Miliums: jak je odstranit a nejlepší krémy, jak jim předcházet| Zdravápleť

5. listopadu Miliums: jak je odstranit a nejlepší krémy, jak jim předcházet

Zveřejněno v 10:00 v Čištění obličeje od Lauren Izquierdo

Už jste je viděli mnohokrát ai když je neznáte, rozčiluje vás to. A my se nedivíme! The milí jsou ty bílé nebo žluté kuličky, které se objevují na naší tváři. Existují malé cysty, které ukládají keratin v kůži a obvykle měří mezi 1 a 3 centimetry.. Vysvětlujeme, proč se objevují a jaké krémy byste měli použít k odstranění miliums.

Proč se objevuje milium?

První věc, kterou byste měli vědět, je to vzhled milium je jedním z nejnormálnějších na světě. Tyto malé cysty vznikají v důsledku akumulace keratinu v kožní žláze. Pórek je totiž uzavřen a zabraňuje této látce dostat se na povrch. Kromě toho může jeho vzhled vést k jiným ve stejné oblasti.

Faktory jako genetika, popáleniny, akné či hojení ran Toto mohou být některé z faktorů, které podporují vzhled milionů lidí. V každém případě, užívání alkoholu nebo tabáku, špatná výživa nebo špatná hygiena obličeje může přispět k jeho rozvoji.

V každém případě, trvat na tomjejich vzhled je normální, což se může stát každému, a ačkoli jsou definovány jako „cysty“, měli byste vědět, že jsou benigní cysty, které nikdy neovlivní vaše zdraví. Milium je estetický problém, ne medicínský.

Dá se míle odstranit?

Všechno na tomto světě má řešení. Chcete-li se jich zbavit, Nejlepší je zajít za odborníkem.. V podstatě proto, že každá tvář a typ pleti je jiný. Dermatolog nebo estetik bude vědět, jaký je nejlepší postup pro rozloučenou. Kromě toho se výskyt těchto cyst často zaměňuje s výskytem akné, když tomu tak není. Hranice se obvykle liší vzhledem, bobtnávají a vypadají růžově. Na druhé straně miliony zůstávají vždy kulaté a ve stejném tónu.

Tak či onak, některé z nejznámějších způsobů odstraňování najetých kilometrů bývají vhodné Dr. Carmen Ibarreche GallegoDoktor medicíny a chirurgie na klinikách Hedonai:

  • chemický peeling. Toto ošetření využívá chemikálie, která regeneruje tkáň, odstraňuje povrchovou vrstvu dermis a tím i nečistoty, stopy po akné, stařecké skvrny, vrásky a mílie.
  • Elektrokoagulace. Tento postup je nejlepší volbou pro citlivé oblasti, jako je kontura očí. Je velmi přesný, jednoduchý a nepotřebuje jizvy.
  • Extrakce sterilní jehlou. Je bezbolestný, nevyžaduje anestezii a je velmi lehký. Pomocí sterilních jehel může profesionál extrahovat veškerý uložený keratin. Přestože trváme na tom, že je to něco, co by měli dělat profesionálové a odborníci v této oblasti.
  • Použití lokálních retinoidů. Stejně jako v případě akné, lokální retinoidy (deriváty vitamínu A Toto jsou magické triky, které vaše pokožka potřebuje, aby se jich zbavila. Všeobecně používá se kyselina retinová a adapalen. Obě jsou indikovány na cysty se zánětlivými lézemi. Jeho další používání, kromě eliminace milionů, zlepšuje celkovou texturu pokožky. Takže můžete začít s krémy na odstranění miliums.

Nejlepší krémy na odstranění milium jsou v Zdravaplet

Klíčem k odstranění milumusu je prevence (především). Vyhněte se nadměrnému množství alkoholu a tabáku, udržujte zdravou a vyváženou stravu a ujistěte se, že vaše rutina čištění obličeje je správná (pokud máte pochybnosti, tady je vše, co potřebujete, abyste se stali odborníkem). Žádná pomoc navíc však není špatná; a k odstranění milium existují krémy, které jsou povinné. Tady je seznam těch nejlepších!

Clarins peeling na obličej

Nezapomeň na to používání peelingů je nezbytné k odstranění odumřelé kůže a přebytečných nečistot z obličeje. Proto, pokud hledáte exfoliant, který (opravdu) funguje, tenhle od Clarins si zamilujete. Jeho vulkanické horniny jemně odstraňují odumřelé buňky a minimalizují póry. Pleť opět získá matný vzhled a vypadá svěže a hladce. Vhodný pro mastnou a smíšenou pleť, její organický výtažek z vavřínu Fleischer CLARINS čistící exfoliační gel na obličej pomáhá redukovat výskyt pórů a omezuje lesk.

Clarins Čistící exfoliační gel na obličej.

Pokročilý retinolový oční krém Střivectin

Jak již odborníci předpokládali, používání retinolu napomáhá regeneraci pokožky a boji proti nedokonalostem, vyhlazení pokožky postižené pupínky a zároveň odstranění vrásek. Vše v jednom! Pokud hledáte krém na odstranění milium z očí, doporučujeme vám tento oční krém od Strivectinu. Protože je to jemný a lehký krém, ale s dostatkem retinolu, abyste si všimli jeho účinku již při první aplikaci.

Strivectin Advanced Retinol oční krém.

Sérum na obličej proti stárnutí s 0,2% retinolu ve skvalenu od The Ordinary

A na zbytek obličeje můžete přidat pleťové sérum s účinkem proti stárnutí, které obsahuje retinol. Tento od The Ordinary je skvělá volba obsahuje 0,2% čistého retinolu a vyhlazuje a chrání dermu před fotostárnutím. To znamená, že po jeho použití a aplikaci vašeho oblíbeného hydratačního krému nezapomeňte na opalovací krém, abyste se vyhnuli skvrnám jakéhokoli druhu!

Sérum na tvář proti stárnutí s 0,2% retinolu ve skvalenu od The Ordinary.

Colliestar Pure Glycolic Acid Rich Cream značky Colliestar

Další z hvězdných ingrediencí, které vaše krémy na odstraňování milium musí obsahovat, je Kyselina glykolová. Od doby, kdy se stal trojským koněm proti skvrnám, pupínkům a akné. Přidáváš to do své rutiny? S tímto denním krémem od Colliestar lze, efektivně a příjemně překvapíte. Je to cítit světlo na kůžiposiluje hydrolipidickou vrstvu dermis a směřuje hladiny této aktivní složky po celém obličeji.

Colliestar Pure Glycolic Acid Rich Cream značky Colliestar.

Avène Cleanance Women tónovaná denní péče SPF 3o

Skvělá možnost je vsadit nekomedogenní produkty, protože jsou účinné při použití krémů k odstranění miliumů. Tím, že póry neznečistíte, nezakryjete nebo neznečistíte, vyhnete se vzniku jakýchkoli nedokonalostí. Pokud hledáte barevný krém, tento od Avène patří mezi naše oblíbené. Hydratuje během celého dne Obsahuje termální vodu, která zabraňuje podráždění a dodává velmi lichotivý tón pro dosažení známého efektu „dobrého obličeje“ bez námahy.

Denní péče pro ženy Cleanance s barvou SPF 30 od Avène.

.

Napsat komentář