Nejlepší kontura očí Jak si ji vybrat? ⁇

Porovnání nejlepších očních kontur

Podívejte se na všechny Eye Contour z online obchodu.

The pokožka kolem oka je mnohem tenčí než na zbytku obličejekromě jednoho z nejvíce trestaných v celém těle, kvůli neustálému pohybu víček. Prohlédněte si více kosmetiky.

K tomu je třeba dodat, že kůže kolem oka má malé množství mazových žláz a kolagenukterý zvýrazňuje vzhled vrásek, které na slunci vyblednou a ztmavnou.

Toto všechno dělají oční kontury jsou první oblastí, kde se objevují známky stárnutíje nezbytné přijmout preventivní opatření a starat se o oblast, aby se zabránilo stárnutí a bojovalo proti němu.

Tady
Do hry vstupuje kosmetika, která pečuje o kontury očíkterý hraje hlavní roli v každé kosmetické rutině, jelikož se jedná o nezbytné produkty od 25/30 let.

Ve skutečnosti je množství různých krémů na oční kontury nespočetné, každý má jiné vlastnosti, což může zkomplikovat váš výběr. Tedy V Zdravaplet jsme se rozhodli pomoci vám vybrat ten nejlepší oční krém pro vásukáže vám faktory, které musíte zvážit před výběrem užijte si to nejlepší ošetření očních kontur.

Jaký je nejlepší oční krém pro váš věk a typ pleti?

Pokud jste začali trpět obávanýma vranýma nohama a všimli jste si staršího vzhledu, vezměte na vědomí, protože Pomůžeme vám vybrat ten nejlepší krém na oční konturyněco, co může být komplikované, je-li to poprvé a nedostanete radu.

The
Nejlepší oční krém na trhu bude záviset na potřebách každého člověkaa může se stát, že oční kontura vám poskytne vynikající výsledky a jiná osoba s jinými vlastnostmi vám nemusí fungovat.

Tak jsem jeden připravil Průvodce výběrem nejlepšího očního krému na kontury. Buďte opatrní a berte to na vědomí, protože začínáme NYNÍ.

Co je třeba zvážit při koupi očních kontur?

Věnujte pozornost vlastnostem produktu

Nejprve, ujistěte se, že se jedná o krém na kontury očíprotože pro dosažení dobrých výsledků musí mít sérii komponent specifických pro tento typ pokožky, která je jemnější a jemnější než na zbytku těla.

Vyberte si krém na kontury očí podle svých potřeb

Existuje nespočet produktů specifických pro každou oblast, takže Musíte si vybrat tvar očí, který vyhovuje vašim potřebámprotože budou lepší nebo horší krémy v závislosti na oblasti, která má být léčena.

  • Vrání vrásky a nohy:

Chcete-li to vyřešit polévkové nohy nebo vrásky, potřebujete zvlhčující a plné oční kontury mají liftingový efekt.

Je-li místo toho váš problém vaky a tmavé kruhy, potřebujete hydratační obrys, který podporuje krevní oběh.

A pokud to, co máte, je problém suchou pokožku, budete potřebovat hydratační krém na oči.

na věku záleží

Jiné
Faktor, který je třeba mít na paměti při koupi očních kontur, je věkprotože potřeby 30letého muže zjevně nejsou stejné jako potřeby 60letého muže.

Užívání se doporučuje od 20 do 30 let hydratační oční krémy s velmi jemným složením.

Od 30 do přibližně 40 let jsou nejúčinnější krémy na ošetření tmavých kruhů a váčků s liftingovým efektem.

A od 40 let je nejlepší použít oční krémy s kyselinou hyaluronovou pro posílení pletia tedy bojovat s vranýma nohama.

Textura očních kontur

Dalším faktorem, který je třeba zvážit, je textura krému na kontury očí, která může být obvykle uvnitř krém, fluid nebo gel.

