Na Instagramu tak můžete zkopírovat ty nejvirálnější manikúry| Zdravápleť

01 Jun Takto můžete zkopírovat nejvirálnější manikúry na Instagramu

Zveřejněno ve 12:48 v Makeup od Bruna Bruna

Pokud je váš telefon plný barevných fotografií s nehty, hodně štěstí: zde jsou produkty a nástroje, které potřebujete k jejich zkopírování

Instagram je mnohem víc než sociální síť: je to neustálý zdroj inspirace. Odtud – a díky nejvlivnějším dívkám žijícím na netu – zaznamenáváme trendy v oblečení, víme, která je nejdůležitější taška léta a jaká manikúra Jsou momentálně nejkrásnější a nejžádanější. A v tomto je nepochybně několik influencerů s velmi dobrým citem pro trendy Mary Pombo ten, kdo tráví nejvíce času péčí o své ruce a nehty. měla vždy nejnovější módní manikúra tak jsem se obrátila na její profilové příspěvky nejen proto, abych věděla krok za krokem zkopírovat instagramovou virální manikúru, ale také proto, abych věděla, jaké barvy námraza nebo lak na nehty musíme jej zahrnout do naší letní tašky.

Jaké trendy manikúry můžeme očekávat v létě?

  • Dvoubarevná manikúra
  • Mramorová manikúra
  • Smajlíková manikúra
  • pastelová manikúra

Jak je zkopírovat doma?

No, praktické a jasné, se soupravou na manikúru, která odpovídá okolnostem (a očekáváním), které jsou vyrobeny z těchto produktů.

sada na manikúru

Více (nebo více) laků na nehty

jaké jsou barvy základy Co by v naší výbavě nemělo chybět? Červená, černá, nahá růžová, bílá, žvýkačkově růžová a některé v pudrovém odstínu, jako je světle modrá, mátově zelená nebo vanilková žlutá.

Vrchní nátěr pro zapečetění barvy a její trvanlivost

K čemu to je? Podle informací značky „je ideální čas do další návštěvy nehtového salonu zkrátit, oddálit nebo nechat gel gel narůst. Gelová textura se nanáší v prostoru mezi gelovým nehtem a nehtovou kůžičkou, dá se vybudovat v několika vrstvách a rychle schne.

Tenká bílá tužka na kreslení

LED lampa na utěsnění gelového jezírka

Teď už stačí jen zvednout telefon a udělat dvě věci. Nejprve napište své skupině přátel, že máte plán na sobotní odpoledne: zkopírujte virovou manikúru z Instagramu. Za druhé, uložte si všechny fotografie, které jste si během měsíců uložili do oblíbených, a rozhodněte se, se kterými z těchto krásných nehtů byste chtěli začít.

Napsat komentář