Nejlepší kosmetické přípravky, na které se vyplatí utratit své těžce vydělané peníze

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Nejlepší kosmetické přípravky, na které se vyplatí utratit své těžce vydělané peníze

.

Pokud svět kosmetiky zní stejně odstrašující jako chůze do butiku Chanel na Bond Street, pak jste na správném místě.

Seřadili jsme revoluční kosmetiky od těch, které „za to opravdu nestojí“, shrnuli jsme ty nejlepší kosmetiky, na které se opravdu vyplatí utratit své těžce vydělané peníze (a klást otázky, na které opravdu chcete znát odpovědi). .

Shane Cooper

Shane Cooper Aqua Tight Facial, cena na vyžádání

Vibrace?

Představte si Aqua Tight Facial jako Hydra Facial 2.0, s laskavým svolením kosmetičky celebrit (mezi jeho stálice patří Nicola Coughlan, Hannah Waddingham a Phoebe Dinevor) Shane Cooper. Cílem kombinace ne méně než tří různých strojů je poskytnout seriózní hydrataci a zároveň tvarovat a napínat vaši pokožku, to vše v elegantním prostředí kliniky Cooper’s South Kensington Mews.

Je to pro mou pleť?

Pokud hledáte dobře definovanou čelist a zářivou, kyprou pokožku, která vzdoruje gravitaci, pak je tato tvář pro vás. Posláním je dosáhnout orosené pleti podobné celebritám, ne léčit určitá kožní onemocnění, takže pokud vás trápí akné, rosacea nebo jiné kožní problémy, doporučujeme vám jinou tvář. Avšak ti, kteří mají problémy s pokožkou, mohou stále těžit z hydratačního a stahujícího účinku.

Co to dělá?

Vícestupňové ošetření obličeje, po důkladném dvojitém očištění, toto ošetření prochází úvodním vodním peelingem s použitím kyseliny salicylové a jemným podtlakem, který se převalí na vaši pokožku, aby pomohl uvolnit póry. Zapomeňte na staré bolestivé kyselé peelingy, je to jako maličký mokrý vysavač, který vám nanesete na celý obličej. High-tech znějící mezoporační násadec pak aplikuje kyselinu hyaluronovou a následně nástroj Diamond-Grain, který se používá k odstranění odumřelé kůže. Dávka LED, RF, hydratační pleťová maska ​​a poslední vrstva séra a vaše jednotné kontaktní místo pro skutečně krásnou pleť je připraveno.

Shane Cooper

Nejlepší část?

Spokojenost s pocitem podtlaku odstraňuje stres, mastnotu a především londýnskou špínu z vaší pokožky a pórů. Můžete se rozloučit s prokrvenou pokožkou a téměř cítíte, jak se kyselina hyaluronová vpíjí do vaší nové hladké pleti. Stejně jako skleněné dózy Werther’s Originals.

Nejpodivnější část?

Jednou z posledních fází ošetření obličeje je kryopistole. Navržen tak, aby vtlačil studený CO2 do vaší pokožky, pomáhá stimulovat průtok krve a produkci kolagenu ve vaší pokožce, což je také perfektní způsob, jak odejít s pevnější tváří, než když jste přišli. Zatím je všechno dobré. Zvláštnost nastává, když uslyšíte hluk, který vydává kryo pistoli. Pořádný šok po desetiminutové LED mě uvrhl do zamlženého polospánku.

Prostoje?

Na rozdíl od jiných kosmetických přípravků na bázi kyseliny to nevyžaduje, abyste se tři dny skrývali za Netflixem ve tmě, dokud se vaše pokožka neodlupuje, ale řekli bychom, že konečné sérum, které se aplikuje na vaši pokožku, je husté a hezky lepkavé. Vstřebá se asi za 20 minut, ale za tu dobu bude váš obličej vypadat jako hladký potisk. Ne nutně špatný pohled, ale ne takový, se kterým byste mohli jít hned na večeři.

REZERVUJTE SI SVOU OBLIČÍ SHANU COOPER ZDE

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Glow Facial na londýnské klinice estetické medicíny s Dr. Uliana Gout, 480 liber.

Vibrace?

Dr. Ulyana Dna je skutečným zázrakem na kůži. Prezidentka British College of Aesthetic Medicine je průkopnicí v oblasti vědy o pokožce založené na důkazech s mnoha knihami, které na toto téma napsala nebo je spoluautorkou, takže si s ním domluvte schůzku na její klinice na Harley Street. ve skutečnosti je to privilegium. Připravte se na léčivé prostředí a naučte se něco o kožní vědě od těch nejlepších v byznysu.

Je to pro mou pleť?

Jedním slovem ano. Jako vědec má Dr. Gout dobrou pozici k tomu, aby zhodnotil vaše specifické potřeby péče o pleť. Nabízí to, co nazývá „hyperpersonální konzultace“, přičemž zkoumá tkáňové roviny, svaly, strukturu kostí a další, aby navrhla jen ta ošetření, která považuje za prospěšná pro vaši konkrétní tvář. Samotné konzultace mohou trvat přibližně hodinu a dosahují 200 liber z celkových nákladů.

Co to dělá?

No, to opravdu záleží na tom, s jakou léčbou pro vás Dr. Dna skončí, protože je hrdá na to, že každou jednu situaci činí na míru. Má vše od jednoduché záře až po vážnější injekce. Glow ošetření obličeje (doporučeno jako součást balíčku Glow šesti kosmetických přípravků na obličej) má za cíl zbavit vaši pokožku mdlosti, kterou může způsobit cokoli od stresu až po menopauzu, a vrátit jí trochu mladistvého lesku.

Dokonce iv Glow Facial se ošetření bude pravděpodobně mírně lišit v závislosti na tom, co si myslí, že vaše pokožka potřebuje, ale obecně zahrnují speciálně formulovaný lékařský peeling a infuzi jemných zvlhčovačů pro zvýšení úrovně vlhkosti a pomoc vaší pokožce. pokožka se stává pevnou, pružnou a zářivou. Pokud je čas a doktorka Dna si myslí, že vám to může pomoci, může také absolvovat sezení pod přístrojem pro světelnou terapii.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Nejlepší část?

