Modelka Iskra Lawrence vysvětluje, jak milovat své tělo: „Dokonalé neexistuje“

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Modelka Iskra Lawrence vysvětluje, jak milovat své tělo: „Dokonalé neexistuje“

.

Důvěra těla. Pozitivní na tělo. Přijetí těla.

I když můžeme číst tato inspirující slova a cítit se zmocnění milovat svou postavu a slavit své nedostatky, netrvá dlouho, než se takové touhy podkopou zaměřením sociálních médií na potřebu zpevnit, zhubnout a skrýt naši přirozenou krásu. . nedokonalosti pomocí korektoru, krémů na obličej proti stárnutí a Spanx.

V konečném důsledku je tento stav naprosté sebedůvěry a sebelásky ideální – pro muže i ženy – ale jako u většiny snů, cesta k jeho dosažení není tak jednoznačná.

Svět letos zažil tolik politických otřesů, tragédií a nečekaných úmrtí, že bylo obtížné najít světlo v době tolika zpráv o temnotě.

Ale pokud jde o rozmanitost, rok byl vítězným rokem pro pozitivitu těla.

Například v našem zářijovém čísle se Zdravaplet stal prvním britským časopisem, který na titulce uváděl transgender model ‚Transparent‘ herečku Hari Nef, a nadále hájíme lásku a uznání Ashley Graham. velké velikosti oblečení v módním průmyslu.

Začátkem letošního roku, když diskutovala o výrobě vlastní Barbie, Graham v rozhovoru pro The Hollywood Reporter poznamenala: „Potřebovala se dotýkat se svými boky.“

Getty Images

„Dotýkání se stehen bylo jedním ze způsobů, jak ukázat mladým dívkám, že se vaše stehna mohou dotýkat i přesto, že společnost tvrdí, že ‚rozchod mezi stehny‘ je krásnější,“ dodala.

Přestože Grahamův tělesný aktivismus povzbuzuje mladé ženy, aby si uvědomily, že mít mezeru mezi stehny není pro lidské tělo normou ani žádoucí, není vždy snadné zavést takový pozitivní přístup a sebevědomí do praxe.

Jak tedy prakticky dosáhnout stavu mysli sebelásky a přijetí?

Modelka Iskra Lawrence je tady, aby to vysvětlila.

Britská kráska se dostala na titulky začátkem letošního roku, když zveřejnila dvě fotografie vedle sebe, které odhalily, že mezera mezi stehny je mýtus, a vyzvala ženy, aby se přestaly srovnávat s nerealistickými obrázky na sociálních sítích, které zachovávají negativní pocity vůči ženám. tvar a hmotnost.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Jako někdo, kdo předtím nenáviděl její stehna a byl nucen volat stydlivé trolly, kteří ji nazývali „tlustá kráva“, řekla Iskra svým následovníkům:

„Vždy pamatujte na sociální sítě [sic] ne skutečný život, nikdy nedovolte, aby vás fotografie někoho jiného vyvolaly v nejistotě. Pokud nevypadáte jako ona a ona ne jako vy, tak to má být. Musíš být nikdo jiný, tvé tělo je tvůj domov, tak ho miluj a respektuj.“

Modelka kampaně AerieReal v novém rozhovoru pro magazín SELF promluvila o tom, jaké je to vyrůstat s postavou, se kterou se nikdy necítila dobře.

Dotýkání se stehen bylo jedním ze způsobů, jak ukázat dívkám, že se vaše stehna mohou dotýkat jeden druhého, přestože společnost tvrdí, že „stehná mezera“ je krásnější.

Jiskra přiznala, že jednou trpěla „denním bojem, který sžírala tato touha jednoduše změnit své tělo“ a prozradila, že členové rodiny a přátelé kritizovali její lýtka a snažili se jí pomoci vypadat štíhlejší, až měla pocit, že potřebuje zakrýt se.

