Návod na nahé líčení – jak vytvořit přirozený vzhled bez make-upu

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Návod na nahé líčení – jak vytvořit přirozený vzhled bez make-upu

.

Ironií make-upu bez make-upu je, že vypadat, jako byste na sobě nic neměli, si ve skutečnosti vyžaduje spoustu dovednosti. Perfektní na den nebo na každodenní život, správné „nahé“ líčení bude vypadat, jako byste měli na tváři vždy „krásný“ filtr Instagramu. Jak říká vizážistka Amanda Wilson z New Yorku, nahé líčení „znamená, že vypadáte, jako byste měli tu nejosvěžující dovolenou ve svém životě – jako byste si nedali čas na přípravu.“ Lehké, že? Ne opravdu. Pokračujte ve čtení odborných tipů, jak jednou provždy dosáhnout efektu probuzení obličeje.

Pleť je klíčová.

Wilson zdůrazňuje, že před nanesením make-upu byste měli upřednostnit pečlivou péči o pleť, aby byla pokožka hladká. Potom by váš přístup k aplikaci měl být méně je více. „Jen polož [makeup] tam, kde jej potřebujete a namíchejte jej. Využijte toho, co už máte, ve svůj prospěch,“ říká, „pokud už máte zarudlé tváře, bum, červenat se nepotřebujete, tak to nezakrývejte. To je krásný.“

Celý smysl vzhledu, vysvětluje Wilson, spočívá v tom, aby vypadal jako vaše skutečná pokožka. Umisťování produktů je klíčové – zaměřte se spíše na konkrétní oblasti než na aplikaci na celou obrazovku. Dodává: „Nanášení make-upu prsty bude velmi užitečné.“ Jako referenci si prohlédněte vzhled bez make-upu, který nedávno udělala pro film Lany Condor „Všem chlapcům, které jsem předtím milovala.“ Cíle.

Není třeba používat méně produktů.

Wilsonův arzenál bez make-upu obsahuje sedm produktů. Nejde ani tak o množství, ale o lehké složení. To zahrnuje korektor, nějaký zvýrazňovač, produkt na obočí, řasenku, průsvitný pudr pro T-zónu a savý papír pro retušování.

NARS Radiant Creamy Concealer

Pokud jde o to, kde aplikovat korektor, Wilson říká: „Vždy dávejte pozor na zarudnutí kolem nosních dírek, problémy pod očima a případně jakékoli skvrny, které můžete mít.“

Nudesix Nudies po celém mém obličeji

Kredit: zdvořilost

„Můžeš použít [this cream blush] Lehce naneste na rty a oči, abyste celý vzhled spojili,“ navrhuje Wilson.

Flesh Touch rozjasňující balzám na pleť

Kredit: zdvořilost

Pokud jde o zvýrazňovač, Wilson navrhuje používat „velmi málo“, protože „naše pleť a péče o pleť potřebují, aby vaše pleť zářila jako žádná jiná!“ Krémové zvýrazňovače lze aplikovat vklepáním malého množství přípravku na vyvýšená místa na tvářích.

Lesklé obočí pro kluky

Kredit: zdvořilost

„Pokud se vám líbí lesklejší obočí Boy Brow nebo dáváte přednost tužce, nechte je co nejpřirozeněji a nadýchané,“ říká Wilson.

Originální objemová řasenka L’Oréal Paris

„Mým nejoblíbenějším je objemná řasenka od L’Oreal. Tip pro profesionály: Pokud máte světlejší řasy a nechcete být super černé, protože jsou trochu drsné, použijte tmavě hnědou nebo švestkovou řasenku. dává jasnost, ale ne tak přísně,“ navrhuje Wilson.

Laura Mercier Průsvitný sypký prášek

Kredit: zdvořilost

Wilson říká, že „skvělý průsvitný pudr hlavně na T-zónu“ dotváří nahý vzhled.

Shiseido Oil Control savý papír

Kredit: zdvořilost

Nakonec, savý papír je zachránce života při úpravě make-upu na cestách.

Pokud vůbec používáte podkladovou bázi, vyberte si světlou.

Vizážistka byla obzvlášť nadšená z tónovaného pleťového oleje Kosas Cosmetics, o kterém říká, že je to „základní základ, který mění hru“, protože má větší krytí než tónovaný hydratační krém, ale dodává pleti zářivost. „Zatím jsem nic podobného neviděla,“ říká. Je také fanouškem Make Up For Ever Ultra HD tyčinek pro mastnou pleť, ale dodává, že „nic nepomáhá“ a musíte „míchat, míchat, míchat!“

Cle de Peau Teint Radiant Cushion Compact Foundation
Make Up For Ever Ultra HD Invisible Pencil Foundation
Maybelline Dream Cushion Fresh Face Liquid Foundation

Kredit: zdvořilost

Zvolte jemné stíny na rty.

Wilson říká, že vždy nepolapitelné „holé“ rty jsou dosažitelné podle vaší přirozené barvy rtů. „Dávejte si pozor na „nahé“ rtěnky, protože s mnoha z nich budete vypadat jako křída,“ vysvětluje. – Nahý neznamená pro každého hnědý. Přirozená barva rtů každého člověka má vždy v sobě kousek bobulí nebo broskve – je to krev, která teče pod ní, díky čemuž vypadáme jako živí. Neskrývej to za ten pohled.“ Tip pro profesionály: Naneste tvářenku, kterou jste použili na tváře, jen do středu rtu a rozetřete ji.

Paletka rtěnek Nars Audacious

„Nars právě vydal jeden z mých oblíbených, Audacious Lipstick v Super Wanted. Barevné schéma této paletky považuji za velmi krásné, takže jak si můžete pohrát s několika skvělými nahými odstíny a změnit je podle toho, jak dramatické chcete, aby byly. Je tak krémový, že se dá použít i na tváře, říká Wilson. „Mohou jej používat i lidé s různými odstíny pleti.“

Viseart Lip Palette 01 Muse Nudes

Wilson to nazývá „svatým grálem luxusu pro paletky na rty“. Je to proto, že má skvělou texturu a rozmanitost tónů. „Tato značka je tajným trikem mnoha profesionálních vizážistů,“ říká.

L´Oreal Color Riche La Palette Lip Nude

Kredit: zdvořilost

„Tohle je moje oblíbená značka, pokud jde o farmaceutické výrobky,“ říká Wilson. „Tato paleta má velký rozsah barev a vrstvenou texturu, což je velmi pěkné.“

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion shlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář