Nejlepší krémy na strie pro těhotenství| Zdravápleť

10. březen Těhotenské krémy proti striím: zapomeňte na ně.

Zveřejněno v 11:01 v Corp de Communication

Ať už jste těhotná nebo jste už děťátko porodili, jednou z vašich hlavních estetických starostí budou (s naprostou jistotou) obávané strie. Ale nebojte se, existuje spousta krémů proti striím v těhotenství a po porodu, které jsou „rukou svatého“ a pomohou vám při tomto osobním hledání.

K boji proti nim existuje nespočet těhotenských krémů proti vráskám, které vám umožní obnovit pokožku po těhotenství a jak jim předcházet, pokud jste stále těhotná.

Co jsou strie?

Jedná se o estetickou změnu kůže, jejíž hlavní příčinou je rychlé natahování nebo roztahování kůže způsobené změnami hmotnosti, pubertálním vývojem nebo těhotenstvím. Vyskytuje se tehdy, když je kůže natažená více, než je odpor kůže vůči elastinu.

Jak tomu lze zabránit? Význam krémů proti striím pro těhotenství

Jsou tři klíčové aspekty, které je třeba kontrolovat: vyhýbání se náhlým a rychlým změnám hmotnosti, zlepšování elasticity elastinových vláken vhodnou stravou a používání krémů proti striím na pokožku, které pokožce nabízejí úder.

Těhotenské a poporodní krémy, o kterých byste měli vědět:

Ať už jste těhotná, plánujete otěhotnět nebo jste právě porodili:

ISDIN Woman Proti striím

Formulováno s asijskou centellou, šipkami, shorea máslem a vitamínem E pro prevenci a redukci strií. Díky tomuto silnému, rychle se vstřebávajícímu koktejlu zvenčí bojuje s těmito obávanými nedokonalostmi.

HALIBUT regenerační mast

Obnovuje a regeneruje kožní bariéru a pomáhá předcházet prasklinám pokožky díky svému složení založenému na složkách, které stimulují regeneraci pokožky, zklidňují ji a hojí. Doporučuje se aplikovat 2 až 3krát denně.

MUSTELA Krém na prevenci strií

Tento krém byl speciálně vyvinut pro nastávající a čerstvé maminky. Tímto způsobem pomáhá předcházet vzniku strií díky kombinaci aktiv a složek přírodního původu (jako je avokádový olej nebo mučenka), které hydratují, posilují elasticitu a zlepšují těsnost.

ELANCYL gel pro korekci strií

Tento gel má tři hlavní účinky: korekční (opravuje strie díky kolagenu a elastinu, který obsahuje), zklidňuje a vyhlazuje. Výsledkem je zlepšení vzhledu a barvy strií, s hladší, jemnější a hydratovanější pokožkou.

WELEDA masážní olej proti striím

Poskytuje pevnost a podporuje prevenci a redukci strií. Je formulován s oleji ze sladkých mandlí, pšeničných klíčků a jojoby, které změkčují a zvlhčují pokožku. Je ideální pro zlepšení elasticity pokožky masáží, čímž předchází vzniku strií.

RILASTIL Krém proti striím

Opravit a opravit. Na jedné straně poskytuje pružnost tkáním a opravuje poškozená elastická vlákna. Na druhé straně účinně předchází a koriguje strie. Navíc neobsahuje kofein, barviva, parabeny ani alergeny.

SUAVINEX Krém proti stresu

Zlepšuje tón pleti poskytnutím větší elasticity díky kombinaci extraktu ze šipky a centella asiatica. Navíc je obohacen o břečťan a přesličku, které posilují preventivní působení tohoto krému.

Antistriatální zátěž TROFOLASTINU

Předchází a redukuje strie, udržuje pokožku v optimálním stavu, aby odolávala fyzickému natahování a předcházela vzniku strií. Doporučuje se zahájit léčbu ve druhém měsíci těhotenství.

CLARINS Anti-Stretch Body Partner

Pomáhá předcházet striím a redukuje výskyt již vzniklých strií díky kombinaci aktivních složek, které pomáhají zlepšit elasticitu a pevnost pokožky.

Baby Moom Cream Krém proti striím od DOCTORIST

Ošetřuje a předchází striím v prvních měsících těhotenství díky svému přirozenému složení v kombinaci se specifickými aktivními složkami nejnovější generace. K tomu pomáhá udržovat elasticitu pokožky, podporuje syntézu kolagenu, čímž se vyhýbá příčině strií.

Čistá aktivní proti striím kyselina hyaluronová + elastin + kolagen od COLLISTAR

Kombinuje elastin, kyselinu hyaluronovou a kolagen spolu s olejem ze sladkých mandlí, bambuckým máslem a jojobovým olejem. Tento silný koktejl snižuje výskyt nových a starých jizev. Kromě toho zpevňuje a zpevňuje pokožku, je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti. V těhotenství se doporučuje aplikaci opakovat 2x denně a léčbu zahájit na jejím začátku.

Napsat komentář