Osobní konzultace je jako poznat část sebe, o které jste jen matně tušili, že existuje. Lékař Dna vám může poskytnout informace o struktuře vašich kostí a předpovědi o tom, jak se vaše pokožka může měnit s věkem, které může poskytnout pouze ona a pravděpodobně neuslyšíte od nikoho jiného. Jedna věc je jistá, vyjdeš vzdělanější, než jsi přišel.

Nejpodivnější část?

Přístroj pro světelnou terapii se nepodobá žádné z malých světelných masek, které můžete vidět v sekci krásy Net-A-Porter. Je to velká mašinka, která pokrývá celý váš obličej a hlavu a může ve vás vyvolat klaustrofobii, pokud na to nejste připraveni. Musíte nosit tónované brýle, abyste si chránili oči před intenzitou, která jen přidává na podivné intenzitě zážitku. Ale bez trochu nepohodlí není žádný zisk, řekli jsme si.

Prostoje?

Pro tvář Glow nejsou žádné skutečné prostoje. Doporučujeme vám, abyste se nějaký čas vyhnuli těžkému cvičení a slunění a několik dní poté nepoužívali na obličej žádné peelingy ani kyseliny. A jako vždy se zásobte spolehlivým opalovacím krémem s vysokým SPF pro každodenní použití.

KNIHA ZÁŘENÁ TVÁŘ ZDE

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Skinwork Soho City Cleanse Facial, 175 £ za 55 minut

Vibrace?

Skromné ​​malé místo v uličce za jedním z nejkrásnějších míst nočního života v Londýně, The Box, vlajková loď salonu Soho’s Skinwork, může být navenek skromné, ale nabízené služby mají vážný vliv. Když vstoupíte do čistého, světlého a elegantního salónu lemovaného příjemnými konzolovými stolky vyrobenými z dlaždic Ikon København se zelenou spárou v charakteristickém odstínu značky, přivítá vás „trenér péče o pleť“ připravený provést vaši rutinu a poskytnout vám domácí úkol, dlouhodobější péči a doporučení produktů.

Je to pro mou pleť?

Skinwork se specializuje na detoxikaci pokožky, což znamená, že ji zbaví všech nečistot, chemikálií, dráždivých látek a jiných nečistot, které se na vaší tváři zvykne hromadit život ve městě. Takže, pokud hledáte hloubkové čištění, odstranění černých a bílých teček a máte pocit, že jste vykartáčovaní, namazaní a noví, toto je místo pro vás. Pokud hledáte jen relaxační lehký dotek, trochu levandule a uklidňující zvuky velryb, pak pravděpodobně hledáte jinde.

Co to dělá?

Charakteristickým znakem péče o obličej Skinwork je hloubkové čištění a při pokročilejších ošetřeních i exfoliace. Charakteristický vzhled i velmi populární City Cleanse Facial nabízí komplexní cestu, jak se krok za krokem zbavit všech toxinů městského života. „City Cleanse Facial“ je něco jako vylepšená verze jejich klasického charakteristického ošetření, které kromě odstranění pórů proti bakteriím nabízí jak mikrodermabrazi, tak zdokonalující peeling s kyselinou mléčnou a mandlovou, který vážně rozloží a odstraní nepořádek na obličeji. dobře také opravuje a opravuje kožní bariéru.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Nejlepší část?

No v první řadě je na tom něco vážného vědět, že pomáháte své pleti vrátit se do nejlepšího stavu bez přetížení, takže v tomto smyslu je všech 55 minut příjemných. Ale pokud jste nás dotlačili k načasování: některé fáze léčby vyžadují určitou dobu, než se absorbují a začnou působit. Mezitím vám váš trenér péče o pleť nabídne malou masáž krku, ramen nebo pokožky hlavy – opravdu relaxační a příjemný moment, který vám pomůže uvolnit se, než aktivní složky udělají své.

Nejpodivnější část?

Existují zvláštní pocity brnění, které mohou některé lidi ovlivnit více než jiné. Kůra může mít škrábavý účinek na pokožku, protože dělá svou práci a infuze antioxidantů vám může způsobit jemné brnění a může také zanechat kovový chuť v ústech, neboť podporuje tvorbu kolagenu. Možná to nejsou zrovna nejpříjemnější pocity, ale brzy skončí a stojí za to.

Prostoje?

Absolutně nejsou zapotřebí žádné prostoje. Jakmile odejdete, můžete se nalíčit a věnovat se své práci. Ale vzhledem k tomu, že jste právě odstranili všechny škodliviny z obličeje, možná si na ni nebudete chtít dát nic! Říkáme: užívejte si pocit svěžesti a čistoty, než ho máte.

REZERVUJTE SI SKINWORK NA TVÁŘE

Ned

Akwaterra facial at The Ned London 140 £ na 60 minut (mohou si rezervovat hoteloví hosté, členové Ned’s Club a Nedovi přátelé)

Vibrace?

Zen, Zen a další Zen. Myslete na tlumené osvětlení, přikrývky, růžovou vodu a masáž obličeje s pískovcovými lusky Akwaterra navrženými tak, aby poskytovaly nepřetržitý tok tepla. výsledek? Pokud jste nesklouzli do uklidňujícího stavu relaxace a dokázali jste zůstat bdělí po celý obličej, tleskáme vám.

Je to pro mou pleť?

Ano! Toto není tvrdá tvář plná komplexních ošetření nebo agresivních aktivních složek. Ve skutečnosti je opak pravdou. Smyslný zážitek navržený k napnutí, tonizaci a zklidnění pokožky pomocí masážních nástrojů na obličej Akwaterra a řady teplých a studených procedur bude váš obličej vypadat tak uvolněně jako vy.

Ned

Co to dělá?

Pokud hledáte dramatickou přeměnu nebo ošetření specifických kožních problémů, pak toto není tvář pro vás. Ale pokud se ponoříte do hodinové série nádherných růžových vodních mlel a masáží obličeje pro vás, nemůžete udělat lépe než tohle. Toto ošetření obličeje, zaměřené na napnutí, tonizaci a napnutí pokožky pomocí speciálních kapslí Akwaterra, využívá horké a studené teploty, aby zanechávalo váš obličej odpočatý a zářivý.

