mluví se Stephanie Hjelmeseth z Honey & Silk– Tipy, jak pečovat o pleť Napsala Andrea

Stephanie Liu Hjelmeseth z Honey & Silk, známá svým nenuceným a elegantním stylem, je uznávána jako jedna z nejlepších tvůrců chuti v blogosféře. To, co začalo jako kulinářský blog v roce 2011, se rychle vyvinulo do úžasného vizuálního deníku, který obsahuje nejnovější zprávy o módě, kráse, cestování a nyní io mateřství.

Abych získal podrobnosti o tomto novém a vzrušujícím přírůstku, přišel jsem s touto zaneprázdněnou kráskou o všech věcech týkajících se mateřství, od těhotenství po poporodní tipy pro péči o sebe. Čtěte dál a zjistěte, bez kterých produktů se tato nová maminka neobejde a jak změnila svoji rutinu v oblasti krásy a péče o pleť (k lepšímu!).

: Co je nejlepší na tom, být čerstvou mámou?

SLH: Nejlepší na tom je, že je to nové pro mě a nové pro mé dítě, takže tuto bláznivou novou dětskou cestu můžeme zažít spolu, ruku v ruce.

Co bylo během těhotenství největší výzvou? A po narození?

Největší výzvou pro mě během těhotenství bylo zajistit, abych jedla dostatek zeleniny pro mě i pro mé dítě! Před těhotenstvím jsem se stravovala velmi čistě a hlavně vegetariánsky, ale jakmile jsem otěhotněla, jediné, co jsem chtěla, byly těstoviny, pizza a maso. Vypěstoval jsem si odpor k zeleni! Chtěl jsem se ujistit, že moje strava je vyvážená, a tak jsem vyzkoušela zelené smoothies, zelené šťávy a doplňky výživy.

Když jsem porodila své dítě, nečekala jsem, jak otravné bude měnit své osobní role ženy a manželky pracující pro matku na plný úvazek. Je to obrovská transformace a na chvíli převezme plnou kontrolu. měl [learn to] řídit moje očekávání a v podstatě je všechny vyhodit ven oknem.

Jak změnilo mateřství vaši pleť, vlasy a nehty?

Naštěstí jsem v těhotenství mnoho změn na pleti neviděla. Pokožku jsem měla docela jemnou, vlasy jsem měla vždy husté, ale nehty mi narostly velmi silné a dlouhé. Po porodu jsem měla suchou a matnou pokožku a začaly se projevovat hormonální výkyvy. Další věc, která se stala po šesti měsících je, že mi začínají vypadávat vlasy.

Jak jste upravili svoji rutinu péče o pleť a krásu, když jste pocítili tyto změny?

Přidala jsem více sér, jako je kyselina hyaluronová a sérum s vitamínem C. Pro ranní a večerní rutinu jsem používala bohatší pleťové krémy a oleje pro hydrataci a výživu pleti. Masky pod oči jsou vždy nezbytností! Také užívám kolagenové doplňky ke stimulaci vlasů a pokožky. Dvakrát týdně jsem přidal detoxikační masku, abych minimalizoval budoucí vyrážky a skvrny. Nakonec vypiji o tunu vody více – až 10 sklenic denně!

Když jste byla těhotná, jaké produkty jste přidali do své rutiny péče o pleť a proč? Čemu jste se vyhýbali?

Přešli jsme na používání všech přírodních, čistých, netoxických produktů, jako jsou pěnový deodorant One Love Organics, čistý olej Marula African Botanics a Ursa Major Hoppin ‚Fresh. Udělal jsem pravidlo, že bych měl snadno pochopit každou složku, která se dostane do mého těla, takže dodržování přírodních receptur mi připadalo jako bezpečnější způsob. Vyhýbala jsem se syntetickým složkám, protože jsem jen chtěla udržet svůj příjem velmi čistý pro zdraví mého dítěte.

