Můj názor na Foreo Luna 2

Ano, čtete správně, dnes si s vámi promluvím Fórum Luna 2. V této chvíli chápu, že málokdo z vás tento čistič tváře ještě nezná. Proto vám v tomto příspěvku neřeknu do detailů, jak to funguje (na to je na YouTube už mnoho tutoriálů, kde to dělám fenomenálně). Jen ti řeknu co to je, jeho funkce a především podle mě po půl roce používání.

Minule mi napsal můj přítel Lydie, z blogu Enjoy ukazuje mi obrázek Braun Facespa pro 913, který mu byl zaslán k testování. zeptal se mě tipy, které mýdla nebo krémy použít s tímto zařízením. Nikdy předtím jsem tento produkt Braun neviděla, ale při pohledu na fotografii, kterou mi poslal, jsem viděla, že přístroj, který používám k čištění obličeje, je velmi podobný tomu od Foreo, takže Doporučovala jsem tekuté mýdlo protože ty, které jsou husté, jsou na spodní části štětce a nečistí se tak dobře.

No, myslím, že tomu tak bylo 2013 Kdy objevilo se toto zařízení, tak zvláštní, tzv. Foreo Měsíc což vyvolalo „živou úzkost“ mezi všemi, kteří podrobně sledují svět krásy. Samozřejmě, moje touha byla náhle odstraněna, když jsem zjistil její cenu, 200 eur za čistič obličeje? bez legrace! Také jsem v té době ještě studovala na vysoké škole a nemohla jsem si tyto výdaje dovolit, bez ohledu na to, jak moc jsem byla do kosmetiky zamilovaná.

Uběhly měsíce a já jsem viděla, jak Foreo poslalo tento čistič blogerům a youtuberům, aby ho otestovali a vyjádřili svůj názor. Pravdou je, že jsem ho tolikrát nenáviděl. Ale přišel rok 2017, otevřel jsem svůj blog a jednoho dne jsem uviděl Lorenu z moje malá tajemství Jeden jsem si nakreslil a řekl, že jdu zkusit štěstí. A to Foreo bylo pro mě hehe, takže za pár dní jsem byl na řadě já a byl jsem šťastnější než nějaké kaštany, protože o čtyři roky později jsem to chtěl vyzkoušet i já!

Co je to štětec na tvář Foreo Luna 2?

Ale je-li v místnosti někdo cizí, uvedu vás do kontextu. Toto zařízení je a silikonový kartáček na obličej s poněkud zvláštním designem, který čistí pleť vibrováním. Tento sonický kartáček snadno se odlupuje pleť odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty, které se tvoří během dne.

Jak můžete vidět na fotografii výše, Foreo Luna 2 má dvě dívky jeden s nějakými body resp štětcovitá vlákna různých tlouštěk a velikostí pro čištění a dosah na všechny oblasti obličeje. a vzadu má další více pruhovaná oblast, která se používá k masáži a aby krémy, které si nanáším po vyčištění, lépe vsakovaly. Podle Foreo tato masáž „viditelně redukuje jemné linky kolem očí a úst, čímž dodává pevnější vzhled“.

Podíváte-li se pozorně, na každé straně má i tlačítko + a -, což je tlačítko zapnutí a vypnutí, a + a – slouží k nastavení intenzity vibrací.

1. Jedním stisknutím tlačítka napájení aktivujete zařízení v režimu čištění
2. Druhým stisknutím se zařízení přepne do pohotovostního režimu
3. Třetím stisknutím aktivujete režim proti stárnutí.
4. A při čtvrtém stisku se zařízení Foreo Luna zastaví.

Foreo se dodává s kapsou na uložení a kabelem pro nabíjení světla. Co se mi na tomto zařízení líbí, je to stahování trvá dlouho za to, co můžu předat do 7 měsíců nevyžaduje nabíjení. V mém případě tašku nepoužívám (pouze když jdu na výlet), protože ji většinou nechávám vyschnout na vzduchu.

Jak používat Foreo Luna 2

Způsob použití je velmi jednoduchý. Muset navlhčete si obličej a navlhčete vlákna Forea. Mýdlo obvykle dávám na skutečný štětec nebo pokud mám hustší čistící prostředek, rozetřu ho na obličej a pak pokračuji s Forem.

Klíčem je udělat kruhové pohyby nahoru aby se mýdlo a peeling dostaly do všech částí obličeje současně, abychom pohybem vzhůru podpořili zpevnění pokožky vibracemi.

The Samotné zařízení má určitou dobu, za kterou udělá malou zarážku, kterou upozorní, že je třeba vyměnit část obličeje. k rozložení čištění po celém obličeji. Když skončíte, klepněte třikrát, abyste jej přepnuli do pohotovostního režimu.

Musíte pokračovat opláchněte a vysušte a aplikujte kosmetiku, kterou běžně používáme. S žebrovanou tváří Forea bychom pokračovali v rituálu krásy aplikujte vibrace v masážním režimu, čímž se zařízení opět aktivuje. Bude masírovat oblast mezi obočím, pravý spánek, pravou nosoústní rýhu, levou nosoustní rýhu a levý spánek. Na této straně Forea ho sotva používám, ale teď vám o něm povím víc, když vám řeknu svůj názor.

Můj názor

Začnu tím, na co všichni čekáte Vyplatí se za něj zaplatit 200 eur? já si to nemyslím. Protože to byl pro mě dárek, ale když jsem to už jednou vyzkoušela, myslím si, že správné čištění obličeje lze provést i bez tohoto přístroje (pomocí chemických peelingů nebo dvojitého čištění).

I tak se musím přiznat, že ho používám většinou na noc v rámci druhého kroku dvojího čištění. Ano, zjemňuje pokožku a masáž je velmi příjemná. Čistí dobře, ale tady si myslím, že přijde na řadu i prací prostředek, který používáte. V Amazon nyní naleznete verzi Foreo Luna 3 nebo Foreo Luna Play Plus pro všechny typy pleti, která je mnohem levnější a funguje stejně.

Mnoho dívek říká, že má odrazový efekt a když jej začnete používat, vypadne více pupínků, tohle není můj případ.

A co se týká „anti-agingové“ oblasti na druhé straně, používám ji málo nebo vůbec. Jednou, pokud budu chtít svou pleť hýčkat více, než je třeba, tak ho použiji, ale není to hlavní funkce, na kterou ho používám.

kategorický, Myslím, že je to dobrý přístroj, protože méně škodí pokožce (pro lidi s citlivější nebo reaktivnější pokožkou) než jiná zařízení, jako je kartáček Clarisonic a spol. Svou funkci plní dobře a je velmi pohodlný, ale zaplatit za něj 200 eur se mi zdá přece jen přehnané.

⭐Skóre: 7,7 / 10

Řekněte mi své dojmy z Forea.

A pokud chcete pokračovat ve čtení nejsledovanějších příspěvků na blogu, zvu vás na ten o krému Lidl, nebudete zklamáni!

Napsat komentář