Nejlepší část?

Toto všechno. Víme, víme. Ale když vás tvář zamotá do kukly tak relaxační, že zapomenete, že stanice MRT Bank je jen pár pater dál, celý zážitek je tou nejlepší částí.

Nejpodivnější část?

Pokud jste ještě nikdy neviděli lusky Akwaterra, pak vám vzhled láhve se zubatým dnem nemusí být až tak známý. Ale věřte nám, když řekneme, že jeho možnosti tvarování obličeje jsou lepší než jakýkoli růžový křemen.

REZERVUJTE SI SVOU AKWATERRA FACIAL ZDE

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

VOTARY tvář s Charlotte Connolly v Liberty London, 140 £ na 55 minut (lze vyměnit za produkty VOTARY zakoupené v den nákupu v obchodě)

Vibrace?

Tato uklidňující a tvarující tvář, schovaná od rušného nákupního centra Liberty, ošetřuje nejen pokožku, ale také duši. Spojení lahodných produktů VOTARY s léčivýma rukama kosmetičky Charlotte Connolly je polibek šéfkuchaře

Je to pro mou pleť?

Pokud hledáte lifting, zářivost a vyhlazení (ťuk, ťuk, ťuk?), ano. Pokud se běžně bojíte olejů, nebojte se, protože VOTARY používá spíše oleje ze semen než běžné esenciální oleje, které jsou mnohem vhodnější pro reaktivní a citlivou pokožku.

Co to dělá?

Pomocí speciálně vyvinuté modelovací techniky spolu s přísadami zvyšujícími zářivost poskytuje toto ošetření obličeje okamžité uspokojení, jakož i trvalou hydrataci a vyhlazení pomocí masek a olejů přizpůsobených vašemu typu pleti. Masážní techniky, které se rozprostírají na vašich ramenou a chodidlech, když máte masky, jsou hluboké a božské, uvolňují uzly a možná i pár šťastných slz.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Nejlepší část?

To, že tak slavnou odbornici jako Charlotte dostanete zdarma? Náklady na péči o obličej jsou plně kompenzovány výrobky VOTARY na pultu a vyzýváme každého, kdo si nechce brát domů svoji kosmetickou soupravu na bázi rostlinného oleje.

Nejpodivnější část?

Některé masážní techniky jsou dost… intenzivní. Charlottiny ruce se přehnaly po tvé tváři jako tornádo, ne zcela facka, ale brzy. Nic vás nebolí, ale může vás probudit ze spánku uprostřed léčby.

REZERVUJTE SI TVÁŘ ZDE

.

Kyslíková terapie na klinice Lisa Franklin Privé, 225 liber za 90 minut.

Vibrace?

Oxygen Treatment dělá to, co je uvedeno na obalu – vrací pokožce život. Lisa Franklin’s Clinic Privé kombinuje OXYjet, zařízení s více nástavci, které s vaší tváří dělají nejrůznější věci (více o tom později), s vlastními výrobky péče o pleť od Lisy, a je to shoda v nebi.

Je to pro mou pleť?

Ano, ano, tisíckrát ano. Víceúrovňové ošetření přizpůsobené potřebám vaše pleť, protože, řekněte to s námi… ošetření obličeje není pro každého. OXYjet nabízí různá ošetření pleti, včetně hloubkového čištění, exfoliace a světelné terapie, s cílem opravit a obnovit vaši pokožku pomocí infuze kyslíku.

Co to dělá?

Co to nedělá? Oyygen Treatment využívá přístroj OXYjet, což je celokyslíkový systém omlazování pleti s více možnostmi – každé zařízení slouží konkrétnímu účelu pro vaši pleť a každý krok je navržen tak, aby se váš obličej cítil opravený, nabitý energií a pozvednutý. Kroky zahrnují čištění kyslíkem, napařování a extrakci, tlakovou injekci, lifting, studený lifting, peeling, ošetření sprejem, inhalaci a světelnou terapii. Řekl, že udělal všechno.

.

Nejlepší část?

Vícevrstvé ošetření znamená, že každá část ošetření přináší vaší pokožce nový nástroj a nový pocit. Od horka páry až po chlad stoupání. Remíza byla osobním vrcholem!

Nejpodivnější část?

Jedním z kroků bylo nasazení latexových rukavic a vytlačení každého dostupného pupínku, což bylo sice bolestivé, ale překvapivě uspokojující.

Opravdu vidíte výsledky?

Přestože jsme bezprostředně po zákroku vypadali svěže, skutečné výsledky se dostavily až druhý den ráno. Obzvlášť skvrnité a zhoršené oblasti vypadaly klidněji a pokračovalo to několik dní. Ošetření doporučujeme absolvovat den nebo dva před akcí, pokud máte aknózní pleť, kterou byste si chtěli ošetřit.

Prostoje?

Nejsou zapotřebí prostoje! Hned po zákroku jsme šli na pracovní večeři a stačil jen korektor na skrytí pár fleků a řasenky.

REZERVUJTE OSOBU LISA FRANKLIN ZDE

.

Carol Joy London Silver Glow Facial v The Dorchester, 260 £ za 60 minut (včetně Carol Joy London Face Polish)

Vibrace?

Představte si luxusní stříbrnou tvář v The Dorchester a budete mít tu nejluxusnější hodinu, jakou kdy strávíte ležením v podprsence a kalhotách.

Je to pro mou pleť?

Ano! Tato pleťová maska, která se věnuje zvyšování vašeho jasu díky vlastnostem stříbra zlepšujícím pokožku, je směsí tvarujících masážních a zářivých produktů bez jakýchkoli invazivních nebo poněkud zastrašujících ošetření, jako je mikrojehličkování.

Co to dělá?

Směs přírodních aktivních látek v kombinaci s antibakteriálními vlastnostmi pravého listu stříbra (neodvážíme se dělat selfie) pomáhá stimulovat obnovu kožních buněk a zároveň posiluje kožní bariéru. Zkrátka, svěží nová pleť bez obětování citlivosti.

.

Nejlepší část?

Masáž obličeje lze označit jen jako intenzivní, ale v dobrém slova smyslu. Připravte se na pořádně lícní kosti a čelisti, věřte nám, ten mírný výprask stojí za to.

