Nejlepší bezolejové zvlhčovače, které udrží vaši pokožku zdravou a hydratovanou

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Nejlepší bezolejové zvlhčovače, které udrží vaši pokožku zdravou a hydratovanou

.

.

Mastné typy pleti mají méně jemných vrásek (yay), ale jsou také náchylné ke skvrnám a po ranní kávě si můžete všimnout mastného lesku v 15:00. Je pochopitelné, že ti, kteří mají kombinovanou až mastnou pleť, si mohou dávat pozor na hydratační krémy, ale to neznamená, že byste je měli úplně vynechat.

„Mastné typy pleti mohou být v pokušení nechat svou pokožku bez hydratačního krému ze strachu, že to způsobí další vyrážku.“ Naše pokožka však často nadměrně produkuje kožní maz, což může vést k dalším vyrážkám,“ vysvětluje Sarah Carr, ambasadorka životního stylu Liz Earle. „Zvlhčení pokožky bezolejovým hydratačním přípravkem může pomoci pokožce produkovat méně kožního mazu. Mohou působit jako výborný podklad pod make-up pro mastnou a smíšenou pleť.“

Co se týče toho, co hledat, lékařská estetička a zakladatelka Bea Skin Care Bianca Estelle doporučuje složky na vodní bázi, které zadržují vodu v pokožce, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid. „Žádná z těchto složek neucpává póry a zejména niacinamid pomáhá vyrovnávat hladinu mazu v pokožce. Akné je často běžnou stížností lidí s mastným typem pleti a niacinamid může pomoci snížit výskyt pigmentace způsobené přetrvávajícím akné,“ říká.

Pokud jste na mastnějším konci spektra, ale pociťujete suchost v důsledku lokální léčby, jako jsou retinoidy nebo benzoylperoxid, Estelle navrhuje používat večer dvakrát týdně výživnější krém. Případně zkuste pod krém na obličej navrstvit sérum s kyselinou hyaluronovou, jako je například Bea Skin Care Acne Hydrator Serum pro extra hydrataci.

Nejste si jisti, který bezolejový hydratační krém je pro vás ten pravý? Nebojte se, protože jsme sestavili výběr Zdravaplet hydratačních krémů navržených tak, aby i ta nejmastnější pleť nevypadala lesklá a kyprá přesně tak, jak to máte rádi. Od La Roche Posay po letní pátky jsou to nejlepší hydratační krémy bez obsahu oleje, které ve svém životě potřebujete.

Reklama – Pokračujte ve čtení níže

jeden

Dr. Dennis Gross Péče o pleť

Denní hydratační krém Alpha Beta 79,00 GBP

69,00 £ (sleva 13 %)

2

La Roche-Posay

Effaclar H hydratační krém 3

Keith Somerville

Bezolejový hydratační krém 4

Letní pátky

Bezolejový gelový krém Cloud Dew 5

biom

Hydratační gelový krém 6

kýl

Ultra bezolejový gelový krém na obličej 7

CeraVe

CeraVe hydratační pleťové mléko 8

Péče o pleť Bea

Master Antioxidační krém 9 Indie Lee Aktivní bezolejový hydratační krém – 47 £

KOUPTE NYNÍ

Tento ultralehký krém s obsahem ostropestřce mariánského a glycerinu rozjasňuje a zklidňuje pokožku a zároveň ji chrání před nečistotami.

deset

Obyčejný

Přírodní hydratační faktory + HA 11 Clinique Moisture Surge 72hodinový hydratační krém s automatickým obnovováním – 39 £

KOUPTE NYNÍ

Tento hydratační krém-gel, vhodný pro všechny typy pleti, je obzvláště účinný pro mastnou pleť a zanechává pokožku vláčnou a hydratovanou až na 72 hodin.

12 Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Cream – 45 £

KOUPTE NYNÍ

Tento lehký gel, doslova oblak vlhkosti pro váš obličej, je naplněn kyselinou hyaluronovou, která vaší pokožce dodá tolik potřebnou hydrataci.

Reklama – Pokračujte ve čtení níže

Napsat komentář