Názory na radiofrekvenci obličeje

Určitě mnozí z vás slyšeli radiofrekvence. Ale víte, co to je? Vždy jsem to spojoval se světem sportu, obrázky fotbalistů nebo sportovců, kteří dělají radiofrekvenční pořady obnovení svalového tonu.

no, radiofrekvence on má také své Kosmetická aplikace, a lze jej použít na obličej i na tělo ke spalování tuků, stimulovat a přirozená syntéza kolagenu nebo pro napíná pokožku Y zabraňuje ochabnutímimo jiné.

Tak vám to dnes řeknu moje zkušenost a můj názor o radiofrekvenčním ošetření obličeje, které jsem udělal v Zaragoze, v centru Aktivní.

Winback radiofrekvenční ošetření obličeje v Zaragoze

The radiofrekvence Jedná se o léčbu, při které proud (neinvazivní) může stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu ke zlepšení vzhledu pokožky uvnitř. Díky vysoké frekvenci vyzařované energií uvnitř těla tělo reaguje tvorbou tepla, která zase podporuje přirozenou obnovu pokožky.

The Rádiová frekvence obličeje Winback dokáže stimulovat nejpovrchnější i nejhlubší vrstvy vytvářející a léčbě úplně proti stárnutí a pevnosti. Navíc, aby dodal tváři více hydratace a šťavnatosti.

existuje tři typy ošetření obličeje které můžeme použít s rádiovou frekvencí:

  • ošetření proti stárnutí
  • Léčba proti letargii
  • Bleskové ošetření (na svatby nebo události je zapotřebí jen jedno sezení)

Radiofrekvenční ošetření obličeje je kontraindikováno v případech:

  • Těhotenství nebo kojení
  • Když je vážné onemocnění srdce
  • Když trpíte určitým typem změněné srážlivosti krve
  • u lidí s rakovinou
  • Když pacient nosí kovovou protézu nebo kardiostimulátor
  • Když jsou nervosvalová onemocnění

Rádiová frekvence obličeje krok za krokem

Dělal jsem setkání rádiové frekvence ve Fisactiveve stejném fyzioterapeutickém centru jako já Hypopresivní břicho. Pracují s rádiovou frekvencí technologie obnovy co se nevztahuje jen na kosmetické ošetření ale také na zotavení ze svalových zranění a dokonce i na zlepšení tonusu pánevního dna.

The První krok radiofrekvence obličeje pro kosmetické použití je čištění. S čistícím mlékem, tonerem a fyzikálním peelingem s velmi jemnými granulemi na odstranění odumřelé kůže, která může být na povrchu, a na podporu lepšího pronikání ošetření.

Protože rádiová frekvence je aktuální potřebujeme vodivý gel aby byl efekt přání. Z tohoto důvodu je dalším krokem nanesení vodivého gelu na celou ošetřovanou oblast, což je v tomto případě enzymové sérum s hydrolyzovaným kolagenem, které bude působit nejen jako vodič, ale také ošetří pokožku od sérum. Usnadní vstřebávání kolagenu v nejhlubších vrstvách obličeje a krku.

Potom přijde rádiová frekvence jako taková. Na to to je tři různé elektrody (diatermická, odporová a multipolární). Při provádění kúry proti stárnutí (jak to bylo v mém případě) se používají všechny tři.

Než jsem začal, mi Raquel nasadila na záda uzamykací desku, protože, jak jsem vám již řekl, jde o vysokou frekvenci a aby fungovala, musí působit jako uzavřený okruh.

První nástavec byl z diatermie co pracuje s nejpovrchnějšími vrstvami. Cítíte s ním velmi příjemné teplo. Musím říci, že to vůbec nebolí, právě naopak, je to velmi uvolňující. Pohyby vzhůru se provádějí ke zvýšení jeho účinnosti, jak můžete vidět na fotografii výše.

Dalším použitým manipulačním nástrojem je odolávat působit vcnejhlubší chodby pokožky, takže stimuluje kolagen uvnitř. Není tak horký, ale má stejný tvar a je stejně roztomilý.

A nakonec použijte multipolární Co je to pro více lokalizované oblasti (jak vidíme na další fotografii). Kompletní ošetření přístrojem Winback trvá cca 20 minut.

Pro Nakonec se provede masáž obličeje krémem proti stárnutí. ke zvýšení účinku radiofrekvence a nakonec končí maskou, která se nechá působit několik minut a odstraní se a následně se nanese příslušný opalovací krém.

Toto je postupné ošetření proti stárnutí, ale pokud chcete provést bleskové ošetření, postačuje multipolární nástavec ak dosažení požadovaného efektu byste potřebovali jediné sezení. Na druhé straně léčba proti stárnutí vyžaduje několik sezení, abyste mohli jasněji pozorovat její účinky.

Můj názor na radiofrekvenci obličeje

Když jsem odcházel, pořád jsem se dotýkal své tváře, protože byla hladká. všiml jsem si světlejší pleť a zároveň plnější.

Už doma pozorujeme několik účinků. Vzhled pokožky se zcela změní mnohem tmavší póry a jasnější pleť.

Udělám to znovu, jako bleskovou kúru, když budu mít důležitou událost, jako jsou svatby, svaté přijímání… Mně, co jsem zkoušel bleskové ampule, se mi zdá maličkost v porovnání s tím, co dokáže na mém obličeji udělat jeden radiofrekvenční pořad. obličejový. .

Dobrá věc na tomto typu ošetření je, že jsou pro všechny typy pleti a pro jakýkoli věk. Bezpochyby však budou nejvíce preferovány ty, které mají nejvíce ochablou nebo ochablou pokožku.

Je to chvíle relaxu, velmi příjemná a odcházíte se zářivou a šťavnatou pokožkou. Dá se to udělat v jediném sezení, chcete-li dosáhnout bleskového efektu a pokud upřednostňujete ošetření proti stárnutí a ochabnutí, existují dva bonusy, jeden za pět sezení za 45 eur / sezení a druhý za 10 sezení. ve které každé sezení zůstává na 39 eur.

Radiofrekvence tváře doma

Dělat tento typ ošetření v profesionálních centrech je fenomenální, protože se stará o každý krok procesu, ale určitě je mezi vámi mnoho takových, kteří si do těchto kosmetických center nenacházejí čas nebo se jim to prostě zdá drahé.

Pro vás je doma také obličejová radiofrekvence. V současnosti jsou na trhu různé radiofrekvenční přístroje na obličej, které slibují podobné výsledky a na které mnozí sázejí.

Osobně jsem je nezkoušel, ale v Amazon Prodám radiofrekvenční přístroj s výbornými názory, který může být volitelný jen za 30 €.

Dalším radiofrekvenčním zařízením, které má velmi dobré názory, je ten Jakněco úplnějšího, co slibuje působení na natažení pokožky s liftingovým efektem, jakož i odstranění vrásek jako velmi hluboké ošetření proti stárnutí.

Zkoušeli jste radiofrekvenci obličeje? Jaký byl zážitek?

Napsat komentář