Nejpodivnější část?

Není to ani tak zvláštní, jako přímo extravagantní, pocit stříbrného listu aplikovaného na vaše tváře a čelo je něco, co zcela doporučujeme.

Opravdu vidíte výsledky?

Tam, kde jsme kdysi měli tváře, jsme po této tváři měli vysoké lícní kosti a čelist, kterou by nám Hailey Bieber záviděla. Lehká záře a super jemná pokožka způsobily hodnou hodinu téměř usínání.

Prostoje?

Vůbec ne. Kráčeli jsme přímo z Dorchestru (bohužel) a cestou na večeři jsme si udělali nějaké selfie s naší novou baculatou pokožkou. Ani ta nejreaktivní pleť se nemusí obávat žádného zarudnutí nebo citlivosti. Užijte si svoji novou zářivou pokožku.

REZERVUJTE SI SVŮJ STROJ NA TVÁŘ CAROL JOY

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Skinesis od Sarah Chapman Micro-Facial, Skinesis Clinic, 65 £ za 20 minut

Vibrace?

Krátké a tak milé. Tato 20minutová pleťová maska ​​je krátká, ale zářivá, okamžitě dodává zářivost a trvalou jasnost propracované nebo matné pleti. Vřele doporučujeme pro nevěsty, které chtějí zlepšit svou pleť den před velkým dnem, ale nemají na to hodinu nebo dvě.

Je to pro mou pleť?

Určitě se hodí k vašemu typu pleti. To je opravdu ideální, pokud se bojíte kosmetiky kvůli citlivosti, protože vodu můžete otestovat bez velkých investic. Obecně řečeno, produkty Sarah jsou uklidňující a pečující, ale váš estetik se může rozhodnout pro jemnější exfoliaci nebo méně aktivních složek, pokud si myslí, že to vaše pokožka nezvládne.

Co to dělá?

Za pouhých dvacet minut, dost hodně. Po skvělé očistě přijde na řadu lehký peeling nebo peeling a pak to nejlepší. Charakteristickými masážními technikami Sarah Chapman jsou poklepávání, štípání a tahání, ale tím nejpříjemnějším způsobem, pro tvarování a lifting s úžasnými sérami Skinesis.

Nejlepší část?

Jde o to, že je to tak rychlé. Protože ano, všichni milujeme, když můžeme asi hodinu ležet se zavřenýma očima, ale ne každý má čas. Poskytuje výsledky na úrovni jiných kompletních ošetření obličeje, méně než dvakrát rychleji.

Nejpodivnější část?

Masáž obličeje je docela úžasná, pokud to neočekáváte. Ruce se pohybují rychlostí světla kolem vašeho obličeje, a ačkoli to vůbec nebolí, může to být docela nečekané. Jen si v ní odpočiňte a budete si ji užívat.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Opravdu vidíte výsledky?

Okamžitě a určitě ano…je to skvělá možnost před událostí, protože šílená masáž má za následek dlouhotrvající liftingové a konturovací účinky. Stejně jako záře.

Prostoje?

Potom můžete díky pokožce a zvýšenému prokrvení obličeje vypadat trochu jako rajče. Pokud můžete ušetřit čas a peníze (20 minut navíc a 45 £), několik LED diod po mini tváři odstraní zarudnutí a pomůže ještě více posílit kolagen.

Rána za dolar?

Vzhledem k tomu, že Sarah Chapman je tak běžné jméno (Meghan Markle je tak velká fanynka…) a výsledky jsou tak dobré, myslíme si, že jde o rozumnou investici. Nedostanete kompletní lázeňskou léčbu (obličeje se dělají na lehátku v malé části v zadní části luxusního obchodu Skinesis, ne na posteli v samostatné místnosti).

MINI SKINESIS OBLIČEJ REZERVUJTE ZDE

.

Signature Sturm Glow Facial, Dr. Barbara Sturm Spa, 215 £ za 60 minut

Vibrace?

Lázně, které se nacházejí na jedné z nejtrendovějších londýnských ulic, Mount Street, jsou rájem péče o pleť: bílé stěny, bílé výklady, vše se leskne čistotou. Teplé osvětlení a přátelský personál ho chrání před nedostupností, ale možná budete chtít nechat malé děti doma se špinavýma rukama. Na vaše setkání vás odvedou do jedné z prostorných, třpytivých místností na procedury. I když je to více bílé na bílém, luxusní povrchová úprava nepůsobí klinicky, ale dává tušit, že ošetření provede svoji práci správně.

Je to pro mou pleť?

Tato konkrétní tvář se soustředí na uklidnění kožní bariéry a zvýšení hydratace (výsledkem je okamžité a trvalé rozzáření), takže ano, protože to chce každý. Váš terapeut s vámi bude konzultovat a analyzovat vaši pokožku na další produkty, které můžete nebo nemusíte potřebovat, jako jsou extrakty nebo hlubší exfoliace.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Co to dělá?

Cílem vícestupňového ošetření obličeje je zresetovat a zresetovat pokožku, zanechá vás tvarovanou, hladkou a zářivou. Všechno je to o výsledcích, proto nečekejte žádné komplexní ani esenciální olejové prvky, ale i tak si odpočiňte, s omlazující lymfatickou masáží kolem obličeje a trochou uvolnění ramen během masky.

Kombinace mnoha kroků (čištění, exfoliace, séra, masáž, maskování, LED a chcete-li mikrojehličkové) zvyšuje průtok krve do obličeje, hloubkově hydratuje pokožku a tonizuje svaly obličeje pro okamžitý lifting.

Nejlepší část?

Bez vrtochů, velikosti produktů a skutečnosti, že si můžete udržet rutinu doma. Pokud zůstanete neustále vzhůru, váš terapeut vám vysvětlí důležitost složek a receptur, abyste mohli nadále vidět výsledky, když je budete používat sami. Hyaluronové sérum a zklidňující sérum jsou vhodné zejména pro suchou nebo citlivou pleť.

Nejpodivnější část?

Masáž obličeje je dost důkladná. Nelekněte se, pokud vás rychle se pohybující prsty sevřou nebo lehce zasáhnou do obličeje. To vše je součástí procesu!

