Návod k nalezení ideálního opalovacího krému

Už neexistuje výmluva na ochranu pokožky před sluncem. díky předem a výzkum na Opalovací krém můžeme si vybrat a koupit jeden široká škála opalovacích krémů který se přizpůsobí různým typům pleti a různým potřebám.

Minulý rok jsem se rozhodla ukázat vám spoustu opalovacích krémů, abyste viděli, že vždy se najde takový, který vyhovuje vašim preferencím nebo vašemu typu pleti. Mám ještě co dodat, ale přál jsem si, teď, když se blíží jaro a začíná se objevovat slunce, mít a Aktualizovaný a úplný průvodce všemi opalovacími přípravky, které si můžete koupit.

Než vám ukážu všechny formáty opalovacích krémů, musím vám říci, že každý opalovací krém v krémovém formátu je ten, který bude mít nejlepší krytí a se kterým bude ochrana před slunečním zářením bezpečnější. Jiné tyčinky nebo nádoby na prášek lze použít pro opakované aplikace, ale nikdy ne jako hlavní opalovací krém, dobře? No, když jsme si to vyjasnili… začněme!

Objevte všechny velikosti opalovacích krémů

 • Tělové krémy na ochranu před slunečním zářením
  • ve smetaně
  • v transparentním spreji
  • rozmazané
 • opalovací krém
  • Bezbarvý
   • Krém
   • Gel
   • Zaklepat
   • Mlha
   • Pouze fyzické filtry
  • S barvou
 • Hydratační krémy s SPF

Tělové krémy na ochranu před slunečním zářením

Chci objasnit (protože vás znám a vím, že se mě budete ptát), že tento návod je mojí původní myšlenkou a že klasifikaci jsem vytvořil, aniž bych se držel jakéhokoli standardu nebo seznamu, který již existuje.

V každém případě, začněte opalovacím krémem. Určitě si mnozí z vás ještě pamatují ty super hladké tělové krémy, které zanechávaly na pokožce bílé haló. Díky vědě a pokroku můžeme najít opalovací krém na tělo v různých texturách a formátech.

ve smetaně

Krém má tradiční texturu. Dříve byl mnohem hutnější, ale nyní se dá nanášet bez problémů a rychle se vstřebává av mnoha případech není tam bílá kůže.

Minulý rok jsem vám ukázal, že tělový opalovací krém, který jsem se mnou přijel na dovolenou, byl Piz Buin a letos o některých uvažuji, i když si nejsem jistý, takže pokud byste chtěli nějaký doporučit, řekněte mi to na Instagramu nebo jej zanechte v komentářích k tomuto příspěvku.

v transparentním spreji

The bezešvá textura v poslední době převládá, protože Vyhněte se bílému halo zanechávají tělové krémy. V tomto případě složení těchto krémů, které jsou většinou ve formě spreje, protože jsou tekutější, často obsahuje alkoholy nebo rozpouštědla, aby opalovací krémy „koexistovaly v harmonii“.

V blogu jsem vám říkal o tom, který jsem používal dlouhá léta Dělí ale na trhu je jich mnohem více, o kterých vám povím.

rozmazané

Nakonec jsem pustil mlhu, protože si myslím, že je modernější formát v tomto tělový opalovací krém. Přicházejí ve sprejích a, jak už název napovídá, zanechávají a velmi lehká mlha na pokožce. Minulý rok vymetali obchody, ale pro mě největší „dar“ mají, že nekryjí tak, jak by měly ne v takovém množství, které by mělo být, z tohoto důvodu mnoho lidí, kteří je používají, skončí při hoření, protože je velmi těžké ovládat části těla, do kterých spadl a do kterých nespadl.

opalovací krém

Ti, kdo mě znáte, víte, že jsem velkým zastáncem ochrany naší pokožky před sluncem. Ale pokud mluvíme o tvářto už Nelze vyjednávat. Musíte ho chránit 365 dní v roce, ano nebo ne! Mnohdy mi moji přátelé říkají: „Nemám vrásky na tváři…“ nebo „Nemám polévkové nohy…“ dobří přátelé, neexistují žádná tajemství, jen opalovací krém a sluneční brýle (a hydratuje zevnitř i zvenčí) a zvýrazníte rozzářenou pleť bez vrásek na dlouhá léta!

A po tomto všem následuje „A. také, ale jak líná se každý den nakrémovat…“ nebo „Dám jí, ale už se nenatírám…“ Proto všem, kteří -I Řeknu vám, že neexistuje žádná omluva, ano opalovací krémy různých textur a formátů které nám slouží k opětovnému přihlášení i po skončení. Bez prodlení vám tedy řeknu, co chystají.

Bezbarvý opalovací krém na obličej

Bezbarvé opalovací krémy na obličej. Obvyklý. ale můžeš si je vybrat pro citlivou pleť, pro pleť intolerantní na slunce, pro smíšenou pleť, pro mastnou pleť, pro suchou pleť. je důležité najít pro naši pokožku ideální texturu a tak jej jistě budeme používat mnoho dní.

ve smetaně

Když jsme si ujasnili typ pleti, můžeme si vybrat mezi různými texturami. Prvním je opalovací krém na obličej. I když je vidíte bílé drtivá většina již nezanechává pokožku bělavou a taje se mnohem lépe než před pár lety.

Jedna z možností, kterou jsem vyzkoušel, byla Antireflexní Anthelios XL Ideální pro smíšenou nebo mastnou pleť. Ale jak říkám, v lékárnách a paralékárnách jsou jich stovky.

v gelu

Snažím se vám ukázat různé textury na fotkách, o kterých jsem se vám snažil sdělit. Ten na předchozí fotce je z hovorů krémový gel. vy mnohem světlejší textury které jsou především naznačeny pro smíšenou, mastnou nebo aknózní pleť že nadměrná hustota, kterou zanechávají jiné krémy a která pro jiné tóny pleti je pro tento typ pleti příjemná, je obvykle otravná.

