Můžu si odstranit trvalé nehty doma?| Zdravápleť

06. prosinec Mohu si odstranit trvalé nehty doma?

Zveřejněno v 10:50 v Cosmetics by Fabra Comunicación

Kdo ještě neví trvalé nehty? Je to nejodolnější možnost manikúry nebo pedikúry a roste úspěch. Existují různé verze v závislosti na použitém materiálu: akryl, porcelán nebo gel. U všech těchto možností lze nehet opracovat a je vidět upravené jeho prodloužení a tvar, což nelze říci o semipermanentním laku na nehty. S touto nejnovější technikou samozřejmě sdílí požadavek sušení UV světlem, které produkt zafixuje a získá vyšší tvrdost.

Ze specializovaných center vysvětlují, že přípravek „nanášíme na náš přírodní nehet a dále tvar a rozšíření, dle vkusu klienta a následně smaltované požadovanou barvou. Je to trvalé, jak už název napovídá, jediná věc, kterou uvidíme růst, jak bude růst nehet. Proto každých 20/30 dní (v závislosti na rychlosti růstu nehtů) musíme jít do salonu na manikúru,“ říkají.

Tento typ skloviny roste stále více a více, i když jej mohou vyrobit a odstranit pouze profesionálové. Co se týče odnětí, jediný způsob jak odstranit trvalé nehty s pomocí profesionála je to bezpečné. Používají elektrickou baterii.

Můžu si odstranit trvalé nehty doma?

Odpověď je ne. Nebo alespoň ne bezpečně. Podle MadRoom „pokud se odstraní nesprávně, můžeme poškodit přírodní nehet“. Jak tedy odcházejí do důchodu? „V centru krásy udělají jako první vytváří porézní sklovinu, nejprve baterií šetrným způsobem, abyste odstranili lesk a vytvořili póry. Potom vám připraví nehty a nehtovou kůžičku aplikací vazelína kolem nehtu k ochraně pokožky a kůžičky, poté naneste čistý aceton. Ta se nanese tak, že jí bavlnu namočíme a zabráníme jejímu dotyku s pokožkou, abychom ji nepoškodili. Na opravu poslouží alobal minimálně 15 minut. Po uplynutí požadovaného času se sklovina lehce rozetře o hrot. A Po odstranění veškeré sklovinynehty budou dobře hydratovány výživnými oleji nebo zvlhčovači ».

Napsat komentář