Mikro mini kosmetický mixér| Zdravápleť

3. listopadu Micro Mini Beauty Blender

Zveřejněno v 10:15 v Carmen Makeup

ke známému kosmetický mixér má mladší sestru: Mikro mini kosmetický mixér

A jak by to mohlo být jinak, v Zdravaplet jsme chtěli, abyste to dostali do rukou co nejdříve 🙂 Tak teď máte k dispozici a Mini Beauty Blender v Zdravaplet!

Pro ty z vás, kteří máte trochu zmatek, to prozradíme což je Micro Mini Beauty Blender Y k čemu slouží Micro Mini Beauty Blender.

The Mikro mini kosmetický mixér je a miniaturní verze Beauty Blenderu a já jen vím Liší se velikostí a barvou. Protože Mini Beauty Blender nabízí stejné výhody jako jeho starší sestra:

  • Je to použito správné a požadované množství produktu, nikdy víc. S Mini Beauty Blender ušetříte produkt.
  • Poskytuje precizní, bezvadný povrch efekt druhé kůže.
  • Vhodné pro citlivou a reaktivní pleť (neobsahuje latex).

The Mikro mini kosmetický mixér byl vytvořen pro zasahuje do nejmenších oblastí obličeje jako je slzovod, profil nosu, oblast kolem očí, horní část lícních kostí, spodní kost obočí nebo drobné nedokonalosti. Ačkoli bez pochyb, preferované použití maskérů je na oční kontury.

The technika používání Mini Beauty Blenderu to je správné stejně jako Beauty Blender: Navlhčete, sceďte a jemně naneste na obličej. Na fotografii můžete vidět, jak roste, když je mokrý:

Jak můžete vidět, tato mini houbička je rozkošným a nezbytným doplňkem ve vaší sadě na líčení 🙂 Takže… už nečekejte a získejte ji ještě dnes!

Máte k dispozici houbu? Mini Beauty Blender v Zdravaplet za 10,95 €

Hezký víkend milí!

Napsat komentář