Miriam Quevedo sdílí tajemství své značky péče o vlasy– Tipy, jak pečovat o pleť Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Začátkem letošního roku jsme informovali o obrovské změně, kterou vidíme v odvětví péče o vlasy: peeling pokožky nebo používání prémiových složek péče o pleť a anti-aging složek v produktech péče o vlasy. Pro většinu z nás to byl důležitý moment – ​​nestojí to přece za pokožku hlavy a tedy veškerou tu jemnou a láskyplnou péči, kterou pokožce na tváři věnujeme? Ale pro Miriam Quevedo, tvůrce luxusní řady vlasové péče se sídlem v Barceloně se stejným názvem, tento koncept není zcela nový. Ve skutečnosti tuto moudrost hlásá již více než deset let od uvedení její značky v roce 2005.

To, co dokázal v následujících letech, nebylo vůbec velkolepé. Vytvořila celou řadu s použitím vzácných a vzácných aktivních složek, o kterých si nikdy nemyslela, že dokážou zázraky s pokožkou a vlasy: mimo jiné kaviár, diamant, zlato a platina. Jelikož její linie je vědecky pokročilá – a dalo by se říci, že luxusní – její filozofie krásy je ve skutečnosti docela jednoduchá, zakořeněná ve starých španělských tradicích, kultuře a víře. Zde odhaluje vědu za jejími výtvory, tajné výhody složek v jejích recepturách a své nejlepší udržované tipy pro péči o vlasy!

Co vás inspirovalo k založení řady péče o vlasy? Vždy jste se zajímali o vlasy?

V kosmetickém průmyslu se pohybuji celý svůj život, už jako malá holka, asistuji mámě v její bylinkové lékárně v Barceloně ve Španělsku. Během dospívání jsem se seznámila s mužem, za kterého jsem se později provdala, a jehož rodina již 35 let vlastnila společnost na výrobu kosmetiky s laboratoří a výzkumně-vývojovými zařízeními. Byli jsme odhodláni vytvořit značku společně.

V roce 2005 jsem začal spojovat své znalosti o přírodních, vzácných a vzácných aktivních složkách s jejich nejmodernějšími vědeckými inovacemi, abych vytvořil řadu kosmetiky, která je v popředí péče o pleť a vlasy. Začali jsme s péčí o pleť a rozšířili jsme se na péči o vlasy s použitím přístupu péče o pleť a ošetřování. Byl jsem průkopníkem v oblasti péče o vlasy, když většina společností upravovala vlasy. Nemůžete mít přece skvělé vlasy, pokud nemáte zdravou pokožku hlavy a folikuly, což znamená péči o pleť.

co máš rád na své práci?

Hledání nejinovativnějších a nejpokročilejších ingrediencí a vytváření komplexů z nich. Nebaví mě zařazovat ingredience jen proto, že se o nich mluví a zatím jsou horké. Ne, ingredience musí spolupracovat se spoustou dalších ingrediencí k dosažení dynamických cílů. Když vidím pozitivní, měřitelné výsledky od spotřebitelů a naší laboratoře, moje práce je šťastná a obohacující.

Co si o tom myslíš největší trendy vlasové péče a stylingu, které vidíte?

Trendy přicházejí a odcházejí, ale krásné a zdravé vlasy nikdy nevyjdou z módy. Zaměřujeme se na anti-aging; je to důležité, protože vlasy a pokožka prozrazují věk ženy. Chceme, aby všichni uživatelé Miriam Quevedo vypadali co nejlépe a cítili se neuvěřitelně. Mluvím o velkolepých vlasech, ať už jsou svázány do kadeře nebo do promyšleného účesu. S chemickým zpracováním, tepelnou úpravou, ústředním topením, klimatizací, znečištěním, UV zářením, řadou různých tvrdostí vody a okluzivními a dráždivými přípravky jsou vlasy a pokožka hlavy, jakož i pokožka poražené.

