mluví s odborníky z Estée Lauder– Pečujte o vlasy a pokožku přečtěte si moje doporučení

Značku krásy, která existuje již více než půl století, není třeba představovat, ale bohatá historie a dědictví Estée Lauder si zaslouží, aby se o ní mluvilo znovu a znovu. Aby jméno vydrželo tak dlouho a zůstalo relevantní, i když trendy v oblasti krásy přicházejí a odcházejí – a náš standard krásy se neustále vyvíjí – potřebuje víc než jen úžasný sortiment produktů (který je jednoznačně má). Potřebuje příběh. Potřebuje cíl. Zde jsme se setkali s odborníky z Estée Lauder, abychom si popovídali o Estée, nebojácné podnikatelce, která založila tuto značku, ao tom, jak se její vizi podařilo překonat její život a ovlivnit dnešní ženy.

: Estée Lauder existuje již více než šest desetiletí. Jak to celé začalo?

Tým Estée Lauder: Estée Lauder založila svou společnost v roce 1946, vyzbrojená čtyřmi produkty a neochvějným přesvědčením, že „každá žena je krásná“. Tato jednoduchá představa doslova změnila tvář kosmetického byznysu. A její poselství je dnes stejně relevantní a silné, jak začalo.

Co chybělo v tehdejším odvětví, které se snažila naplnit značka Estée Lauder?

Estée Lauder byla nebojácná podnikatelka, která odmítala poslouchat odborníky a spokojit se s něčím menším než tím nejlepším. Vizionářská, odhodlaná, kreativní a odvážná, viděla budoucnost krásy mnohem dříve, než si ji ostatní představovali. Jako první pochopila, že noc je nejlepší čas na opravu pleti. Byla také první, která přiznala negativní vliv environmentálních útoků na pokožku. A desetiletí před sociálními médii vedla ústní kampaně. Její často opakovanou mantrou bylo „Telefon, telegraf, řekni to ženě“.

Jaká byla filozofie krásy značky? A jak se to za ta léta změnilo?

Estée Lauder věřila, že krása je životně důležitá, transformační, emocionální, vzrušující a důležitá – katalyzátor představivosti, síla pro znovuobjevení a prostředek k vyjádření toho, jak chceme, aby nás ostatní viděli. Věřil také, že když jste otevřeni krásným věcem a zážitkům, začnete vidět krásu ve všem. A on si myslel, že skutečná krása nás činí lepšími. Zlepšuje život. A nakonec dělá svět lepším místem. Věrná tomu, Estée Lauder zůstává optimistickou a ctižádostivou značkou, která šťastně přijímá život, krásu a ženskost. A povzbuzujeme ženy, aby využily sílu krásy ke zlepšení svého života a předaly tuto sílu jiným ženám.

Popište ženu Estée Lauder – jaká je?

Estée Lauder je ultimátní značka pro ženy – založená ženou pro ženy, každý produkt je vytvořen s ohledem na ženu. A nadále inspirujeme ženy, aby vynikaly a očekávaly to nejlepší, ať už se rozhodly běhat maraton, obchod, domácnost nebo zemi. Zatímco to, co definuje ženu Estée Lauder, je univerzální duch a systém hodnot, role a příležitosti žen se v různých částech světa stále vyvíjejí a vyvíjejí. Snažíme se pochopit a respektovat kulturní nuance a místní význam, abychom mohli řešit individuální potřeby ženy. Trávíme čas pozorným posloucháním našich zákazníků a využíváním těchto podrobných informací k formulování našeho přístupu k produktům, službám a zkušenostem. A protože síla žen na celém světě roste, Estée Lauder bude i nadále pomáhat definovat aspirace a touhy žen po krásných, místně relevantních produktech a přizpůsobovat zkušenosti, které vyjadřují dědictví, touhu, špičkové inovace a půvab.

Jakých pět produktů bych měl pro někoho, kdo je se značkou nový, vyzkoušet jako první?

