mluví s Rose-Marie Swift z RMS Beauty– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Když jsem poprvé slyšela, že Rose-Marie Swift, vizážistka celebrit a zakladatelka oblíbené kosmetické značky na Instagramu, RMS Beauty, přijede na návštěvu do , celá místnost se zbláznila – to vzrušení bylo prostě neuvěřitelné. a navždy. důvod! Rose-Marie působí v oblasti líčení již více než 35 let a stará se o tváře některých z nejznámějších top celebrit – vzpomeňme si mimo jiné na Gisele Bunchen, Zoe Saldana, Mirandu Kerru, Tildu Swinton a Demi Moore. Její práce byla uvedena v několika módních a kosmetických časopisech po celém světě, včetně Vogue (francouzsky, italsky, americký, japonský, čínský, ruský) W, Harper’s Bazaar, Allure, Marie Claire, Glamour a Elle. Díky svému jedinečnému citu pro krásu, zvládnutí aplikačních technik a jemnému přístupu k make-upu se Rose-Marie snadno stala jednou z nejvyhledávanějších profesionálních vizážistů na světě.

Její úspěch však stál za to. Před několika lety začala Rose-Marie čelit některým zdravotním problémům, které ji ovlivnily fyzicky, psychicky a emocionálně. Po rozsáhlém testování zjistila, že její krev obsahuje toxické hladiny těžkých kovů včetně hliníku, barya, kadmia, olova a rtuti, jakož i vysoké hladiny pesticidů a jiných chemikálií, o kterých se později dozvěděla, že jsou jejich výsledkem. let vystavení kosmetice. Nemohla uvěřit, že produkty, které používá k tomu, aby ženy vypadaly a cítily se krásně, jsou ty samé produkty, které sabotují její zdraví. To ji vedlo k vytvoření vlastní řady čisté organické barevné kosmetiky, která je nejen formulována bez potenciálně škodlivých chemikálií, ale obsahuje také výživné složky pro zvlhčení, rozjasnění a zlepšení pokožky.

Dnes jsme se setkali s Rose-Marie, abychom se dozvěděli více o její úžasné produktové řadě ao tom, jak je používá k dosažení nejlepších výsledků.

1. Většina z nás si uvědomuje, že určité chemikálie v našich kosmetických výrobcích nemusí být pro naše tělo bezpečné, přesto je používáme. Jak nebezpečné jsou tyto chemikálie a jak vážně s nimi musíme něco dělat?

Rose-Marie Swift: Zdá se mi, že pokud výrobek nezpůsobuje okamžité popáleniny nebo bolest, pak jednoduše sundejte test bez kladení otázek. Na základě toho, že průmysl má být přímý, je přece samoregulační, je pro hlupáky. Nikdy neuvažujeme o tom, jak mohou chemické kombinace navzájem reagovat, o složkách, které byly zakázány v jiných zemích (ale ne v Americe), ani neslyšíme o složkách, které podléhají vědecké kontrole, protože jsou endokrinními disruptory a zenoestrogeny (chemikálie, které ovlivnit pohlaví ). ). Seznam pokračuje. V tomto odvětví je obrovské volání po oživení a spotřebitel slyší více o pochybných složkách. Samotný kosmetický průmysl se snažil upozornit na vývoj předpisů a směrnic pro některé z těchto složek. Čas ukáže.

2. Ve zdravotnictví a wellness průmyslu roste poptávka po produktech přirozenějšího původu – vidíte stejný trend i v líčení? Nebo si myslíte, že líčení zaostává?

Tuto otázku považuji za docela zajímavou, jelikož trh s přírodní péčí o pleť exploduje, avšak spotřebitel, který si kupuje make-up, se stále rozhoduje pokrýt svou pokožku barevnými výrobky naplněnými chemikáliemi na stárnutí, sušení, syntetické a geneticky modifikované. Nevyvrací to celou pointu?

3. Některé ženy se zdráhají vyzkoušet přírodní receptury make-upu, protože si nemyslí, že barevná hodnota je stejná jako u jejich současných oblíbených. co řeknete na tohle? Jak na to zareaguje RMS makeup?

V minulosti měla přírodní barevná kosmetika velmi vřelý ohlas, a to právem. Většina nebyla dobrá. Většina z nich neměla barevné výhody, méně kvalitní složky, minimální zkušenosti s formulací, špatnou texturu a rozhodně nebyla v žádném případě módní. Pomohla jsem to změnit díky mým více než 35letým zkušenostem v kosmetickém průmyslu jako vizážistka, což způsobilo status quo týkající se receptur, ingrediencí, textur a samotného vzdělávání. Proto se zrodila RMS Beauty.

4. Které složky jsou podle vás pro vaši pokožku nejhorší a proč?

Syntetické opalovací krémy nabité chemikáliemi. Bez pokud a nebo ale. Nepříjemné. Poškozují pokožku a poškozují životní prostředí.

