Mistrovská třída Lewise Amaranteho v Zdravaplet| Zdravápleť

3. července Lewis Amarante Masterclass v Zdravaplet

Učit se od starších je luxus pro ty z nás, kteří milují svět kosmetiky a líčení. Poslouchat rady skvělých profesionálů, pochopit jejich nejlepší triky a vidět techniku ​​živě je úžasná příležitost, kterou je třeba využít, když se naskytne příležitost.

Každá správná milovnice makeupového světa zná Lewis Amarantesoučasná oficiální vizážistka Maximální faktor. S rozsáhlou kariérou ve světě image, módy a kosmetiky se ve svých začátcích jako vizážista vyznamenal díky své exkluzivní osobní technice.

Skupina lidí měla možnost na vlastní oči spatřit některé využití produktů Max Factor. Lewis mezi nimi, jakož i naučit se několik velmi zajímavých triků pro nejaktuálnější a letní make-up v našem obchodě Zdravaplet na Calle Goya v Madridu.

Lewis Amarante nás navíc naučil nejen svoji techniku, ale ohromil také svojí osobností. Užili jsme si spoustu legrace a strávili nezapomenutelný den díky jeho dobré náladě a sympatii v každém detailu.

díky Lewis Již Maximální faktor protože to umožnilo toto zajímavé setkání. Nezapomeňte, že všechny produkty Max Factor naleznete v Zdravaplet a že o těchto Masterclasses a mnoha dalších zajímavostech se můžete dozvědět na našich sociálních sítích (Instagram, Twitter Y Facebook)

Děkujeme, že nás čtete, drazí! Až do dalšího příspěvku!

Napsat komentář