého krému, který tyto problémy léčí.

Bez ohledu na kořen problému je nezbytné, abyste na jeho začátku jednali. Je to jediný způsob, jak odstranit ty, které se objevily, a zabránit vzniku nových.

Existuje mnoho způsobů léčby, které můžete použít k řešení tohoto nevzhledného problému, ale Nejlepší je poradit se s dermatologem a začít používat depigmentační krém nebo sérum co nejdříve..

Pro ně vás zde necháme 9 nejlepších krémů proti skvrnám na prodej v Zdravaplet.

9 nejlepších krémů proti skvrnám, které byste měli začít používat:

Máte fleky na tváři a neumíte najít vhodnou antidepigmentační kúru? Podívejte se na tento výběr krémů a sér, které jsme připravili. Jsou nejlepší!

LANCOME Rénergie Multi-Lift Ultra fluidní krém SPF25

Globálně bojuje proti známkám stárnutí, zlepšuje elasticitu pleti, zvyšuje jas a pomáhá redukovat výskyt skvrn díky vysokému ochrannému faktoru SPF 25. Výsledkem je pevnější pleť, na které se objevují vrásky a kazy jsou zmírněny, navíc je chráněna denní vystavení UV záření.

LANCOME Rénergie Multi-Lift Ultra fluidní krém SPF 25 (59,90 €)

BABARIA Krém na obličej proti skvrnám

Svým dvojitým účinkem opravuje pokožku a redukuje vrásky díky svému nočnímu složení. Je obohacený o aktivní bělící složky, které redukují nežádoucí skvrny a vyrovnávají tón pleti. Navíc obsahuje šípkový olej přírodního původu, který regeneruje pokožku, udržuje ji hydratovanou a pružnější. Silanol zase redukuje vrásky a jemné linky.

BABARIA Krém na obličej proti skvrnám (5,54 €)

SPOT’S LAB Krém na spaní

Tento noční krém účinně působí na tmavé skvrny a viditelně jim pomáhá zmizet. Tímto způsobem pomáhá opravit hyperpigmentovaná místa, vyrovnává tón pleti, rozjasňuje tvář, dodává obnovený vzhled a zároveň hloubkově hydratuje a zabraňuje vzniku nových skvrn.

SPOT’S LAB krém na spaní (12,95 EUR)

NIVEA sérum proti skvrnám pro zralou pleť

Formulován s olejem z růžových lupenů a luminicinolem ke snížení hlavních příznaků stárnutí pokožky a ke korekci skvrn. Díky svému složení jsou hlavní známky stárnutí výrazně redukovány, viditelně koriguje nedokonalosti a sjednocuje a rozjasňuje tón zralé pleti.

NIVEA Sérum proti skvrnám na zralou pleť (5,90 EUR)

Pigment Zero DSP-Cover Stick značky MARTIDERM

Je to tyčinka, která pigmentuje a sjednocuje tón pleti díky aktivním složkám jako kyselina salicylová a kyselina kojová. Tímto způsobem bude hyperpigmentace pokožky postupně odstraňována z obličeje. Navíc má ochranu 50+ a lze jej skvěle kombinovat s denní úpravou proti skvrnám.

MARTIDERM Pigment Zero DSP-Cover Stick (14,90 EUR)

NIVEA Luminous630 Noční krém na opravu tmavých skvrn

Jedná se o noční ošetření proti skvrnám, které opravuje oblast obličeje, krku a dekoltu. Ideální pro péči o obličej během spánku.

NIVEA Luminous630 Dark Night Repair Repair Cream (15,90 EUR)

CLINIQUE Superdefense Anti-Dark Spot Corrector Tip 1/2 SPF25

Viditelně bojuje a koriguje první známky stárnutí, nerovnoměrnou texturu, mdlý tón pleti a jemné linky. Kromě toho chrání pokožku před UVA/B paprsky, znečištěním a jinými dráždivými látkami. Neobsahuje ani olej, syntetická barviva, alkohol ani SLS.

CLINIQUE Superdefense Anti-Dark Spot Corrector Tip 1/2 SPF25 (28,94 EUR)

EUCERIN denní krém proti pigmentům

Je to denní krém pro normální nebo suchou pleť, který redukuje hyperpigmentaci, snižuje produkci melaninu, bojuje proti vzniku nových skvrn a redukuje ty stávající. Je formulován s thiamidolem, účinnou složkou proti hyperpigmentaci, čímž se dosáhne rozjasněné a rozjasněné pleti. Navíc má ochranu SPF 30.

EUCERIN denní krém proti pigmentům (26,20 €)

Ser Clarins Bright Plus Dark Spot

Zesvětluje tvář, aby oživil mdlou pokožku, zaměřuje se na tmavé skvrny způsobené znečištěním, škodlivým UV zářením a skvrnami. Formulován s výtažky ze superovoce, semen růže myrty a třešní, zvyšuje zářivost a pomáhá odhalit rovnoměrnější tón pleti. Snižuje výskyt tmavých skvrn a zároveň zklidňuje a zklidňuje pokožku a je vhodný pro všechny věkové kategorie, všechna etnika a všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější.

CLARINS Bright Plus sérum na tmavé skvrny (52,90 eur)

Napsat komentář