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Opravdu vidíte výsledky?

Se slovem „záře“ v názvu by vás rozzlobilo, kdybyste to neudělali, že? Kromě Sturmovy záře je socha prostě senzační. Je to skvělá možnost ráno nebo den před akcí. Pokračujte ve svém hydratačním režimu doma a výsledky vydrží ještě déle.

Prostoje?

Rozhodnete-li se přidat microneedling, pravděpodobně se pak budete trochu červenat, ale jinak byste měli být schopni vyváznout bez velkých slunečních brýlí nebo rychlé jízdy taxíkem.

Rána za dolar?

Produkty Sturm nejsou zrovna levné, takže skutečnost, že se jich tolik používá na tuto tvář, znamená, že si opravdu přijdete na své. Navíc je velmi důkladný, s vychytávkami a znalostmi, které doma neseženete. Také se nám líbí, že jsou zahrnuty extrakty (někdy mohou být volitelné).

REZERVUJTE SI SVOU STURM GLOW FACIAL ZDE

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Prager Hydrogen Facial, Prager Clinic, 125 £ za 45 minut.

Vibrace?

Klinika Prager Clinic, známá svým seriózním a stylovým přístupem k estetickým úpravám (to jsou injekce pro vás a mě), je jednou z nejdůvěryhodnějších destinací péče o pleť v Londýně, za kterou stojí samotný špičkový kosmetický dermatolog Dr. Michael Prager. Ať už jedete po výplně rtů nebo jejich nový vodíkový obličej, budete v rukou zkušených profesionálů.

Je to pro mou pleť?

Pokud chcete naprosto detoxikovanou, super čistou a svěží pleť, tak ano. Jedná se spíše o komplexní čištění obličeje než o cílené ošetření a je vhodné téměř pro každého.

Co to dělá?

Jakmile bude váš obličej důkladně vyčištěn, Hydrogen Facial ošetří vaši pokožku hydrogenovanou vodou pomocí špičkového zařízení podobného proutku, které „vyčistí“ vaši pleť. Hydrogenovaná voda čistí póry od nečistot, přebytečného mazu a nahromaděných environmentálních agresorů, jako je znečištění. Můžete dokonce požádat svou kosmetičku, aby vám ukázala všechny nečistoty, které nasbíral po ukončení procedury. Můžeme potvrdit, že je to překvapivě uspokojivé a jen poněkud drsné.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Nejlepší část?

Kromě hloubkového čištění, které působí poněkud lechtivě, pořádná dávka LED světla pro snížení zánětu a lymfatické drenáže pomáhá vyleštit vaši čerstvě osvěženou tvář.

Nejpodivnější část?

Pokud vaše pokožka ještě nebyla zasažena malým proudem hydrogenované vody, může se to na první pohled zdát poněkud neobvyklé.

Opravdu vidíte výsledky?

Naše pleť se okamžitě vyjasnila, zbavila se blokád a celkově méně šedla.

Prostoje?

Přestože to po pár hodinách zmizí, hned po tváři jsme měli trochu červenou, takže to možná není to pravé k večeři po klinice. Ale to je naprosto pochopitelné, když nám každoroční špína vyletěla z pórů.

Rána za dolar?

Pokud hledáte úplnou obnovu obličeje za méně než hodinu, pak je to ta nejlepší tvář. Myslete na to spíše než na posilování obličeje než na relaxační lázeňskou léčbu. Za méně než 150 liber vám vaše pokožka poděkuje.

REZERVUJTE SI SVOU VODÍKOVOU OBLIČEJ PRAGER ZDE

ESPA Glow From Within Facial, The Corinthia, 195 £ na 60 minut.

Vibrace?

Nachází se pod hotelem Corinthia v pravděpodobně nejluxusnějších londýnských lázních a může být tím nejbližším ke skutečnému úniku z provozu na patře. Nemůžeme myslet na lepší slovo k popsání skleněných klenutých stropů, bílých interiérů a kamenných krbů jako znamenité. A to je jen recepce. Přijďte na ošetření obličeje, ubytujte se v nejluxusnějším útočišti, jaké můžete získat, aniž byste opustili nábřeží.

Je to pro mou pleť?

Zkrátka ano. Tato pleťová maska, navržená tak, aby poskytla vaší pleti po izolaci potřebnou zářivost a dávku uvolnění, je založena na účinných produktech a technikách, ale ne příliš tvrdých. Zamyslete se nad výsledky minus poněkud děsivější kyselý peeling/dermaplaning/microneedling, který může být příliš drsný pro citlivější nebo aknóznější pleť.

Co to dělá?

Pojďme přímo k věci: tato pleťová maska ​​dává dobrou pleť. Například opravdu dobrá pleť. Jděte například ven rovnou bez make-upu, protože vaše pleť vypadá jako čerstvá a čistá. Kombinace hloubkového čištění s pokročilým FOREO Luna 2, obličejovou párou a ESPA Enzyme Peel jemně odstraňuje odumřelou a mdlou pokožku a připravuje ji na hydrataci směsí obličejových masek. Zatím je to super. Potom přichází kvaš. Nemluvíme jen o gua sha masáži obličeje, ale také o masáži rukou, hrudníku a co je nejdůležitější pro naše držení těla WFH, io masáži krku.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Nejlepší část?

Masáž krku gua sha byla vše, co naše napjatá ramena potřebovala a ještě víc. Odteď budeme hlasovat, že všechna ošetření obličeje budou doprovázet masáž krku z růžičkového káře. Ještě jsme pořádně neskončili.

Nejpodivnější část?

Ne nutně zvláštní, ale rozhodně neočekávané, bahno ESPA Pink Hair & Scalp Mud se aplikuje na vaše kořínky, aby uklidnilo a upravilo vaše vlasy, zatímco vaše pokožka dostane pěknou generálku. Takže naše tváře, držení těla a pokožka hlavy jsou tříděny. Je něco, co tato tvář nedělá?

Opravdu vidíš výsledky?

Určitě ano. Náš specialista na obličej použil kožní skener k identifikaci oblastí poškození sluncem a dehydratace před ošetřením obličeje. po? Řekněme, že špatné úseky byly podstatně menší.

