Nejlepší hypopresivní kurzy v Zaragoze

Je to jeden z příspěvků, které jsem chtěl na blogu udělat nejvíc? Vím, že to není kosmetické jako takové, ale v každodenním životě se o sebe starám a část viny, protože se cítím dobře Hypopresivní břicho.

vědět hypopresivní břišní gymnastika (GAH) od roku 2015, když jsem hledal na internetu, našel jsem článek s názvem něco jako „ženské břicho“, nejprve jsem byl šokován a jelikož se mi vždy líbila antipatie k běžným bříškům, které děláme ve škole nebo při sportu v tělocvičně, byla jsem zvědavá .

Po malém průzkumu jsem začala chápat, že „ženské břicho“, konkrétně hodiny gymnastiky Břišní hypopresivní je zaměřenačástečně všem ženy po porodu, které potřebují obnovit tonus svého pánevního dna. Ale tam to nekončí, protože nejenže dostávají výhody praktikujte to také muži a ženy, Jelikož jsme se nenarodili, můžeme je dělat mimo jiné ke zmírnění problémů se zády nebo ke zpevnění oblasti po operaci hernie či prostaty.

V mém případě důvod proč Rozhodl jsem se přihlásit na kurzy hypopresivního břicha v Zaragoze byli to oni bolest zad které má v sobě dlouhodobě stres a 12 hodin denně tráví před počítačem. Také, pokud zmenšil obvod pasu, co jiné slibovali, no, lepší než lepší?

Jaký tulák jsem ti hodil! Ale hej, pojďme do práce, protože teď vám řeknu, co jsou hypopresivní břišní svaly, abyste o nich věděli trochu víc, jaké výhody mají, a přidáte se ke mně na setkání, abyste viděli jaká je třída.obyčejná?

Co jsou hypopresivní břišní svaly

lékař Marcel Caufriez byl vést z techniky GAH která spočívá v provádění hypopresivní cvičení prostřednictvím různých poloh a apnoe (dočasné zastavení dýchání), čímž se nám podaří vytvořit podtlak v naší břišní a pánevní dutině, čímž se zlepší tonus svalů a orgánů nacházejících se v této oblasti.

Prostřednictvím opakování a exspiračního apnoe se tělesný vzorec „přeprogramuje“, čímž se zlepší držení těla a posílí se zevnitř i zvenčí.

Obrázky lze fotit na podlaze, ve stoje, na kolenou, v sedě a na stovky způsobů. klíčem je vždy držet sloupek prodloužený jak vysvětlují moji učitelé Aktivní, Esther a Eva: „jakoby nás z temene hlavy stáhla pomyslná nit a další nás přitlačila k zemi“. K procvičení této techniky brada by měla být vždy mírně k hrudníkujakož i odstranění dvojité brady, aby nedošlo k poranění krku.

Když už máme správné držení těla, je čas na to uvolňuje tělo a dýchá. Několikrát se nadechněte a vydechněte, abyste vyprázdnili plíce a máte hotovo vytlačíme vzduch a zablokujeme jeho vstup. Je to jako snažit se inspirovat, ale nedělat to tímto způsobem otevírají se vám žebra a cítíte, jak vchází břichojako malá aspirace.

Zní to složitě, ale jakmile to pochopíte, uděláte to téměř bez přemýšlení. Ale pokud jsem vás pořád nepřesvědčil, že tato technika stojí za to, jmenuji vám všechny výhody, které získáte, když začnete cvičit hypopresivní břišní svaly?

K čemu slouží hypopresivní bříška?

Cvičení hypopresivní břišní gymnastiky má pro naše tělo mnoho výhod:

  • Je možné zmenšit obvod pasu.
  • Oslabení pánevního dna, kterým ženy po porodu trpí, a tím se předchází inkontinenci moči.
  • Zabraňuje vzniku inguinálních a břišních hernií.
  • Posílení pánevního dna a břišního pletence.
  • Zabraňuje inkontinenci moči tím, že zabraňuje ztrátě moči, ke které dochází v důsledku narození nebo věku.
  • Upraví se polohy zad a zlepší se vyrovnání páteře, čímž se předchází bolestem v celém jejím průběhu.
  • Zlepšuje pohlavní styk.
  • Stimuluje prokrvení nohou a těla celkově.

Hypopresivní kurzy v Zaragoze

V září 2016 jsem začal dělat hypopresiva v Zaragoze a vybral jsem si fyzioterapeutické centrum aktivní protože Chtěl jsem, aby kinetóza byla zodpovědná za vyučování, co považuji za velmi důležité a co se nestává ve všech případech. To, že na hodiny hypopresivní dohlíží fyzioterapeut, je zárukou, že se nezraníte a pozice si osvojíte adekvátním způsobem.