Než budete moci zažít stylingové trendy, potřebujete zdravé vlasy a zdravou pokožku hlavy. Horší je, že většina stylingových přípravků dnes vlasy vysušuje a poškozuje. Nejsou naše. Vytvořili jsme účesy s úhlem úpravy, abychom pomohli klientům a profesionálům v oblasti péče o vlasy dosáhnout jejich stylových cílů, přičemž jejich vlasy budou nádherné na pohled a zábavné na dotek.

Jak váš přístup ke kráse a péči o pleť ovlivnil vaše španělské dědictví?

Ve Španělsku bereme krásu velmi vážně, ale začínáme tím, že se podíváme na to, jak učinit naši pleť a vlasy krásnou, nejen takto vypadat. Péče o pleť a vlasy jsou celoživotní závazky, které vyžadují rituály, preventivní ošetření a reparační terapie. Španělské ženy věří, že vnější krása je víc než jen zakrývání problémů s make-upem a zamaskování poškozených vlasů lakem na vlasy. Vždy je v synergii s krásou uvnitř. Španělé si odpradávna užívali život s výživnou středomořskou stravou, léky a volnočasovými aktivitami.

„Španělské ženy věří, že vnější krása je víc než jen zakrývání problémů s make-upem a zamaskování poškozených vlasů lakem na vlasy. Vždy je v synergii s krásou uvnitř.”

Všimli jste si rozdílu mezi americkými rituály krásy a španělskými rituály krásy?

Ano, Američanky rády experimentují s barvou a účesem, zatímco Španělky chtějí vypadat přirozeněji, než kdyby se vůbec nenalíčily. Pokožka by se měla lesknout a vlasy by měly vyzařovat zdraví a vitalitu, každé ráno čerstvě po koupeli. Právě tento týden jsem četl o slavné španělské herečce, známé také ve Spojených státech, která poukázala přesně na tento rozdíl.

Všimli jste si, že ve své vlasové linii používáte spoustu netradičních ingrediencí? Kterým z těchto ingrediencí opravdu věříte?

Nemluvím o ingrediencích. Namísto toho se soustředím na komplexy, čímž se Miriam Quevedo odlišuje od svých konkurentek. V první řadě jsme vědecky založená značka a náš výzkum a vývoj nás vede k přípravě receptur se specifickými, prémiovými ingrediencemi na základě klinických zkoušek. Přemýšlejte o tom: ingredience jsou jen nákupním seznamem. Nejdůležitější je, jak dobrý je dort. Špatné suroviny, špatný kuchař, špatná technika, špatný koláč. Kosmetický průmysl musí jít nad rámec vyprávění o složkách a zaměřit se na řešení problémů moderním, vědeckým způsobem.

„Kometický průmysl musí jít nad rámec vyprávění o složkách a zaměřit se na řešení problémů moderním, vědeckým způsobem.“

Mícháme a vytváříme úžasné komplexy a směsi ke zvýraznění přirozené krásy vašich vlasů a podporu zdravé pokožky hlavy, počínaje autentickým kaviárem bohatým na bílkoviny. Zapouzdřená švýcarská ledová voda bojuje proti stárnutí teplem a dehydrataci. Náš komplex stopových prvků, naše personalizovaná termální voda a mikronizovaný prášek platiny a diamantu jsou přítomny ve všech Platinové a diamantové produkty pomoci lidem s řídkými vlasy dosáhnout nebývalého objemu, aniž by si vlasy pokrývaly voskem nebo podporovaly statickou elektřinu a létání. Opravující a obnovující peptidy a hexapeptidy bojují proti zánětům pokožky a vlasové pokožky. V našem speciálu jsou přítomny další mikronizované drahé kameny a naše patentované peptidy Šampon proti vypadávání vlasů pro usnadnění růstu vlasů a zastavení dalšího vypadávání vlasů.

Vaše linie péče o vlasy je velmi odlišná v tom, že se hodně zaměřuje na velmi specifické vlasové problémy. Proč je to důležité?

Kadeřníci a zákazníci znají problém, když ho vidí nebo cítí. Značku Miriam Quevedo jsme vytvořili, abychom konkrétně řešili problémy a poskytovali řešení. Někdy mají lidé různé problémy, které spadají do samostatných kategorií. Naším cílem je pomáhat spotřebitelům vypadat a cítit se co nejlépe.