Jeden z mých oblíbených je Eucerin na suchý dotekale nepochybně je to jedna z nejběžnějších textur v obchodech.

na holi

úžasné! ideální k tomu, aby se nerozlilo kolem tašky z pláže, tašky nebo jakékoli toaletní tašky. Vždy nosím v tašce jednu, jako je ta od výmolya nad pro takových jako já, kteří mohou trpět sluneční skvrny nebo melasma fungují skvěle.

The textura ne je to marné mastný není nepříjemný a je skvělé jej aplikovat na lokalizované oblasti, jako je čelo, spánky, nos, horní ret nebo jakékoli skvrny, pihy, jizvy nebo část pokožky, kterou chceme s velkou péčí chránit.

rozmazané

Stejně jako tělové krémy prošly dlouhou cestu obličejová pára s SPF ideální pro opětovné použití. To je pro mě jeho hlavní a důležitá funkce. Co se stane, když nosíme make-up, ať už s podkladovou bází, bb krémem nebo dokonce barevným opalovacím krémem (o kterém budu mluvit níže), protože opětovné nanesení ochrany je ještě obtížnější, neboť nasazení nového produktu znamená naplnění pokožky vrstvami. ten pocit není dobrý, proč bychom se měli nechat oklamat… Proto mi mlhy změnily život. Když nosím make-up a musím znovu použít svoji ochranu Vytáhnu tašku Antireflexní mlha Anthelios a nanáším ho štědře na celý obličej. náhradní číslo Protože jak jsem již řekl, je pro ně obtížné pokrýt celou oblast, protože jsou velmi tenké a spousta produktu padá na okraj, ale lepší než nic 😉

Jen s fyzickými filtry

Kůže je alergická na některé chemické filtry běžné v opalovacích krémech. Z tohoto důvodu mnozí opalovací krém na obličej které jsou vyrobeny sami na základě fyzikálních filtrů Jak je to možné oxid titaničitý nebo oxid zinečnatý.

Vím, co si myslíš, že pokud nosí jen ty filtry, tak jeho tvář vypadá jako Casper. Ale moji přátelé, tohle se mění a není. Říci laboratořím v Kantábrii, že pod jejich čarou spustili skvělou Heliocare 360º.

barevný opalovací krém na tvář

A natáčet kudrny přišlo do našich životů (zůstat) barevné opalovací krémy na obličej. Jedeme na make-up, se kterým můžete být chráněni i vy a pro mnohé byl nejlepší nárok nastoupit do vlaku s opalovacím krémem, takže pokud jste jedním z nich, vítejte!

The jediný problém že je vidím, ale že se časem zlepší, to je barevný rozsah, který zůstává velmi slabý. V některých případech chybí jeden nebo dva tóny, ale všechno přijde!

Krém

No pojďme na to krémové chrániče obličeje. Nejčastěji, protože jde o textura podobná základně pod make-up navíc má SPF 50, SPF 30 atp. Existuje mnoho druhů v závislosti na typu pleti, ale pokud si zvolíte správnou barvu a sluší vám, může být vaším nejlepším spojencem.

Zkusil jsem ten z Bioderm a moc se mi to líbilo. Ale máš tolik jiných, že tě tady postupně naučím.

Prach

to je pro mě jiné ideální produkt pro opětovné nanesení opalovacího krému při líčení isdin Byla jednou z prvních, ale v současnosti již existuje několik společností, které již mají tyto prášky na svých pevných regálech.

Kompaktní

Nakonec mluvím o kompaktech. Jsou také stále častěji velmi dobře kryje, někdy dokonce více než ty v krémovém formátu. z Sensilis Je to jedna z možností, ale později vám ukážu nové akvizice

Hydratační krémy s SPF

A konečně momentální boom. The zvlhčovače s ochranou před sluncemneboť ano dámy, nepopíráme, jsme velmi líné!

Vidím to každý den mezi sledovateli blogu a je to stoupající trend. Musím však trvat na tom hydratační krém s opalovacím krémem je „chci a nemůžu“. Myslím, že je lepší použít vhodný hydratační krém a poté, když se běžný opalovací krém vstřebá. Protože když je spojíme obojí, ztratíme účinnost obou, hydrataci i ochranu.

Ale jak se vždy říká, lepší než nic. tak to víš existují zvlhčovače, které mohou nosit opalovací krémAno, opravdu, pokud nemají SPF 30 nebo SPF 50, zapomeňte na ně protože „tohle a nic relativní“. Příkladem krému, který dodržuje doporučené, je krém Hydratační krém Sensilis s SPF 50.

S tímto rozsáhlým průvodcem, ale doufám, že je to zábava, byste to měli vědět opalovací krémy nezvlhčují. Opalovací krém vás ochrání před spálením pokožky sluncem, ale hydrataci a výživu pokožky musíte najít v jiných typech krémů a účinných látek.

A v neposlední řadě, titulek vás přinutil přečíst si tuto poznámku

Nejlepší krém proti stárnutí je dobrý opalovací krém

Před časem mi @ergo_meraki dal toto zajímavé video, které velmi dobře ilustruje všechno, co jsem vám řekl. Opalovací krém vždy v krému. Ostatní formáty jsou platné pouze pro opětovné použití, ale NIKDY jako hlavní ochrana, pokud mi nevěříte, stiskněte PLAY ▶

Pokud byste chtěli doporučit nějaký, který se vám obzvlášť dobře hodí, nebo máte-li nějaké dotazy, zanechte mi komentář.

Napsat komentář