Mýdlo Lida 100% přírodní glycerin

Znáte ty produkty, které s vámi žijí od dětství? Ty, které bude kupovat a kupovat zase tvoje máma, ať se děje cokoliv… no a ten, který ti dnes přináším, je jedním z nich.

The Glycerinové mýdlo 100% přírodní Lida Je to jeden ze sprchových gelů života. Během mých 29 let si ho vždy pamatuji v koupelně, opravdu si myslím, že moje babička ho už měla.

Pro mě je to „kultovní“ produkt, jak jsem vám řekl v příspěvku Nuxe Prodigious Oil. A poté, co jsem se ponořila do světa kosmetických ingrediencí, jsem zbožňovala o něco víc.

Originální sprchový gel Lida

  • Suma: 700 ml
  • cena: 4 €
  • 100% přírodní glycerin
  • bez síranů
  • přísad (INCI): voda, kyselina olejová, kyselina laurová, glycerinhydroxid draselný, trietanolamin, chlorid draselný, hydroxid sodný, extrakt ze semen ovsa sativa, šťáva z listů aloe barbadensis *, Med, hydrolyzovaný kolagenHEDTA třísodný, fenoxyethanol, parfémdiazolidinylmočovina, BHT, benzoan sodný, disodná sůl EDTA, kyselina benzoová, sorban draselný, CI19140, CI15510, CI17200, CI42045. * Složka organického původu.

Co štítek slibuje, je to vyživuje a zvlhčuje pokožku, zanechává ji hladkou a pružnou. S tradičním zpracováním a bez síranů. Jedná se prý o čisté mýdlo, které neobsahuje syntetické saponáty a je čisté bez zanechání zbytků. Jeho receptura bez sulfátů (SLES / SLS) je dermatologicky testována. Navíc dodává, že glycerin dokončuje ztrátu vody z pokožkyzanechává ji jemnou a hydratovanou.

Podíváme-li se na její složky, vidíme, že její druhou složkou je kyselina olejová (kyselina olejová), mononenasycená mastná kyselina, která se také používá jako pomocná látka pro svou hydratační kapacitu. Většinou pochází z olivového oleje, ale obsahuje ho i jiná zelenina. Je na třetím místě kyselina laurová (kyselina laurová) produkovaná semeny některých palem. Obě hrají roli jako v tradičním mýdle, kdy se tuk smíchal se sodou a vzniklo mýdlo.

O něco níže av zelené barvě to vidíme Sprchový gel Lida obsahuje ovesný extrakt (extrakt z ovsa sativakernel), který zklidňuje pokožkustejně jako Aloe vera (šťáva z listů aloe barbadensis) a Med který upřednostňuje změkčující a zvlhčující. Všechny spolu s glycerinem pomáhají pokožce těla, aby při vycházení ze sprchy neměla ten pocit pnutí.

Na závěr bych chtěla upozornit, že toto originální mýdlo Lida má a hydrolyzát kolagenu (hydrolyzovaný kolagen), další složka, která pomáhá pokožce vypadat šťavnatě a není vůbec suchá, z tohoto důvodu je to velmi dobré sprchové mýdlo pro lidi se suchou pokožkou, i když si upřímně myslím, že je ideální pro každou pokožku.

Najdeme je téměř na konci ingrediencí parfém velmi časté v jakékoli kosmetice, ale někdy je to příčina alergie. A konečně, různá barviva Označil jsem tě žlutou barvou. Slouží k tomu, aby mu dodaly výraznou oranžovou barvu. Podle mě je toho příliš mnoho, protože v konečném důsledku přibývají další produkty, které ani nic nepřinášejí, pouze estetiku.

Můj názor

Poté, co jsem si rozepsal ingredience, vám řeknu svůj názor na 100% glycerinové mýdlo od Lida.

První věc, kterou o něm musím podotknout, je to nemá SLS / SLES ale jelikož jde o složené mýdlo jako ty tradiční, dobře se čistí a může být nadměrně suché.

The glycerin může pomoci pokožce zůstat hydratovaný vlastnost, které dosahuje a to díky pomoci aloe a kolagenu. Nyní však hledám šetrnější sprchové gely, které tak nemění pH pokožky.

Už bych si ho nekoupila, protože jsou podle mě lepší gely do koupele než ta, kterou jsem vám doporučila na narozeniny. Mercadona.

⭐Skóre: 6/10

Jste se pokusili? Jaké sprchové gely doporučujete?

Napsat komentář