Nejlepší hydratační krém pro každý typ pleti

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Nejlepší hydratační krém pro každý typ pleti

.

Zatímco ti, kteří mají mastnou pleť, mohou pochybovat o důležitosti dodatečné hydratace obličeje, a to iv zimě, Rouleau trvá na tom, že o tom stále nelze vyjednávat. „Obličeje s mastnou pokožkou by měly používat hydratační krém bez ohledu na to, co.“ Stále potřebujete hydratační krém na bázi vody, aby pokožka neprodukovala více oleje v důsledku ztráty vody, ale ne hydratační krém na bázi oleje,“ říká. Roulo nabízí hydratační krém s oxidem zinečnatým na ochranu před sluncem během dne díky jemnému matnému pocitu.

Joanna Vargas, specialistka na tvář celebrit a zakladatelka své stejnojmenné kolekce péče o pleť, také zaznamenala výhody zinku pro mastnou pleť. „Zinek v termální vodě udržuje pokožku v rovnováze a zabraňuje silné tvorbě kožního mazu po začátku suchých měsíců,“ říká Vargas. Navrhuje také hledat produkty s gelem z aloe barbadensis, bezolejovou složkou, která hydratuje buňky a udržuje je vlhké.

Pokud jde o složky, kterým je třeba se vyhnout, Rouleau varuje před jakýmikoli zvlhčujícími přípravky, které obsahují alkohol, „který může silně dehydratovat mastnou pleť“ a vazelínou, která „může přispívat k ucpávání pórů a zarudnutí“.

.

Napsat komentář