Naneste tvářenku tímto způsobem a budete se cítit více opálená| Zdravápleť

08 Jul Naneste tvářenku tímto způsobem a budete se cítit více opálená

Tento příběh vám bude znám: setkáte se s přáteli u skleničky na terase a zdá se, že všichni žijí u moře. Jsou opáleni, jejich vlasy jsou jasnější a jejich tváře a špička jsou lichotivé a zdravé červené. Co se děje? Že jsou všichni na dovolené kromě tebe? To jsou dvě otázky, které vás napadnou dříve, než přejdete k něčemu jinému a necháte se unášet smíchem a dobrými rozhovory. Na svou bledost si opět nevzpomenete, dokud nepřijedete domů a nezkontrolujete v zrcadle, že by vám ty zvláštní sluneční paprsky neublížily. Ale, miláčku, máme profesionální trik, který ti umožní ukázat zdravý tón, který tak závidíš svým přátelům: nanes si rtěnku takhle a bude to vypadat, že jsi více opálená.

Jak také?

Nebojte se, jsme tady, abychom vám to řekli Krok za krokem jak a hlavně na které partie obličeje nanést tvářenku pro okamžitý letní efekt. Než vám o tom povíme, řekneme vám, že není třeba být vizážistkou s bohatými zkušenostmi nebo mít specializované štětce. Věc je jednoduchá. Jednoduše, kromě toho naneste červenat na tváře Jako obvykle klepněte na nos tak, aby byl jemně růžový nebo červený.

© Ty jsi princezna tvářenka s pudrem

Co získáte, když si takto nanesete tvářenku?

V podstatě dostanete totéž optický efekt pokud jsme se neopalovali (opatrně a krátce) a neměli trochu červený nos. Nevíš, jak moc to zvýhodňuje. Je to vlastně nejefektivnější způsob, jak make-up nazvat svět něco jako „Ahoj, jsem na dovolené“. Pokud už tento make-up doplníte opalovacím pudrem, budete královnou pláže, aniž byste na ni šlapali.

Naneste tvářenku tímto způsobem a uvidíte, jak příznivě se cítíte.

Napsat komentář