Módní nail art krok za krokem s novinkami Bourjois a blogem Just a Nailaholic!| Zdravápleť

09. červen Nail art módní krok za krokem s novinkami od Bourjois a blogu Just a Nailaholic!

Zveřejněno v 08:00 v Giannella Makeup

Ahojte bratranci! Dnes vám přicházíme představit novinky o Bourjois s velmi elegantní a trendy manikúrou, se speciální spoluprací blogu Just a Nailaholic! .

Jak jsem vám řekl v nedávném mini-zprávě, šel jsem do Madridu, abych zjistil, jaká překvapení pro nás Bourjois na tuto sezónu připravil.

Tak jsme se pustili do práce a znovu jsme vytvořili tuto jarní manikúru, ve které kombinujeme dvě Takže lesklý lak v odstínech 15 Peace and Mauve a 13 Trombèe à Pink spolu s trochou zábavy Kaligrafické tetování na nehty a samozřejmě jeho nový okamžité sušení aby se zajistilo okamžité sušení.

KROK ZA KROKEM…

+ Krok 1: naneste ochranný základ na ochranu nehtů.

+ Krok 2: nalakujte si všechny nehty dvěma vrstvami Peace a fialového odstínu a hlavně počkejte, až zcela zaschne!

+ Krok 3: Po odstranění části lepidla z lepících kroužků (stačí je několikrát nalepit na hřbet ruce) je umístěte do požadované výšky a zakryjte oblast kutikuly. Pokud chcete, můžete si vzít nálepky v jakémkoli jiném tvaru nebo dokonce lepicí pásku!

+ Krok 4: … A naneste vrstvu tónu Trombée Pink, která zakryje celou díru, kterou jste nechali volnou.

+ Krok 5: Opatrně odstraňte nálepku, dokud je leštidlo ještě čerstvé. Máte možnost obléct si vrchní nátěr a nechat je takto nebo…

+ Krok 6: … Buďte nejmódnější a přidejte některé z kaligrafických vzorů tetování na jeden nebo více nehtů. Nakonec naneste vrchní lak a pár kapek Instant Dry na každý nehet pro rychlejší schnutí a máte hotovo!

Doufáme, že vás tato manikúra povzbudí,
Je to tak krásné jako jednoduché! ⁇

Napsat komentář