Například máme nejen specifické šampony na vypadávání vlasů, barvené vlasy, lupy, mastné vlasy a vlasovou pokožku, ale také produkty, které léčí problémy, jako jsou husté, tenké a silně dehydratované vlasy. Ženě sice vypadávají vlasy, ale stále má husté vlasy! Stále můžete mít suché a řídké vlasy, ale mastnou pokožku hlavy. Mnoho výrobců na takové odstíny zapomíná.

Představte se prosím své osobní rutině péče o vlasy.

Ráda si jemně masíruji pokožku hlavy a v každé jemně potřásám vlasy večer. Velice dobře si uvědomuji svou rutinu péče o vlasy, ráda nanáším bohatou směs lipidů na suché vlasy. V zimě používám náš ikonický Záchranná maska ​​z ledovcového bílého kaviáru plus tři kapky Vznešený zlatý olej a tři kapky Bio-Regenerative k posílení vitamínů, aplikujte vše od konečků po kořínky a poté jemně masírujte vlasy a pokožku hlavy. Nechám působit alespoň dvě hodiny, poté začnu s očistným rituálem. Výsledky jsou neuvěřitelné v boji proti chemickému stárnutí vlasů a pokožky hlavy v zimním období. Výsledkem jsou lesklé, hedvábné vlasy a vlasová pokožka s vyváženou vlhkostí.

Krásné vlasy začínají dobrou exfoliací a detoxikací vlasové pokožky. Jednou týdně stačí. Rád si s naší pomocí pěstuji blond vlasy Extrémně blond kaviár a stříbrné vlasy kombinování s Barevný šampon. A rád posiluji mikroflóru pokožky hlavy Vzácný lektvar ledovcového bílého kaviáru.

„Krásné vlasy začínají dobrou exfoliací a detoxikací vlasové pokožky. Jednou týdně stačí.“

Doporučuji ženám, aby používaly masku na vlasy a hydratovaly se doma, v salonu nebo v lázních, aby investovaly do co nejpohodlnější šamponové kúry a bez pochyb aplikovali kúru na mokré vlasy. Vitamíny jsou vždy plusem k posílení růstu vlasů. Moje doporučení je najít si dobrého odborníka, který dokáže diagnostikovat a sestavit vlastní jídelníček na základě potřeb vašich vlasů a vlasové pokožky a bojovat proti procesu stárnutí.

A co pokožka?

Krásná pleť začíná účinným a neagresivním čistícím rituálem. Vytvářím si svou vlastní rutinu pomocí tří kroků: nejprve rád používám Black Baccara Global Cleansing Milk (bez sulfátů). Za druhé, Black Baccara Volcanic Cleansing Powder s přírodním vulkanickým popelem a leštícími enzymy a nakonec toner pro revitalizaci mé pleti.

Jsem posedlý lokálním vitamínem C, nezbytným v boji proti buněčné oxidaci, přírodními, perorálními doplňky, vitamínem C v kombinaci s niacinem (vitamin B3).

Největší chybu v péči o vlasy dělá většina žen?

Ženy se musí více soustředit na léčbu. Účesy často způsobí, že vaše vlasy budou dočasně krásné. V některých případech tito kadeřníci vážně poškodí vlasy, blokují vlasové folikuly a zanechávají nečistoty na pokožce hlavy. Někdy jsou to velmi nepříjemné, nepružné fixátory, které mohou poškodit keratin vlasů nebo zvýšit lámavost vlasů. Je to opravdu ostuda. A aby rozšíření vypadala co nejlépe, potřebujete od začátku každodenní nasazení. Vidíme příliš mnoho žen, kterým salon dostatečně neporadil, jak se o tuto drahou investici postarat.

Jednoduchý tip: pokud si potřebujete rozčesat vlasy po použití vlasových stylingových přípravků, díky kterým jsou při česání nepoddajné, naneste několik kapek Vzácný lektvar ledovcového bílého kaviáru nebo Vznešený zlatý olej před česáním, abyste zabránili lámání a vypadávání vlasů. Ani na suchých vlasech nezůstane mastnota ani špína!

Napsat komentář