Minerální opalovací krém ISDIN SunBrush SPF30

S příchodem léta a slunce dělám několik příspěvků o různých opalovacích přípravcích, které jsem vyzkoušela, abyste hlouběji věděli, co se za opalovacím přípravkem skrývá a jaké různé druhy najdeme na trhu. . Už jsem ti o tom mluvil tělový sprej dělilvšichni z Opalovací krém na obličej Anthelios XL a dnes vám přináším další kosmetiku na ochranu před sluncem ve zcela novém formátu.

je to on Isdin Sun Brush Mineral SPF 30 opalovací krém. je a opalovací prášek který platí s kartáč. Koupil jsem si to, protože jsem si to myslel velmi pohodlný způsob opětovného nanesení opalovacího krému při použití make-upu nebo bb krému. Znám pár značek, které mají opalovací krém v tomto formátu a přesněji Isdin jej má s SPF 50 a SPF 30, což je ten, který mám i já.

Navíc přichází s tímto kontejnerem je ideální k nošení v tašce a vytáhněte ho, když to potřebujeme. Protože, jak víte, každé dvě hodiny bychom se měli znovu natřít opalovacím krémem, když jsme vystaveni slunci po mnoho hodin.

Isdin štětec na sluneční pudr

  • Suma: 4 gramy
  • cena: 22 eur (Přímý odkaz)
  • Minerální
  • SPF 30
  • Kryje UVA a UVB paprsky
  • přísad (INCI): malý, oxid titaničitýdimethicone / vinyldimethicone cross-polymer, polymetylsilsesquioxan, oxid křemičitýlauryllysin, křemičitan vápenatý, trietoxykaprylsilan, 1,2-hexandiol, kaprylylglykol, benzylidendimethoxydimethylindanonu, IC 77492, IC 77491, IC 77499

Stejně jako za jejích časů jsem ti řekl, že existuje dva druhy opalovacích krémů: cel fyzické a chemikálie. Ty fyzikální, které nás dnes trápí, jsou známé také jako minerály a jsou to nejčastější oxid titaničitý a oxid zinečnatý.

V tomto případě, jak vidíte, je první složkou malý. Touto složkou je pudr, který obsahuje drtivou většinu makeupů jako jsou tvářenky, kompaktní pudry nebo oční makeup. Používá se na barva make-up a jako složka, která poskytuje jas a jas dívka

Objeví se druhý oxid titaničitý (oxid titaničitý), fyzikální filtr, přes který toho dosáhne, že odráží sluneční paprsky a brání jim v přechodu přes pokožku. Ostatní složky tohoto INCI tvoří pojiva, rozpouštědla a pleťové kondicionéry, jakož i tři barviva, která dodávají tomuto opalovacímu přípravku vzhled make-upu.

Můj názor

Jak můžete vidět na předchozí fotografii, opalovací krém Sun Brush od Isdin se dodává ve válcové nádobě s víkem. Po odstranění krytu je kartáček chráněn průhledným válcem, který se pohybuje dolů a nahoru, aby jej chránil a správně skladoval.

Průhledná je také část, kterou pudr prochází a použití by mělo být krouživými pohyby po celém obličeji. Tady je jeden z darů, které jsem dal. Musíš jím energicky hýbat, aby padal prach a když jím pohneš, velmi mě bolí tvář, protože druhým z jeho darů je jeho štětec. Vlasy má dost drsné a nanášet pudr není vůbec příjemné.

Teď to, co dělám, je, že předtím, než ho začnu používat, dělám krouživými pohyby na zádech ruky, dokud nevidím, že pudr začne vytékat a potom ho rozetřu na tvář.

Nemyslím si však, že je to nejlepší možnost opětovně se natírat opalovacím krémem u make-upu. V tomto případě vždy doporučuji Obličejová mlha La Roche Posay Antihelios.

Proto, jak jsem vám řekla, největší nevýhodu vidím v tom, že štětec se těžko dostává ven z pudru. Kdyby to analyzoval, byl by to skvělý kosmetický přípravek.

Co se týká jeho INCI, myslím si, že je docela dobrý a jeho finiš je velmi povedený. Také mám smíšenou pleť, když si ho nanesu, pomáhá mi zmatnit jakýkoli jas, který by vyšel, takže na tento typ pleti je to dva v jednom.

Takže, jak již bylo řečeno, může to být možnost, ale když slunce není moc silné, protože v opačném případě bude nedostatečné, pokud jde o opětovné použití.

⭐Skóre: 6,8 / 10

Dělají ti z vás, kteří to zkoušeli, to samé se štětcem?

Napsat komentář