  • Krém na kontury očí:

vy
doporučuje se pro zralou pleť nad 40 letkteré potřebují vyšší obsah hydratace než mladší pleť.

  • Tekutý oční obrys:

Tyto typy obrysů jsou určené pro osoby starší 30 letvyznačuje se tím, že je jemnější a svou účinností v boji proti prvním známkám stárnutí.

  • Gely na kontury očí:

Nakonec jsou to gely na oční kontury vhodné pro všechny typy pletipodporuje odlehčení oblasti a je velmi účinný v boji proti tmavým kruhům a vakům.

Oční odstín

The
Tón očního obrysu bude záviset na tom, jak jej použijete: hydratace, ošetření váčků a tmavých kruhů, vrásek, skrytí nedokonalostí atp.

The
krémy na oční kontury mají obvykle bělavý nádech, přičemž například gely jsou naprosto průhledné. Je zde také kontury podobné make-upukteré se používají ke skrytí nedokonalostí v této oblasti.

Chcete-li skicu pro léčit váčky a tmavé kruhy pod očimaMěl by vyberte obrys žlutých očí, co nejblíže k tónu pleti. A máte-li místo toho tmavší pleť, budete potřebovat tmavší odstín.

S opalovacím krémem?

Vždy vždy, krémy na oční kontury by měly být opalovací krémjinak budete muset tuto oblast natřít opalovacím krémem samostatně.

Výběr nejlepších krémů na oční kontury

Když jsme vám nabídli typy pro výběr nejlepšího očního obrysu, pak vám ukážeme výběr nejlepších krémů na oční kontury, které naleznete v Zdravapletkteré vynikají svojí účinností při hydrataci a regeneraci pokožky a se kterými si užijete ty nejlepší výsledky.

#1- Clinique All About Eyes Rich

Možná nejlepší poměr kvality a ceny je oční krém „Clinique All About Eyes Rich“, Krém na oční kontury s více hydratačními vlastnostmi, který okamžitě bojuje proti tmavým kruhům a jemným vráskám. Obsahuje rostlinné výtažky, které deflují a zklidňují pokožku, pomáhají přirozeně vytvářet kolagen a posilují hydratační bariéru pokožky. Zcela doporučeno.

#2 – Estee Lauder Dywear Eye

Dalším z nejpozoruhodnějších očních kontur je „Estee Lauder Daywear Eye„Velmi efektivní pro ošetření očního okolí proti stárnutí, poskytuje větší hydrataci a zabraňuje stárnutí oblasti. Obsahuje výtažek z okurky a super antioxidační sílu denního oblečení.

# 3 – Lancome Advanced Genuine Eyes

Abyste předešli vráskám, oční kontury „Lancome Advanced Genuine Eyes„Je jedním z nejúčinnějších a doporučených. Je to protivráskový a omlazující oční obrys s okamžitým vyhlazujícím efektem. Rychle se vstřebává, má tři probiotické extrakty, které redukují váčky, vyhlazují a zlepšují vzhled.

#4- Splendid Wrinkle Filler Algorithm Eye Cream od Dr. Irena Eris

A skončili jsme s očním krémem.“Splendid Wrinkle Filler Algorithm Eye Cream od Dr. Irena Eris“, Omlazující krém s intenzivním vyhlazujícím účinkem, který zlepšuje hladkost pokožky a podporuje zářivost a svěžest očí.

Toto je konec našeho průvodce výběrem toho nejlepšího očního krému, se kterým jsme vám, doufáme, pomohli vybrat ten nejlepší krém pro vás, který vám umožní pečovat o své oči a udržovat je vždy mladé a dokonale hydratované.

Artículos relacionados que pueden interesarte:

nejlepší anticelulitidové nejlepší micelární vody nejlepší krémy na ruce nejlepší tělové hydratační krémy nejlepší tělové peelingy nejlepší odličovače očí nejlepší tělové oleje

Napsat komentář