Nejlepší barviva bez amoniaku pro péči o vlasy| Zdravápleť

13. prosince Nejlepší barvy bez amoniaku pro péči o vaše vlasy

Zveřejněno v 10:04 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Legenda to má barvit a barvit si vlasy Je synonymem jeho zhoršování. Že chemické složky, které barvy na vlasy obsahují, jsou škodlivé a škodlivé pro vlasy. Hlavní příčinou této legendy – založené – je amoniak, chemická sloučenina, která otevírá vlasovou kutikulu a umožňuje pronikání pigmentu. To je jeho hlavní výhoda. Barvivo to však nepotřebuje k zajištění úplného pokrytí šedých vlasů. To je přesně ten mýtus, na který značky sázejí barviva bez amoniaku chtějí zahnat

Před několika lety byl amoniak přítomen ve všech barvicích výrobcích, ale stále více kosmetických společností nabízí bezamoniaková barviva s ekvivalentní účinností ale s mnohem větší péčí a ochranou pro vlasy díky olejům, kterými jsou obvykle obohacené.

Jaké jsou výhody barvy bez amoniaku?

Některé z výhod barviv bez amoniaku jsou:

  • Ve srovnání s amoniakovými barvami vlasům neškodí
  • Poskytuje plné krytí šedivých vlasů
  • Je kompatibilní s chemickými úpravami, jako je keratin
  • Dodává vlasům lesk a intenzivní barvu

Pokud jste častým konzumentem barev, ať už na překrytí šedin, nebo proto, že se vám líbí změna vzhledu, ale máte pocit, že se na vašich vlasech příliš zneužívá barva za barvou, představujeme vám tuto verzi barev bez amoniaku, která je perfektní pro vaše potřeby.

Zde je šest nejlepších barviv bez amoniaku v Zdravaplet

Garnier Olia

© Barvení Garnier Olia (5,41 €)

Vzorec tohoto barviva obsahuje 60% květinových olejů, které pohánějí veškerou barvu k srdci vlasů a poskytují maximální výraz. Technologie ODS (Oil Delivery System nebo Oil Diffusion System) je účinná a umožnila zcela odstranit amoniak.


De la Optima Llongueras

© Optima Dye Longs (3,94 EUR)

Llongueras Optima využívá unikátní systém, který začíná aplikací barvícího gelu, respektujícího vlasové vlákno díky olejové technologii (vyrábí se z makadamiového oleje a šípku) a absenci amoniaku. Výsledky jsou pak optimalizovány antioxidačním šamponem, který chrání vlasovou kutikulu a končí aplikací antioxidační masky pro ochranu před slunečním zářením pro větší ochranu vaší barvy.

Prodogy L’Oréal Paris

© L’Oréal Paris Prodigy Tint (4,99 EUR)


Toto barvivo využívá technologii Micro-Huile nejnovější generace, je dostupné v široké škále odstínů a obsahuje příjemnou vůni.

Farmář

© Farmatint Dyes (7,83 EUR)

Permanentní barva Farmatint je nyní obohacena o Active Colour Complex, který zase obsahuje přírodní opalovací krém a ceramidy. Neobsahuje amoniak a obsahuje aktivní rostlinné složky.

Intenzivní olej Syoss

© Syoss permanentní barvivo bez amoniaku (3,50 EUR)

Tato barva s bezamoniakovým složením a oleji pečuje o vlasy a zároveň zaručuje profesionální šedý povlak. Koncentrované oleje pro péči o barvy zvyšují pronikání barevných pigmentů do vlasů pro nejvyšší a dlouhotrvající intenzitu barvy.

Revlon Colorsilk

© Revlon barva na vlasy bez amoniaku (2,49 USD)

Revlon Colorsilk je navržen tak, aby pronikl do každého vlasu díky svému jemnému složení, neobsahuje amoniak a obsahuje hedvábný proteinový kondicionér, který se aplikuje po barvení. Vlasy zůstanou hedvábnější, lesklejší a zdravější než před barvením.

Napsat komentář