Cítíte se teď, když jste porodili, odlišná od vaší rutiny krásy před těhotenstvím? Vrátili jste se ke svému starému režimu?

Svou rutinu péče o pleť jsem si jistě zjednodušila podle svých potřeb a vyzkoušela skutečné produkty. Dnes ráno mi zbývá už jen pár minut, takže jdu jen na to, o čem vím, že na mou pleť bude fungovat celý den. Poté, co dítě večer jde spát, si můžu dát včas a dopřát své pleti navíc. Definitivně jsem se vzdala své zkrášlovací rutiny před těhotenstvím, ale myslím si, že na mou pleť funguje skvěle.

Do jaké míry jste opatrní u produktů, které vaše dítě používá? Co hledáte při čtení etikety produktů?

Jelikož dětská pokožka je velmi tenká, absorbuje mnoho produktů, které aplikujete, proto je velmi důležité věnovat pozornost tomu, co se děje na pokožce vašeho miminka. Hledám přírodní ingredience a esenciální oleje jako levandulový a čajovníkový olej.

Chcete tipy pro péči o pleť nebo krásu, které byste rádi věnovali budoucím a čerstvým maminkám?

Pro nastávající maminky: Využijte každé příležitosti k rozmazlování! Jděte na pedikúru, masáž, ošetření vlasů, obličeje atp. každý měsíc, dokud nepřijde dítě! Je to pamlsek, který si určitě zasloužíte, protože výchova dítěte je náročná práce.

Pro čerstvé maminky: Nezapomeňte pít spoustu vody! Vezměte s sebou dítě do kuchyně pro hydrataci a přidejte kolagenový doplněk ke stimulaci pokožky a vlasů. Mám tendenci zapomínat jíst a pít celé hodiny, když pečuji o své dítě, takže tento jednoduchý tip dělá zázraky, aby vaše pokožka zůstala zářivá a v nejlepším zdraví. A ujistěte se, že máte v chladničce masky na oči, abyste si je mohli dát na oči, kdykoli budete potřebovat opravu.

Spolu s péčí o pleť je pro čerstvé maminky důležitá také péče o sebe. Jak se o sebe staráte mezi přebalováním?

Snažím se začlenit předtěhotenské rituály vždy, když je to během dne možné, jako je vaření teplého jasmínového čaje, když si on hraje, nebo odpočinek s hydratační maskou na mém obličeji, když spím. Je důležité pokračovat v těchto maličkostech, díky kterým se cítím příjemně a uvolněně, i když jsem si celé dny neumyla vlasy.

Stephanieina nejlepší volba péče o sebe

 1. Kupte nyní v

  Peter Thomas Roth 24K Gold čisté luxusní liftingové a pevné hydratační gelové oční náplasti

  Tyto zlaté nášivky jsou upřednostňovány před návštěvou rande nebo události. Když se připravuji, hodím si je pod oči a když vyjdu ze dveří, moje oči vypadají svěže a zářivě! Je to jako kouzelný obal pro čerstvou maminku.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  ReFa S Carat

  V poslední době jsem byl posedlý ReFa S Carat pro mou tvář. Válec reprodukuje masážní techniku, kterou obvykle získáte během a ošetření obličeje a je to tak úžasný pocit, zejména po dlouhé noci s dítětem. Běh s ReFa pomáhá deflovat a konturovat tvář a zanechává na tváři přirozený lesk. Šel jsem do své marnosti vždy, když jsem měl chvilku pro sebe k relaxaci s ReFa!

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  African Botanics Marula Zpevňující rostlinný tělový olej

  Tento olej jsem používal každý večer na břicho, ruce a nohy k omlazení pokožky během fyzického přechodu mého těla. Pomohl k redukci strií a pevné pokožce na břiše po těhotenství. Rád si ho vmasíruji i do řezu císařským řezem, abych zredukoval keloidy a jizvy.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář