Nejlepší korektory nebo korektory s efektem 8 hodin spánku| Zdravápleť

28. srpen Top 5 korektorů nebo korektorů s 8-hodinovým spánkovým efektem

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

Vždy máme výmluvu, že si pospíme málo a špatně spíme. V zimě tento nedostatek spánku obviňujeme z pracovního stresu a brzkého vstávání. Nyní v létě vedra a rozmach společenského a nočního života. Na podzim nervy z nových začátků a příliš mnoho plánů na dohnání ztraceného času ve městě. A jaro … Napadne nám spát méně, než se doporučuje! A je pro nás tak těžké spát osm hodin… Abychom našli řešení, navíc se nevrtáme v jádru problému (proč tak málo spíme a proč jsme tak unavení?), ale uchýlit se k makeup k nápravě nebo zmírnění následků. V tomto smyslu jsou korekce a nejlepší korektory ty zázračné make-upové produkty, díky kterým se zbavíme nahromaděné únavy, byť jen vizuální.

Teď, když jsme zpátky v kanceláři nebo v naší každodenní rutině, je více třeba nikdy nepřidávat do tašky. make-up produkt který koriguje nedokonalosti a utírá váčky a tmavé kruhy. Nebo co je totéž: že nám dává tu odpočatou tvář, která nám může poskytnout jen klidný spánek. Proto vás sem přinášíme pět nejlepších korektorů který osidlová obrovské zásoby sestřenice.

Clinique Beyond Perfecting Super korektor

© Clinique Beyond Perfecting Concealer

Iluminátor Sensai Corrector

© Sensai Highlighting and Concealer

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Camouflage korektor

© Teint Idole Ultra Wear Camouflage značky Lancôme

Estée Lauder Stay-In-Place Flawless Wear Concealer

© Stay-In-Place Flawless značky Estée Lauder

Fotogenické HD od Nyx

© NYX korektor

Pokud kvůli vám a vašemu životnímu stylu nemůžete pravidelně spát přibližně osm hodin denně, doporučujeme vám vzít si jeden z těchto korektorů, který Zdravaplet považuje za nejlepší. S nimi nebudete potřebovat sluneční brýle. Lze dokonce pít méně kávy. Víte, jak vytěžit ze svého korektoru maximum?

Napsat komentář