Prostoje?

Vůbec ne. Pokud cokoliv, okamžitě jděte a ukažte svou novou zářivou svěží tvář všem, kdo se dívají.

Rána za dolar?

Lázeňské ošetření další úrovně, luxusní produkty ESPA, obličejová pára, gua sha masáž krku a jílové ošetření pokožky hlavy, tato tvář překonala všechna naše očekávání. Mezi maskami jsme si i trochu zdřímli.

REZERVUJTE SI SVOU ESPA FACIAL ZDE

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Su-Man The Advanced Oxygen Awakening Facial, @ Hotel, 300 £ za 75 minut

Vibrace?

Po prohlídce vstupní haly hotelu W, vyzdobené diskotékovými koulemi, přijedete do vážně zenových lázní Away Spa, které jsou vítaným únikem z bláznivé lokality Leicester Square. Ošetřovací místnost je vaše typické zcela bílé, mírné klinické prostředí, ale Su-Manova vtipná osobnost vás okamžitě uklidní. I když jde o velkou investici do péče o obličej, Su-Manův legendární status a schopnost transformovat tvář z ní dělají nezbytnost. Zvažte facelift bez jehel.

Je to pro mou pleť?

Su-Man je spíše královnou masáží obličeje a modelování pleti než léčby specifických kožních problémů, což znamená, že funguje pro každého. Protože kdo by nechtěl mít po zablokování vyšší lícní kosti a menší otoky?

Co to dělá?

Přestože je Su-Meng drobný, má ruce vážnou sílu, která je ideální pro masírování a tvarování jeho tváře do tvaru vzdorujícího gravitaci. Kombinace její unikátní pohybové techniky shiatsu z ošetření obličeje Skin Reborn, jakož i silné kyslíkové terapie, která proniká do hlubších vrstev pokožky, aktivních složek z její řady péče o pleť, zanechá váš obličej pevnější, zvednutý, zářivý a pevnější. vážně zdravý.

Nejlepší část?

Zkrátka – všechno. Není nic lepšího než pocit, že někdo opravdu ví, co dělá, čistí, masíruje a celkově hýčká vaši tvář. Su-Manův holistický přístup zahrnuje dokonce i masáž břicha. Ano, opravdu.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Nejpodivnější část?

Připravte se na svlékání ponožek, ano, součástí tohoto ošetření je mimo jiné také masáž chodidel. Su-Meng věří, že pro revitalizaci a tvarování pokožky obličeje je třeba masírovat chodidla. Navíc je to super relax.

Opravdu vidíte výsledky?

Chcete-li jasnější, hladší a pevnější pleť, tak toto je určitě odpověď. Plné, zářivé a se silnější čelistí než Allison Williams jsme vyrazili po Leicester Square zcela bez make-upu.

Prostoje?

Vůbec ne. Náš náhlý nedostatek váčků pod očima a svěží pleť nás přiměly jít se napít, byť jen proto, abychom ukázali absenci korektoru.

Rána za dolar?

I když místo není nutně nejluxusnější za množství peněz, které zaplatíte, získáte roky zkušeností se Su-Meng a pár rukou, které dělají zázraky. Vytěžte maximum z toho, že vám Su-Meng předepíše personalizovanou péči o pleť, než se bude věnovat své práci.

REZERVUJTE SI TVÁŘ ZDE

Rebecca Hope

Mesojet Signature Rejuvenating Facial v Recharge Rooms, The Laslett, 190 £ na 60 minut.

Vibrace?

Daleko od rušných ulic Notting Hill a Portobello Market, luxusní The Laslett a jeho Recharge Rooms jsou rájem pro ty, kdo hledají kousek relaxu a zábavy v hlavním městě. Klienty hned po příjezdu přivítá útulné wellness centrum se sladkou vodou a zeleným čajem (pokud si to přejete), obklopené plyšovými šedými a tmavými dřevěnými interiéry, které jsou protkány barevným uměním, rostlinami a čalouněným nábytkem.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Je to pro mou pleť?

Ano, a nejen to, technologii Mesojet lze aplikovat na celé tělo, od pokožky hlavy až po stehna. Na rozdíl od jiných ošetření obličeje se Mesojet přizpůsobí jakémukoli typu pleti. Během konzultace s terapeutem před procedurou budete mít čas prodiskutovat své individuální potřeby pleti, dermatologickou anamnézu a požadované výsledky. Toto je ideální čas na vyjádření vašich obav, ať už chcete redukovat hluboké vrásky nebo zesvětlit sluneční a stařecké skvrny.

„Máme receptury pro všechny typy pleti a různé stavy pleti, jakož i přípravky pro pokožku hlavy – to je velmi důležitá součást pokožky, o kterou je třeba správně pečovat,“ říká Michail Tabakov, zakladatel společnosti Recharge Rooms.

Co to dělá?

Signature Anti-Aging Facial je bez injekce omlazující kúra, která je ideální během zimních měsíců, pokud často řešíte problémy s dehydratací, oxidačním stresem, liniemi a vráskami (výsledky práce z domova během pandemie, někdo?).

Setkání obvykle zahrnuje lymfatickou drenáž, čištění a jemnou exfoliaci s kyselinou glykolovou, kyselinou mandlovou a kyselinou salicylovou.

Během ošetření bude terapeut používat ruční keramickou hlavici Mesojet, která pomocí rádiových vln dočasně prokrví pokožku (stimuluje v procesu tvorbu kolagenu a elastinu), přičemž tryska vstřikuje kombinaci minerálů, vitamínů, kyselin a látek proti stárnutí. stárnoucí složky 4,5 mm hluboko do pokožky obličeje a těla.

Rebecca Hope

Omlazovací kúra je založena na komplexní směsi pěti hyaluronových kyselin a peptidů, které pomáhají udržovat pleť zářivou a hydratovanou. Kyseliny hyaluronové pomáhají snižovat odpařování a dodávají pokožce hloubkovou hydrataci, zatímco biopeptidy zlepšují přirozené biologické fungování pokožky.

A co víc, Mesojet lze aplikovat na obličej, bradu, krk, paže, stehna a předloktí (Recharge Rooms je skutečně komplexní místo pro zvednutí celého těla) a můžete požádat o další infuze (například vitamín A). +E, vitamin B5, vitamin C a kyselina hyaluronová).