5. Jak obtížné je formulovat kosmetické produkty, které jsou nejen bezpečné, ale také tak účinné jako konkurence?

Myslím, že se musíme podívat na komentář „stejně efektivní jako jejich konkurence“. Jak efektivní je hospodářská soutěž? Jsou tato tvrzení proti stárnutí skutečně platná? Jsou pro vás tyto dlouhotrvající produkty opravdu dobré? Bezpečné a efektivní přírodní produkty mohou být správně vytvořeny, pokud majitelé značek / laboratoře mají integritu a jejichž motivace není založena na zisku. Ve většině případů stojí používání vysoce kvalitních organických surovin více peněz. Mýtus, že přírodní kosmetické produkty „nejsou účinné“, se pomalu zmenšuje, protože přírodní značky zintenzivňují své receptury a inovace, čímž dokazují, že se mýlí.

6. Někteří lidé říkají, že je snadné přejít na přírodní produkty, když je vaše pleť obecně normální a zdravá. Co byste poradili těm, kdo mají určité kožní problémy a dostávají recepty od dermatologů a kosmetiček?

Budu mít problém na to odpovědět, určitě, ale moc nevěřím žádným lékům na kůži na předpis. Lidem, kteří mají citlivou pokožku, rosaceu, ekzémy a psoriázu, říkám, aby se vyhýbali párou destilovaným esenciálním olejem, ačkoli mohou být velmi terapeutické, protože jistě způsobují problémy citlivé pokožce.

7. Když už mluvíme o dermatologech, není mnoho z nich fanoušky hnutí za přirozenou krásu a tvrdí, že některé přírodní složky nemají mnoho studií, které by je podpořily. Jaké jsou různé složky RMS?

Líbí se mi komentář „přírodní složky nemají mnoho studií, které by je podpořily“. Historie výhod rostlin v průběhu staletí ukázala, že mnohé jsou dobré pro pokožku i zdraví. To, co se změnilo, je to, že velké farmaceutické společnosti popírají svůj potenciál kvůli své vlastní (patentové) a ziskové agendě.

8. Jaké jsou některé z nejvýznamnějších produktů ve vaší linii?

Moje produkty se snadno používají, jsou přirozené a jemné. RMS Beauty Oil, který japonský Vogue cituje jako jeden z 10 nejlepších kosmetických olejů v tomto odvětví, dodá vaší pokožce lehkou, reflexní záři a je skvělý pro lidi s rosaceou, ekzémem, psoriázou a akné. Obsahuje houbičný olej (bohatý na přírodní SPF), jojobový olej (nejbližší přirozenému oleji naší pokožky), tamanu olej, šípkový olej (bohatý na vitamín C) a adaptogenní byliny pro rovnováhu pokožky (ashwagandha). (Poznámka: Bakterie nerostou na oleji, takže žádný z produktů nemá vodu.) Uchovávejte na chladném a tmavém místě. Večer bych nanesla tři kapky na vlhkou pleť.

My „Un“ Cover-Up je barevný hydratační krém, podkladová báze, korektor – jakkoli to nazvat.

Living Luminizer je dobrý pro starší pleť.

9. Vaše značka se nedávno začala zajímat o wellness s vašimi probiotickými kapslemi. Proč si myslíš, že je to důležité? Co si vaše značka myslí o probiotikách?

Jsem pevně přesvědčen, že pokožka je zrcadlem střeva a není-li v rovnováze zdraví vašeho střeva, nebude jím ani vaše pokožka. Bohužel, lidé nechápou korelaci střeva a kůže jako způsob léčení.

10. Představte se prosím své ranní a večerní rutině péče o pleť a vlasy.

Mám velmi jednoduchou rutinu. Více se zaměřuji na své vnitřní zdraví [than I do spending money on “hope in a jar”]. Ráno si dám RMS Beauty Within Prebiotic+Probiotic a litr vody se zeleným džusem. Každé jídlo obsahuje enzym Beauty Within Digestive, který působí proti stárnutí.

Ráno používám svůj kosmetický olej na vlhkou pokožku jako základní nátěr pod krytem „One“ v odstínu #22. stmívám se obočí pomocí Swift Shadow Tobacco Road TR-97, poté aplikujte Living Luminizer jako rozjasňovač na oční víčka a lícní kosti. Nic uvnitř nedává jasnou záři jako tento produkt. RMS Wild With Desire rtěnka (červená) je vždy na mých rtech s mou červenou rtěnkou Dressed Up a definující řasenkou.

Čištění a čištění pleti zahrnuje můj syrový, odstředěný syrový kokosový krém, který přidávám i do vody do koupele. Mé vlasy jsou krátké a snadno se s nimi manipuluje, takže jediné, co použiji, je šampon na vlasy Dr. Alkaitis a mám hotovo.

Témata na této stránce

Napsat komentář