Třídy, do kterých chodím a omezený počet lidí (aby byly personalizovanější) a trvá jedna hodina přibližné. Před připojením se k těmto skupinovým relacím Fyzioterapeuti centra provádějí předběžné posouzení pozorovat každý případ a věnovat mu během vyučování osobnější pozornost.

Na kurzech GAH nejen děláme, ale také cvičíme koordinační cvičení, strečink a jiná cvičení oslabit a přestavit tělo a to podpoří realizaci hypopresiv.

Uvědomění si a cvičení před hypopresivy

The první fáze by odpovídalo povědomí (první obrázek výše). Je to způsob, jak zpomalit tempo, které si přinášíme z ulice a uvolnit napětí, abychom se naučili poslouchat své tělo. Se zavřenýma očima cítíme různé části těla, vždy si uvědomujeme naše dýchání. Tento krok je pro mě jeden z nejlepších, protože se při něm hodně uvolní a odpojíte se.

Potom pokračujeme s kloubní mobilizace jejímž cílem je oslabit klouby pohyby, které běžně neprovádíme a dostat je do takové míry, že se většinou nehýbou, aby neatrofovali (druhá a třetí fotka na obrázku výše).

Následující jsou rozsahu se kterými se nám daří zvyšovat flexibilitu a které slouží jako předehřátí před začátkem s hypopresivním bříškem (foto čtvrté výše).

Krok za krokem hypopresivní břišní gymnastika (GAH)

Když je tělo zahřáté, začneme s hypopresivní skládající se z dvě důležité části: dýchání a držení těla. Tato technika se provádí při exspirační apnoe, při které se mění držení těla. Začíná polohami ve stoje a končí polohami ve stoje, přičemž pro každou polohu se provede několik sekvencí 3 apnoe.

Na obrázku výše jsme umístili tři polohy, které děláme ve stoje. V nich je jasně vidět hypopresivní techniku, ale abyste ji dosáhli, musíte mít tělo vždy co nejrovnější páteř, nohy pevně ukotvené k zemi, bradu dovnitř a ruce a aktivní. ruce, abyste dosáhli mnohem lepší vakuum.

Když je tělo v naprosté poloze, několikrát se nadechněte a vydechněte, pak zavřete dýchací cesty a setrvejte v apnoe asi 25 sekund (nikdy se nedostanete tak daleko?).

Každá poloha se opakuje třikrát bez oslabení těla a po dokončení přejděte na další. Nejprve jsou to polohy ve stoje, potom se dají položit na kolena a nakonec jsou to polohy, které se provádějí v leže na zemi (jako ty, které můžete vidět na obrázku výše).

Bez ohledu na polohu je postup vždy stejný. Nejprve umístěte postoj s nataženými zády, odstraňte dvojitou bradu a vždy s aktivace v nohou, rukou a hlavě. Musíte mít pocit, že horní část těla se táhne směrem k opačné oblasti než spodní, přičemž se mu daří mít tělo co nejširší, aby se usnadnilo hypopresivně.

Konečně je na řadě on relaxace se kterým se vrátíme a skončíme tak, jak jsme začali, uvědomujíce si, že naše tělo a naše dýchání se po hypopresivní aktivitě zpomalí.

Můj názor na hypopresiva

a poté, co ti řeknu trochu o celém procesu, abyste to poznali trochu hlouběji. Říkám vám, že hypopresivní břicho bylo pro mě skutečným objevem. Odkdy jsem cvičil Nebolí mě záda, jsem ohebnější a ubrala jsem centimetry od pasu. Vycházím z každé třídy jako které přidávají světlo a snadnémá mě zlepšená cirkulace a také dýchací kapacita.

jsem si vědom nejsou jednoduché ale jednou si zvykneš jsou vyrobeny bez problémů ještě více, když jste neustále pod dohledem fyzioterapeuta který opravuje vaše příspěvky. Z tohoto důvodu trvám na tom, že pokud se rozhodnete přihlásit na hypopresivní kurzy, svěřte se do rukou odborníků. Protože kvůli boomu, který mají, se mnohá centra připojila k módě hypopresiv bez potřebných znalostí a ze zkušenosti vám říkám, že jsem je zkoušel v jiných centrech a žádná barva.

znám je Doporučuji to každému, protože to FUNGUJE. A hlavně ženám, které rodily, aby se po porodu lépe zotavily, protože výsledek je velmi dobrý (vidím od kolegů, kteří se mnou chodí do třídy).

A „protože říci, že to není totéž jako žít to“ (jak řekla Samanta Villar), můžete přijít na některý z kurzů otevřených pro veřejnost, které učím, abyste přímo viděli vše, co jsem vám řekl. . Tyto třídy jsou propagovány prostřednictvím Facebook takže buďte naladěni, protože hypopresivní gymnastika břicha opravdu stojí za to.

Věděli jste o hypopresivním břiše?

Napsat komentář