Na Den matek… ukažte jí, že je vaše hrdinka!| Zdravápleť

26. duben Den matek … ukažte jí, že je vaše hrdinka!

Zveřejněno v 06:00 v sekci Nápady na dárky, Dárky od Maria

Den matek se blíží… a přestože je každý den musíme milovat a hýčkat tak, jak si zaslouží, každá máma se nesmírně těší, když dostane dárek od lidí, které má nejraději…

Z Primoru chceme udělat více návrhů na počest našich matek, našich hrdinek!

Každá žena a tedy každá matka je jiná. Vůně a parfémy jsou pro personál něčím výjimečným a to nás svým způsobem definuje! Proto jsme vybrali tři parfémy, které vystihují tři typy žen, abychom dostali ten správný dárek a byl tou dokonalou esencí pro naši mámu.

Black Opium Nuit Blanche

Slavný parfém Yves Saint Laurent je mezníkem pro ty nejodvážnější a nejskalnější ženy. Jeho obal je skutečným klenotem budoáru.

Kromě toho i jeho rodina Černé opium se nedávno rozrostla o svou verzi Noční Blanche. Pozvánka strávit noc v bílém.

Její kávové pozadí, čichový tón, který dělá z této rodiny parfémů něco jedinečného, ​​bílého dřeva a pižmo, se v této nové verzi pojí s mandlovým mlékem, které mu dodává smyslný tón. Vrchní tón tvoří dušená rýže a bourbonský pepř, který mu dodává neodolatelnou jiskru.

Pokud je vaše máma moderní, odvážná, brilantní a elektrická žena, určitě budete mít pravdu s kterýmkoli rodinným parfémem. Černé opium.

Život je krásný

Ikonická vůně Lancôme je hymnou štěstí a pozitivismu. Jeho vůně je živým a elegantním květinovým buketem, který uchvátí lidi na celém světě.

Úspěch tohoto parfému je tak velký, že nás Lancôme nepřestává udivovat jeho novými verzemi. Poslední, který vás naučíme, je Květinová parfémová voda.

Přestože parfém připomíná klasickou verzi, tentokrát máme co do činění s orientální pižmovou květinovou esencí, která ve svém složení zahrnuje i květ Osmanthus, asijský květ, který ztělesňuje sebepoznání, svobodu být tím, kým opravdu jste; pro Lancome, podstata štěstí.

Pokud je vaše máma silná, energická žena, která se řídí vlastním srdcem, je věrná sama sobě a nenechá se unášet konvencemi, které v životě vytěží maximum, aniž by se vzdálily od svých nejintimnějších cílů. Bezpečnost Pátek je krásný je jeho parfém.

Ano

známý parfém ANO, od G. Armaniho je to zvučné prohlášení o všem dobrém v životě; MILOVAT, KE SVOBODU, k sobě…

Verze, kterou vám ukážeme v tomto příspěvku, je ideální na jaře a dobré počasí, protože je toaletní voda. Autentická vůně ano klasika ale svěžejší a květinovější.

S čichovými tóny černého rybízu (ovoce spojené s vášní), ale také zelené hrušky, mandarinky, bergamotu, frézie a jemným tónem vanilky. Je sladká, ale jemná, velmi svěží a ženská.

Pokud je vaše matka ženská, šťastná, pozitivní, elegantní a jednoduchá, nepochybně východ Je to její dokonalá vůně.

Doufáme, že mezi těmito návrhy jste našli dokonalý dárek a pamatujte, že matky musí být milovány každý den, hýčkány každý den… že je jen jedna matka a že ve svůj výjimečný den si zaslouží ten nejlepší dárek… lásku vašich dětí. ..

Ale samozřejmě dobrý parfém

Uvidíme se příště, krásko!

Napsat komentář