 1. Kupte nyní v

  1. Advanced Night Micro Cleansing Balm

  [listimage brand_id=505479 prod_id=77417]
  Proč je to skvělé: Tento lehký kondicionér taje a mění se na čistící olej. Odstraňuje make-up a nečistoty včetně znečištění, neboť hloubkově čistí povrch pleti a zlepšuje tak celkový zdravý vzhled.
  Pro koho je určen: Všechny typy pleti
  Pro nejlepší výsledky: Každý večer masírujte suchou pokožku. Dobře opláchněte teplou vodou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. 2. Advanced Synchronous Night Repair Recovery Complex II

  [listimage brand_id=505479 prod_id=77418]
  Proč je to skvělé: Komplex Advanced Night Repair Synchronized Recovery II výrazně redukuje projevy klíčových známek stárnutí. Maximalizujte sílu přirozené obnovy pleti v noci s naší exkluzivní technologií ChronoluxCB™. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou, přírodní „magnet na vlhkost“, který pomáhá blokovat vlhkost.
  Pro koho je určen: Všechny typy pleti
  Pro nejlepší výsledky: Aplikujte na čistou pokožku před hydratačním krémem. Použijte několik kapek. Jemně vyhlazujte celý obličej a krk.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery

  [listimage brand_id=505479 prod_id=77608]
  Proč je to skvělé: Toto přeplňované ošetření – nyní s technologií 10X koncentrované opravy – pomáhá opravit viditelné následky nedostatku spánku, UV záření, znečištění a dokonce i modrého světla. Ukázalo se, že odhaluje jasný, hydratovaný, viditelně posílený vzhled s kompletními výhodami pro oblast očí:
  OPRAVY – Dramaticky redukuje výskyt všech klíčových příznaků stárnutí očí, včetně otoků, vrásek a suchosti.
  Tmavé kruhy se lesknou už za tři týdny.
  HYDRATUJE 24 hodin díky silnému hydratačnímu stimulantu včetně kyseliny hyaluronové.
  PŘEDCHÁZEJTE poškození volnými radikály s antioxidační silou 8 hodin – součást naší vícečinné technologie proti znečištění. Obsahuje výhradně ChronoluxCB™, který pomáhá podporovat přirozený proces obnovy pokožky, který je životně důležitý pro oči, které vypadají mladší, obnovené a nabité. Lehká textura GelCreme se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou a hedvábnou.
  Pro koho je určen: Všechny typy pleti
  Pro nejlepší výsledky: Aplikujte AM a PM na vyčištěnou pleť kolem očí.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Revitalizační krém Supreme + Global proti stárnutí buněk

  [listimage brand_id=505479 prod_id=77424]
  Proč je to skvělé: S naší exkluzivní technologií RevitaKey™, která obsahuje exkluzivní extrakt z moringy, tento multipůsobící, jemný a hluboce vyživující krém podporuje přirozenou sílu pokožky zvyšovat kolagen a elastin. Vrásky a linky se zdají být výrazně redukovány. Výrazně se zlepšuje viditelná pevnost, hustota a elasticita pokožky.
  Pro koho je určen: Všechny typy pleti se věnují více známkám stárnutí.
  Pro nejlepší výsledky: Aplikujte na celý obličej a krk, ráno a odpoledne. Ideální pro reparační sérum.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Double-wear Stay-in-Place makeup

  [listimage_fh brand_id=505479 prod_id=77484]
  Proč je to skvělé: 24-hodinové nošení. Perfektní. Přirozené. mat. Sjednocuje nerovnoměrný tón pleti, kryje nedokonalosti středním až celkovým krytím. Je lehký a tak pohodlný, že si nebudete myslet, že je velmi odolný. Bez oleje. Ovládací prvky svítí. Neaknogenní: neucpává póry, což může pomoci předcházet vyrážkám. Voděodolný. Nezěká, neotírá se ani nešpiní. Odolává horkému a vlhkému počasí. Dostupné ve studených, neutrálních a teplých odstínech. Na hlubších tónech pleti nebude působit šedě.
  Pro koho je určen: Všechny typy pleti, nyní k dispozici v 56 odstínech.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář