Může vám mikrodermabraze poskytnout zářivou pokožku?– Tipy pro dokonalou pleť přečtěte si moje doporučení

Jelikož mnozí z nás jsou toto léto připraveni ukázat své tváře, po měsících masek a sociálního odstupu roste zájem o neinvazivní zákroky. Jedním z postupů, které mohou přinést skvělé výsledky, je mikrodermabraze – as možnostmi léčby dostupnými v ordinacích dermatologů a koupelí a dokonce is domácími přístroji je to jedna z nejdostupnějších možností. Je však mikrodermabraze pro vás to pravé? Tady, Dr. Mark TaylorCertifikovaný dermatolog a kosmetický chirurg, který spolupracoval s PMD na vývoji a testování některých našich oblíbených zařízení pro domácí mikrodermabrazi, odpovídá na všechny vaše dotazy týkající se léčby.

: Co přesně je mikrodermabraze?

Dr. Taylor: Mikrodermabraze je povrchový peeling, který využívá krystaly k odstranění svrchní vrstvy odumřelých buněk nad pokožkou.

Co může udělat mikrodermabraze s mou pokožkou?

Když odstraníte svrchní vrstvu odumřelé kůže, vytvoříte na pokožce luminiscenci, která jí pomůže vypadat zdravěji a mladší. S více ošetřeními můžete zlepšit vzhled jemných linek, vrásek, tón a texturu.

Jaký je rozdíl mezi profesionálním ošetřením mikrodermabrazí a domácí verzí?

Ošetření v kanceláři odstraňuje krystaly oxidu hlinitého, které vytvářejí oděrky na kůži. Žádný z těchto krystalů není foukaný do místnosti nebo vdechován osobou s domácím zařízením, která používá spíše exfoliační kotouče než volné krystaly. Při PMD vytváří vakuová aspirace další stimul, který zlepšuje cirkulaci pod povrchem kůže.

Bolí mikrodermabraze?

S mikrodermabrazí doma si ji můžete přizpůsobit pomocí různých kotoučů a úrovní intenzity. Ochranný kryt kolem křišťálového disku zabraňuje uživateli jít příliš hluboko.

Měli by se lidé s určitými typy kůže nebo stavy vyhýbat mikrodermabrazi?

Většina lidí by měla mít možnost využívat výhod mikrodermabraze.

Jak často to mám dělat?

Ať už se mikrodermabraze provádí v kanceláři nebo doma, obvykle je zapotřebí více ošetření pro zlepšení vzhledu jemných linek, vrásek, tónu a textury. Pro domácí ošetření, prostorové ošetření každých pět až sedm dní.

Je ještě něco důležitého vědět?

Nezapomeňte nechat svou pokožku odpočívat mezi jakoukoli péčí o pleť, kterou je denní chemická exfoliace a mechanická exfoliace mikrodermabraze.

Pořiďte si naše oblíbené mikrodermabrazní přístroje domů zde.

Napsat komentář