Nejlepší krémy na odstranění Miliums 🧴 ✔

Možná to nevíte, ale tvoje tvář je pravděpodobně plná miliaco jsou ty malé žluto-bílé kuličky, které se objevují na pokožce obličeje, že nevíte proč vznikají a co je horšího, než je odstranit.

Velmi častým problémem, zejména po určitém věku, Řekneme vám, které to jsou, a doporučíme vám odstraňovače keřů což vám pomůže předcházet jim a bojovat s nimi tím nejúčinnějším způsobem.

VÝBĚR NEJLEPŠÍCH PELIGŮ K ODSTRANĚNÍ MILIUM

Zobrazit vše peelingy na tvář v internetovém obchodě 🛒

Co jsou Milium?

S tvarem nažloutlých bílých kuliček a výraznou texturou na dotek je milium málo malé cysty, které vznikají, když se keratin ucpe pod kůži, na bázi vlasového folikulu nebo potní žlázy. Obvykle mají velikost od jednoho do tří centimetrů, i když existují případy, kdy jsou ještě větší, zvláště pokud se neléčí.

mil jsou velmi časté a vyskytují se spontánněprotože póry jsou uzavřeny a neumožňují uvolňování keratinu na vnějším povrchu pokožky.

Jeho vzhled může být způsoben různými faktory, jako je genetika, špatné hojení ran, nadměrné akné nebo nedostatečná hygiena obličeje. Ale naštěstí, milii lze předejíta pak vám řekneme jak.

Jak zabránit výskytu milium?

Nejdůležitější věc je nikdy nestiskněte milion, protože se vám to nepodaří zlomit a nikam vás to neposune. Jediná věc, kterou to pro vás udělá, je zapálení pokožky a dokonce i zjizvení.

The Přeexponování slunečního záření je jedním z faktorů, které podporují vzhled milium, tak se chraňte před sluncem vždy, když odcházíte z domu. Vaše pokožka vám poděkuje za vaše zdraví.

  • Nepoužívejte mastné krémy

The mastné krémy zanechají na vaší tváři nadměrně mastnou a mastnou texturu, a totéž platí pro velmi husté základy. Proto, pokud máte tyto cysty na tváři, vyhněte se používání těchto produktů.

K odstranění milium použijte krém

opravdu, neexistuje žádný specifický krém na odstranění miliumale existují různé produkty, které pomáhají exfoliovat pokožku a uvolňovat póry, což bude klíčové pro prevenci objevení nových milium a boj se stávajícími.

A tady jsou některé z nich nejlepší exfolianty k odstranění cyst milium najdete je v Zdravaplet a budou vašimi nejlepšími spojenci v boji s těmito otravnými míčky na vaší tváři.

Retinol 0,2% v běžném skvalánu

Pokud hledáte krém na odstranění cyst milium, Retinol 0,2% v běžném skvalánu je velmi účinné sérum na obličej proti stárnutí proti milium.

Je to produkt, který má bezvodý vzorec s 02% čistého retinoluprodukt, který redukuje jemné linky, poškození sluncem a stárnutí.

je a Noční sérum aplikujte před oleji nebo krémya po sérách na vodní bázi, které zmírní známky stárnutí a nepravidelnosti textury. Je důležité nepoužívat jej s jinými retinoidy.

Kyselina mléčná 5% + Ha Obyčejná

Zvýrazňujeme i The Ordinary Kyselina mléčná 5% + Halehký exfoliant s kyselinou mléčnoucož je kyselina alfa hydroxy s vynikajícími exfoliačními vlastnostmi pro pokožku.

5% receptura, která nabízí bezpečnou a jemnou exfoliaciobohacený o vysoce účinné čištěné tasmánské koření ke snížení příznaků zánětu a citlivosti.

použití v noci, zbaví vás nerovnoměrných tónů a nepravidelností textury, musíte jej aplikovat před oleji a krémy. Je bez jakéhokoli konfliktu, i když se nedoporučuje pro citlivou, šupinatou nebo poškozenou pokožku kvůli obsahu kyseliny mléčné.

Clarins Pure Scrub

Dalším vysoce doporučeným produktem pro eliminaci milium je Clarins Pure Scrubčistící peelingový gel, který obnoví matný vzhled pletiredukuje póry a zanechává ji svěží s mnohem zdravějším vzhledem.

Má nějaké lávové granule, které čistí a vyhlazují pokožkuJemně odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky a zároveň ucpává póry, minimalizuje je díky Fleischer Bio Laurel Extract, který redukuje jejich vzhled a omezuje jejich lesk.

Muset aplikujte jednou nebo dvakrát ráno nebo večer, a to jak na tváři, tak i na krku, když jsou čisté a vlhké, pomocí lehké kruhové masáže, dokud se nevstřebá do pokožky. Když skončíte, opláchněte teplou vodou.

Bezvodý 2% roztok kyseliny salicylové Prostý

A doplňte seznam exfoliantů, pomocí kterých odstraníte milium Bezvodý 2% roztok kyseliny salicylové Prostýreceptura na exfoliaci obličeje Velmi účinný na exfoliaci a dekongesci pokožky obličeje.

Jedná se oa produkt bez vody který dokáže výrazně snížit velikost pórů a nedokonalosti pleti, vyhlazuje texturu, skrývá nedokonalosti a časem zlepšuje tón pleti.

to je používat den a nocnanášení lehkého množství na postižené místo lehkou masáží krouživými pohyby.

Napsat komentář