Když ve věku 13 let prohrála modelingovou soutěž ve svém rodném městě Kidderminster, Lawrence se cítila inspirovaná ke kariéře v módě, ale nadále bojovala se svou vlastní image.

„Byla jsem tak zmatená, proč bylo mé tělo zakřivené,“ řekla.

Jiskra, inspirovaná několika modelingovými agenturami, aby zhubla, se brzy stala posedlou svou váhou a nakonec se vzdala své dětské vášně pro plavání, protože nechtěla vypadat „objemně“.

„Moje boky měly 36,5 palce, když měli mít 34,“ říká a prozrazuje, že na hubnutí vyzkoušela všechno, včetně Atkinsovy diety a javorového sirupu.

Teprve když se rozešla s přítelem a jako jednadvacetiletá se přestěhovala do Londýna, její vnímání postavy se začalo měnit. Když Iskra slyšela o byznysu s plus size modelingem, řekla, že se najednou cítila inspirovaná obejmout své tělo.

„A pak to cvaklo: tohle je šílenství.“ Co kdybych byl jediný model mé velikosti? Samozřejmě, že bych měl monopol! říká Lawrence. „Pomyslel jsem si, dobře, jsem jiný a tohle mě přinutí pracovat. Jsem Jiskra Lawrence. Vím, že jsem moudrý. Využijme toho.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Od té chvíle se začala učit o výživě a vnímat cvičení jako způsob, jak získat sílu, a ne zhubnout.

„Když mě osobní trenér naučil správným způsobem dřep, cítil jsem se v pohodě!“

Díky tomu se Spark stala oficiálním vzorem #AerieREAL, ambasadorkou Národní asociace pro poruchy příjmu potravy, vytvořila online sociální síť s 2,8 miliony sledovatelů, kteří sdílejí její hashtag #EveryBODYIsBeautiful, a kampaň Army of the Spark zaměřenou na vzdělávání teenagerů. . O péči o sebe a tělesných problémech.

Pomyslel jsem si: „Dobře, jsem jiný a to mě přinutí pracovat.“ Jsem Jiskra Lawrence. vím, že jsem moudrý

Lawrence však rychle poukazuje na to, že cesta k sebepřijetí a pozitivitě těla není současně úspěchem.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Pocit, když se na nedávné dovolené neuměla vejít do největších džín v obchodě, popisuje takto: „Ve zlomku vteřiny jsem se vrátila ke svému 15letému já a ptala jsem se sama sebe: co je s mýma nohama – jsou obrovské?

„Pak jsem si pomyslel: ‚Wow, počkej chvíli: přinutí mě tato látka vést vnitřní boj?“ Jsi děláš legraci? V určitém bodě mého života by to byl konec světa. Ale teď mé sebevědomí není určeno tímto.

Každému, kdo doufá, že nabude sebevědomí, Lawrence radí: „Pokud vaše přítelkyně řekne: „Fuj, podívej se na mé strie, podívej se na mé válečky,“ neříkej: „Ano, i já nenávidím svá stehna.“ Řekni: „Ne , dnes vypadáš velmi roztomile a já se také cítím dobře!“

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

A vypadá to tak, že modelka je dokonalým příkladem jejích pokynů.

„Moje stehna jsou skvělá. Nemusíte být vždy ta bezvadná žena s úžasnou pletí a upravenými vlasy. Ideál neexistuje. Potřebujeme vidět skutečná ženská těla,“ říká.

„Inspiruje ostatní ženy, aby se naučily přijmout své přirozené křivky, tvary a části těla, díky nimž jsou jedinečné, a navrhuje: „Proč nebýt ambiciózní a nestanovit si cíle, které vás trochu vyděsí? Jsem se sebou spokojený. Vážím si sebe.

„A vím, že ani muž, ani džíny, ani váhy, ani účetní neovládají mou budoucnost – jsem jí,“ dodala.

Myslíme si, že je to docela chytrá rada.

.

Napsat komentář