Nejlepší část?

Lymfodrenáž se může zdát nechutná, ale je tak úžasné, když terapeut působí na váš obličej lehkými, rytmickými pohyby, aby snížil množství toxinů v těle.

Nejpodivnější část?

Kromě rukou a zubního kartáčku nejsme ve skutečnosti zvyklí na žádnou technologii, která by se přiblížila k naší tváři, takže keramická hlavice Mesojetu je trochu cítit. zvláštní při prvním kontaktu s pokožkou. Postupné vedra však brzy utiší všechny vaše obavy a se zavřenýma očima máte pocit, že ležíte na židli na Azurovém pobřeží v letních vedrech.

Rebecca Hope

Opravdu vidíte výsledky?

Stejně jako u všech kosmetických přípravků bude vaše tvář po zákroku zpočátku vypadat poněkud červená. Při bližším pohledu však uvidíte, že vaše pokožka bude okamžitě hladší a hydratovanější. Představte si to jako velmi potřebnou dovolenou v letovisku na Islandu bez problémů, karantény a cestování mimo zónu 2.

Prostoje?

Klientům se doporučuje, aby se několik hodin po zákroku zdržela líčení a alespoň 12 hodin se vyhýbala fyzickému cvičení. Koneckonců, po hydratačním a omlazujícím obličeji, poslední věc, kterou chcete udělat, je pokrýt pokožku kapkami potu a základem.

Bang za dolar?

Ošetření obličeje není v porovnání s konkurencí nejlevnější, zvláště pokud si Mesojet rezervujete týdenní ošetření obličeje v Recharge Rooms. Ovšem péče a pozornost, kterou terapeuti věnují, aby pochopili vaše problémy s pokožkou, jsou na špičkové úrovni, což je důležité, pokud se obáváte, jak by váš obličej mohl reagovat na teplo, masáž a kyselinu hyaluronovou.

REZERVUJTE SI MESOJET FACIAL ZDE

Světlý salon v Selfridges

Andy Heathcote

Super Renewal Microneedling and Growth Factors, The Light Salon, 220 £ za 60 minut.

Vibrace?

The Light Salon, schovaný v Selfridges a Harvey Nichols, poskytuje uklidňující útočiště před manické nakupujícími. Stávající na 15letých zkušenostech s LED diodami, zkušenosti v obchodě staví na uznání jejich ikonické přenosné LED masky Boost, která v roce získala ocenění Selfridges Best Beauty Device a oblíbili si ji Victoria Beckham a Clara Ampho.

Je to pro mou pleť?

První částí ošetření je mikrovpichování, které lze použít pro většinu typů pleti, ale není vhodné pro lidi s aktivní infekcí kůže včetně akné. Nemůžete ji dostat ani tehdy, pokud jste těhotná nebo kojíte – lidé s citlivou pokožkou mohou mít potom větší „reakci“ a červenat se déle než je průměr.

Po mikrojehličkování zažijete LED světelnou terapii, což je bezpečné a efektivní ošetření pro všechny typy pleti.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Co to dělá?

Hlavním účelem mikroneedlingu je produkce kolagenu, díky kterému je vaše pokožka pevnější, hladší a jemnější. Používá drobné jehličky ke způsobení mikrotraumatu na kůži, stimuluje buňky k hojení pokožky. Ano, jehly znějí odstrašujícím způsobem, ale výsledek stojí za to. Bude méně viditelných jemných linek a zredukuje se výskyt jizev a pórů.

LED světelná terapie pomáhá uklidnit zarudnutí a urychlit proces hojení.

Nejlepší část?

Jednoznačně uklidňující LED světlo po mikrovpichování. Nechte své svaly uvolnit napětí, když budete ohromeni terapeutickými vlnovými délkami světla, které dodají vašim buňkám energii. Zlepšuje pohodu (očekávejte méně stresu a více energie) a posiluje kožní bariéra (očekávejte méně akné, pigmentace a pupínků).

Nejpodivnější část?

Buďte připraveni na to, že se během mikrojehlování budete cítit dost nepříjemně. Na stupnici skutečné bolesti je minimální, ale možná si budete muset udělat pár přestávek – váš terapeut vám rád pomůže!

Opravdu vidíte výsledky?

Po několika dnech bude váš obličej pevnější, očekávejte, že budete vypadat tak mladě, jak se cítíte. Vaše pokožka se může začít odlupovat a to je přesně to, co chcete vidět: odumřelá kůže ustupuje nové. Ale neberte to jen tak, důvěřujte pravidelným návštěvníkům salonu The Light od princezny Eugenie až po vizážistku Lisu Eldridge.

Prostoje?

Potom se asi budete trochu červenat, proto vám doporučujeme rezervovat si to před večerem doma na gauči. Vaše pokožka se bude cítit trochu suchá, napnutá a citlivá po dobu dalších 5-7 dnů, proto se během následujících 2 týdnů vyhněte používání jakýchkoli aktivních látek (vitamíny C a A) ani jakýchkoli jiných ošetření.

Rána za dolar?

Berte to jako investici, cena ve skutečnosti není až tak špatná, jelikož získáte doslova nový skin.

REZERVUJTE SI MIKRONEDLOVÁNÍ TVÁŘE ZDE

La Mer

La Mer Signature Facial ve Spa de La Mer, Harrods, 200 £ na 90 minut.

Vibrace?

La Mer, La Mer a další La Mer. Sestupte do nově otevřené oázy Harrods pod jejich obchodem Knightsbridge a najdete lázeňské útočiště se soukromými místnostmi na procedury věnované nejlepším kosmetickým značkám v tomto byznysu. Věřte mi, La Mer vás nezklame. Větší než náš londýnský byt, se spoustou mramorových koulí a elegantním nábytkem v typických odstínech zelené a zlaté La Mer, mohli jsme zde zůstat celý den.

Je to pro mou pleť?

