Nadčasové sérum s vitamínem C, E a kyselinou ferulovou

The vitamín C Nechybí to v mých rutinách. Jak jsem vám již řekl v příspěvku o mém prvním séru s vitamínem C, je to jedna z účinných látek, se kterou tím dříve zaznamenám zlepšení v mé kůži.

Když začínáte s touto účinnou látkou, je nejlepší začít s malými dávkami, abyste viděli, jak pokožka reaguje. Myslete také na to, že existují různé formy vitamínu C, takže účinek a tolerance nebudou stejné.

Když vaše pokožka dobře snáší vitamín C, můžete zvýšit koncentraci. V mém případě jsem začal s nízkými dávkami a zvýšil jsem se na 10 a 15 %. Teď jsem udělal další krok a testoval sérum s vitamínem C 20%, vitamínem E a kyselinou ferulovou od Timeless.

Sérum 20% vitamínu C, vitamínu E a kyseliny ferulové od Timeless

  • Suma: 30 ml
  • cena: 24,99 € (AKTUALIZACE: nyní je velmi obtížné ho najít ve Španělsku)
  • přísad (INCI): voda, ethoxydiglykol, kyselina askorbová-Lpropylenglykol, alfa-tokoferolpolysorbát 80, PANTENOL, kyselina ferulová, hyaluronát sodnýbenzylalkohol, kyselina dehydrooctová.

S dnešními surovinami to mám jednoduché. Jak vidíte, není jich mnoho, ale jsou účinné. Prvním aktivem, které najdeme, je kyselina askorbová, což je nejúčinnější forma vitamínu C v kosmetice. Je to také ten, který dává nejvíc reakcí v případech citlivé nebo intolerantní pokožky. Obsahuje a 20% vitamínu C co pomáhá prevence oxidačního poškození což způsobuje volné radikály.

Dalším aktivem na stole je vitamín E nebo tokoferol (alfa-tokoferol), který se obvykle nedoporučuje na mastnou pleť, protože může způsobit pupínky. Pro zbytek skinů jsou od té doby jejich aktivity mimořádné spojuje antioxidační a regenerační vlastnosti. Touto složkou v receptuře zajišťujeme regeneraci, kterou pokožka potřebuje po antioxidačním procesu s exfoliačními prostředky jako např. kyselina ferulová.

Další složkou, kterou je třeba zvážit, je PANTENOL. Další důležitou výhodou v péči o pleť, protože ji zklidňuje a ošetřuje, dodává jí hydrataci a zabraňuje její dehydrataci. Toto aktivum spolu s Kyselina hyaluronová který obsahuje a vzorec je činí ideálními pro tento úkol.

The kyselina ferulová výstavby působí proti účinkům slunce v dermis. Proto tento vzorec nejen zlepšuje antioxidační působení vitamínu C, ale také zabraňuje procesům, které způsobují sluneční skvrny.

Naprostá většina sér vitamínu C je suspendována v oleji. Ale má a lehká texturajako voda, která nezanechává pocit mastnoty. Takže pro ty z vás, kteří se mě ptáte na vitamín C, ale bez pomazání, toto je vaše sérum.

Dodává se ve sklenici tmavomodré sklo pro chránit stabilitu vašeho obsahu. Neobsahuje barviva, parfemaci a není testován na zvířatech. Jeho konzervace se provádí pomocí vlastních účinných látek, ale ze stejného důvodu a protože se jedná o velmi čisté složení, trvanlivost je 3 měsíce, po otevření. A pokud jej můžete uchovávat v chladničce, vydrží déle a v lepším stavu.

Můj názor

zdá se mi jeden z nejkompletnější séra který prošel mýma rukama. Jak už jsem vám řekl v postferulová kyselinatento komponent spolu s vitamín C a vitamín E. dělají a super kombo když chcete vyhrát boj s volnými radikály.

Používám to na ráno po očištění a přímo na opalovací krém. Vitamin C lze bez obav používat i během dne, ale je dobré pokožku vždy chránit před sluncem a podobně s koncentracemi kyseliny askorbové.

já to používám také tři nebo čtyři noci v týdnu a jeho účinek je velmi patrný. jasnější pleť a také díky aktivitě všech jejích účinných látek nejen hydratujeme, ale také přízeň jeho výkon zvyklí kolagenu a elastinu čím je pokožka šťavnatější.

Myslím si také Kvalita cena je velmi dobrá. Už víte, že podporuji účinnou a skutečnou kosmetiku, která má ty správné a potřebné složky a pro mě je to jasný příklad. Obsahuje mnoho účinných látek, je bez parfemace a barviva, což jsou dvě maxima, za která vždy bojuji, protože si myslím, že obě vlastnosti jsou podstatné a nemají nic společného s účinností kosmetiky. Pokud tedy patříte k těm, kteří jsou na pokročilé úrovni užívání vitamínu C, toto sérum doporučuji, protože jej vaše pleť jistě ocení.

⭐Skóre: 9,4 / 10

Jelikož jde o sérum, které ve Španělsku není tak snadné najít, našla jsem za něj náhradu: C Glow od Geek a Gorgeous.

Napsat komentář