Nejlepší fóliové masky pro nejhorší problémy s pokožkou– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Andrea S. doporučuje:

Fóliové masky byly pravděpodobně největším beauty trendem roku 2014 az dobrého důvodu: opravdu fungují. jak? Tyto masky, které jsou vyrobeny z bavlny, hedvábí, rostlinné buničiny nebo biocelulózových vláken, jsou navrženy tak, aby udržely aktivní složky v přímém kontaktu s pokožkou a zároveň zabránily vzduchu (a jeho kontaminantům) zasahovat do procesu. Udržování vzduchu venku také zvyšuje teplotu pokožky, nutí póry otevírat se a umožňuje živinám pronikat hlouběji.

Ale to je jen jeden z důvodů, proč máme rádi masky. Zde je 5 dalších důvodů – navíc nejlepší maska, kterou jsem našel při nejvážnějších problémech s pletí.

1. Snadno se oblékám.

Jednoduše odeberte masku, zarovnejte otvory s příslušnými částmi obličeje, zatlačte ji, abyste ji zajistili na místě, relaxujte 10 až 15 minut a poté ji odstraňte. Není třeba oplachovat! A jelikož je receptura již na plechu rovnoměrně rozložená, můžete si být jisti, že každá část vašeho obličeje dostane stejnou dávku živin.

2. Jejich používání je hygienické.

Toto je krása jednorázového povlečení: jednu použijete a pak ji vyhodíte. A na rozdíl od sklenic a zkumavek jsou tyto fólie jednotlivě baleny v zapečetěných obalech, které je udržují vlhké a sterilní, dokud je nebudete připraveni použít.

3. Jsou přenosné.

S tradičními maskami potřebujete tekoucí vodu, umyvadlo, ručník a nějaké séra a zvlhčovače po opláchnutí – ale ne fóliovou masku! Můžete si jej vzít kamkoli a kdykoli použít. Vše, co potřebujete, jsou vaše prsty (které se mimochodem nelepí), díky čemuž je ideálním společníkem na cesty. Také není klasifikován jako tekutý, takže důstojníkovi TSA nebude vadit, pokud jej přinesete na palubu.

4. Jsem dost nepořádná.

Může se trochu klouzat, ale na rozdíl od tradičních masek vám složení nekape z obličeje ani nezanechává na podlaze špinavou látku, takže se s ním můžete procházet a dělat jiné věci na počkání.

5. Díky nim se cítíme úžasně.

Bez ohledu na to, jaké složení si vyberete, získáte chladivý pocit, když si jej nanesete – téměř stejný efekt, jaký získáte pokaždé, když si po dlouhém a únavném dni přiložíte na obličej studený ručník.

ČTĚTELE – Zkoušeli jste někdy listovou masku? co se ti na tom líbí? Sdělte nám to v sekci komentářů níže.

Napsat komentář