Abych byl upřímný, ještě jsme nepotkali nikoho, koho pleť nemiluje La Mer… Ale buďte si jisti, že vaše tvář padne až po uši s úplným seznamem ikonických produktů péče o pleť La Mer, které jsou uvedeny v jejich Signature Facial. Navrženo spíše ke zklidnění než k viditelným výsledkům, pokud hledáte technologicky vyspělou tvář, ve které všichni tančí, tančí a jsou doplněny lasery, toto není pro vás. Ale pokud chcete na více než hodinu uniknout ze světa, kde je váš obličej ošetřen nekonečnými pleťovými vodami, plátěnými maskami a zvlhčovači naplněnými legendárním zázračným vývarem La Mer, v místnosti, která je spíše jako uklidňující kokon bez lázní hudba (je tam jen vlna), pak je to pro vás velmi podobné ošetření obličeje.

La Mer

Co to dělá?

Držte pevně na hlavní části obličeje, kde se vám na obličej nanáší čistý zázračný vývar. Aplikace koncentrovaného lektvaru La Mer je tak důležitá, že terapeut zvoněním oznámí jeho příchod na vaši pokožku. Tato přímá dávka plná fermentovaných vitamínů a minerálů z udržitelně sklizených obrovských mořských řas je navržena tak, aby omladila a vyživila vaši pokožku. Očekávejte plyšovou, kyprou a dokonale hydratovanou pokožku, která vypadá, jako by právě dostala opravdu dobré zprávy.

Nejlepší část?

Všechny. Masáž hlavy, masáž rukou a paží, masáž obličeje. V podstatě masáž. La Mer’s upřednostňuje personalizované masážní techniky před stroji a používá jedinečné tahy a tahy pro pohyb obličeje a usnadnění péče o pleť. Zkombinujte masáž ke zklidnění svalů s pleťovými vodami a elixíry La Mer a zažijete ten nejlepší polospánek, jaký jste kdy zažili.

Nejpodivnější část?

Zvonek ohlašující příchod čistého zázračného vývaru nás možná zasáhl do polovědomí, ale jemné upozornění terapeuta krásně změnilo tempo.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Opravdu vidíte výsledky?

Pokud je teorie, že stres nebo jeho nedostatek jsou dobré pro vaši pokožku, považujte tuto tvář za nového (uklidňujícího) nejlepšího přítele vaší pleti. Nejobnovující hodina, kterou jsme měli v zóně 1, očekávejte zářivou, hydratovanou pleť s pěknou září od všech dobrot La Mer, které byly uklidňujícím způsobem napuštěny do vašeho obličeje.

Prostoje?

Téměř nic. Ano, toto je ideální situace pro tvář těsně před večeří. Po práci jsme šli rovnou na drink a líčení jsme úplně vynechali.

Rána za dolar?

Se spoustou produktů La Mer, které se štědře nanášejí na vaši pokožku, je obtížné nepřiznat, že tato luxusní tvář zvýrazňující zářivost je více než hodná ceny. Přidejte k tomu instantní „koupelnou pleť“, se kterou jsme přišli, a toto je rozhodně něco, co můžete obdarovat nebo dopřát svým blízkým. Protože když na to přijde, dokážete opravdu ocenit únik?

REZERVUJTE SI SVOU TVÁŘ LA MER ZDE

SEAN EBSWORTH BARNES

Chanel The Sublime Treatment v Chanel Privé, Harrods, 220 £ šterlinků za 90 minut.

Vibrace?

Gosh, Chanel: luxus a šik v té nejlepší kvalitě a velmi spolehlivá péče o pleť. Dole po rozsáhlých schodech v nejnovějším salonu krásy Harrods je místnost celá bílá a zlatá, klidná a velmi soukromá. Terapeuti jsou tak milí, jak jsou informováni a důraz je kladen na to, aby vám poskytli vážné přestávky a odešli se zářivou pokožkou (což uděláte).

Je to pro mou pleť?

Použité produkty jsou pro každý typ pleti, takže ano. Nic nebude příliš šíleně aktivní, ale vždy oznamte svému terapeutovi, pokud jste přecitlivělý. Jelikož produkty péče o pleť Chanel jsou naprosto hydratační, jsou obzvláště dobré pro suchou pokožku a proti stárnutí.

Co to dělá?

Metody, nástroje a produkty péče o pleť, které používá Chanel, byly vybrány k reaktivaci a okysličení pleti, výsledkem čehož je pevnější a hydratovanější pleť. Také vás to, co je důležité, uvede do hlubokého a hlubokého spánku. Zejména masáž rukou během působení masek. Nebeský.

SEAN EBSWORTH BARNES

Nejlepší část?

Aniž by to znělo příliš zevnitř, celý zážitek je opravdu tou nejlepší částí. Od loga CC na sarongu, čelenky do vlasů, zrcadla, vše je tak akorát, až po neuvěřitelně elegantní postel a třpytivé schodiště Harrods, které vás zavede do místnosti, vše je elegantní a sofistikované. Skutečnost, že tvář je důkladná a účinná, je téměř bonus navíc.

Nejpodivnější část?

Ledové koule. Toto je jediný způsob, jak je popsat, kterých se bojíme. Dvě koule, které pomocí síly kryoterapie obtočí vaši tvář, aby ji zvedly. Pokud jste v tomto stadiu v hlubokém spánku, je to drsné probuzení, ale rychle se cítíte osvěžující a povzbuzující.

Opravdu vidíte výsledky?

Zářivost Chanel nelze ignorovat, ai když byste neměli položit ruce na čerstvě umytou pokožku, pokud ano, je na dotek pružná. Cyro aspekt znamená, že vám vyskočí i lícní kosti.

Prostoje?

Nikdo. Ve skutečnosti nejenže vaše záře půjde z nuly na sto, ale váš terapeut může následně přidat lehký, k pokožce šetrný povrch s make-upem Chanel, dokud neodejdete z domova, abyste pokračovali ve spánku.

Rána za dolar?

Je to přes 200 liber, takže nemůžeme říci, že je to výhodná koupě. Ale vzhledem k délce (a možnost přidat make-up) nejsou náklady na minutu až tak špatné. Jako všechno Chanel je to sladká dobrota az času na čas si ji zasloužíme všichni.

REZERVUJTE SI SVOU SVOU UVÍTACÍ CHANEL FACIAL ZDE

Napsat komentář