mluví s Lenou Korres z KORRES– Tipy, jak pečovat o vlasy Přečtěte si Andreina doporučení

Lene Korres nejsou výzvy cizí. Když v roce 1996 nastoupila do společnosti KORRES jako chemická inženýrka, ona a její manžel George, s rozsáhlými zkušenostmi ve farmakologii a hlubokým porozuměním přírodním složkám a jejich aplikacím, snadno přijali úlohu vytvářet bezpečné, přírodní a ověřené produkty. tradiční homeopatické léky. prostředky s vědou, v době, kdy „organické“ a „přírodní“ byly daleko od módních slov, která jsou dnes. V průběhu let sehrála zásadní roli v růstu společnosti KORRES – od malé lékárny v Aténách až po mezinárodně uznávanou značku, kterou je dnes. Níže Lena mluví o svém výletu s Korres a výzvě vytvořit jejich exkluzivní řadu péče o pleť s řeckým jogurtem.

: Vybudovali jste úspěšnou kosmetickou společnost s úžasnou řadou přírodních produktů. Jak to celé začalo?

Lena Korres: Korres začal z nejstarší homeopatické lékárny v Aténách v Řecku. George Korres pracoval ve farmacii během studia na Farmaceutické fakultě Univerzity v Aténách. Měl hluboké pochopení pro přírodní složky a jejich působení v našem těle a na naší pokožce a viděl, že jeho klienti chtějí kosmetické receptury, které se řídí stejnými pokyny. Se svými zkušenostmi v chemickém inženýrství jsem se přidal k Georgovi a spolu vytváříme přírodní a nejprodávanější produkty péče o pleť, tělo a barvu již více než 20 let.

Co chybělo v odvětví, které jste chtěli naplnit Korresem?

Když jsem před 20 lety začínal, přírodní produkty nebyly tak běžné jako dnes. Chtěli jsme vytvářet přírodní produkty, ale hlavně stále účinné a bezpečné. Dnes pokračujeme ve výrobě inovativních produktů se stejným posláním. Víme, jak rostlinné extrakty působí v našem těle a na kůži pro maximální výsledky a vyvíjíme produkty založené na primárním i aplikovaném výzkumu, abychom pochopili klinické výhody přírodních složek ve vztahu k biochemii pokožky.

Jakým výzvám jste čelili při vytváření linky? Jak jste je překonali?

Z hlediska vývoje produktů bylo jednou z největších výzev, kterým jsem čelil, vývoj naší vlastní kolekce řeckých jogurtů. V Řecku je jogurt ceněnou tradicí a spolehlivým kosmetickým prostředkem pro ošetření pokožky spálené sluncem. Myslel jsem si, že musí existovat způsob, jak to lahvovat a vložit do produktu péče o pleť, ale ukázalo se, že je to mnohem obtížnější, než jsem si představoval! Se spoustou výzkumu a trpělivosti jsme vyvinuli stabilní kosmetickou recepturu, která zachovává všechny „živé“ benefity nacházející se v jogurtu. Začlenění jedlého jogurtu bylo skutečnou inovací a premiérou v globálním kosmetickém průmyslu! Kolekce řeckého jogurtu je nyní bestsellerem s položkami, jako jsou pokročilé výživné pleny s řeckým jogurtem a nový hydratační krém Smoothie.

Jaká je nejlepší rada v péči o pleť?

Nezapomeňte na svůj ochranný faktor – je to něco, co je vždy stresující, když žijete ve středomořském klimatu! Ale i když žijete v oblasti s méně přímým slunečním zářením, vždy je důležité zahrnout do vaší rutiny péče o pleť produkt s SPF. Opalovací krém Fluid Veil SPF 30 je super hydratační přípravek, který chrání vaši pokožku.

Řada péče o pleť KORRES je dokonalým spojením mezi egejskou homeopatií a vědeckými inovacemi. Zde jsou některé z našich nejlepších výběrů níže!

 1. Hydratační a rozjasňující krém s divokou růží KORRES 24 hod.

  Tento ultrabohatý krém na obličej a krk naplněný olejem z divoké růže a imperata cylindrica je plný živin, které intenzivně hydratují, hydratují, bojují proti známkám stárnutí a vyrovnávají tón pleti. Používejte jej jako součást své každodenní péče o pleť a budete odměněni zářivou pletí a zářivým vzhledem.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. KORRES řecký jogurt Advanced Nourishing Sleeping Facial

  Tento noční hydratační krém, nabitý stejnými živinami a zdravotními benefity, které dělají z řeckého jogurtu (obsahuje dvakrát a půl množství bílkovin v běžném jogurtu) superpotravinu, obsahuje také kyselinu hyaluronovou a extrakt z imperata cylindrica. Tento hydratační krém, který je nejvhodnější pro namáhanou a suchou pokožku, maximálně využívá přírodní zdroje bílkovin, vitamínů a minerálů a umožňuje vám vzbudit se s jemnější, zářivější a posílenou pokožkou.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  KORRES Golden Krocus Elixír staršího šafránu

  Přestože proces stárnutí nezastavíme, toto sérum proti stárnutí jej určitě dokáže zpomalit svou přirozenou recepturou, která má výhody obnovy pokožky a antioxidanty organického šafránu spolu s hydratačními účinky kyseliny hyaluronové. Aminokyseliny, polysacharidy a měď pomáhají zvyšovat produkci kolagenu a redukují jemné linky a vrásky.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář