Micleo & Co sjednocující depigmentační krém – Kosmetika k vyzkoušení

Test Cosmetics mi za tyto tři roky přinesl fantastické věci a jedna z nich byla Margui a Micleo & Co. Pokud tuto značku neznáte, už teď trvá dlouho, než se poohlédnete. Tady jsem vám už o ní a její úžasné vyprávěl Absolutní krém.

Mám rád značky, které mají za sebou krásný příběh a především značky, které se angažují v aktivizaci, jak je tomu iv tomto případě. Jak řekla Margui v jednom z nejnovějších bulletinů, „všechny produkty Micleo & Co jsou založeny na kombinaci nejmodernějších aktivních složek (jako jsou ty, které se používají v kosmetické medicíně) a účinných přírodních složek.“ Cíl? Přineste široké veřejnosti skvělou kosmetiku, která se považuje za „prémiovou“.

Mám velkou důvěru ve způsob, jakým formulují, a proto jsem se rád zúčastnil testování jejich nejnovějšího vydání: Micleo & Co depigmentační sjednocující krém.

Tento krém používám již více než měsíc, ráno a večer, abych si ověřil jeho účinnost a jsem mile překvapen výsledky. Takže už se do toho nebudu míchat a povídat.

Kyselina kojová, kyselina azelaová a arbutinový krém pro léčbu tmavých skvrn a melasmy

  • Suma: 50 ml
  • cena: 65 € (Přímý odkaz)
  • Netestováno na zvířatech
  • Ekologický
  • přísada INCI: voda, šťáva z listů aloe barbadensiskokos-kaprilát / kaprát, cetearylalkohol, olej ze semen kamélie japonské, kyselina azelaová, kyselina kojová, niacinamid, glycerin, olej z oxalis triangularis, větevní / listový olej eremanthus erythropappus, arbutin, Kyselina salicylováxantanová pryž, glycinový sójový olej, parfém, skvalan, fenoxyethanol, fenetylalkohol, cetearylsulfát sodný, sorbitanstearát, kaprylylglykol, beta-sitosterol, butylfenylmethylpropionál, tokoferol, linalool, citoferol, linalool.

Začnu tím, že vám řeknu anekdotu, kterou jsem měl s tímto krémem. Margui mi před pár měsíci napsala a řekla mi, že připravuje nové vydání, že je to depigmentační krém a aniž by řekla cokoli jiného, ​​mi poslala fotku s jejími ingrediencemi. Mnohé z mých oblíbených aktiv se spojily do jednoho produktu, bylo to skvělé! Jak si dovedete představit, moje okamžitá odpověď byla: „Margui, chci ten krém hned.“

Po více než měsíci s ní je čas popovídat si o synergiích všech těchto silných stránek (které dávám do zelené) a jaké jsou klíče k tomuto super krému.

První ingredience, kterou vyzvednu, je Aloe vera. Nemůžu vám o něm říct moc, co byste ještě nevěděli. V tomto sjednocujícím depigmentačním krému od Micleo & Co slouží jako zvlhčovač A také úleva od bolesti epizod mírného odlupování, kterým může být epidermis vystavena v procesu depigmentace.

Po něm následuje trio špičkových olejů, které dohromady tvoří to, co se nazývá MelaCare™ – ulei. Množství léčivých rostlin: camellia japonica, oxalis triangularis a eremanthus erythropappus. Tyto tři oleje mají protizánětlivé, antioxidační a inhibující vlastnosti melaninu. A je o nich známo, že jsou přírodní alternativa hydrochinonu. Jedná se o tři drahé, ale mimořádně účinné oleje a v této receptuře napomáhají nejen depigmentaci, ale také sjednocují tón a vyživují pokožku. Základem je udržet tento krém hydratovaný po celý den.

Samozřejmě tím večírek s aktivy nekončí kyselina azelaová nemohl chybět. Líbí se mi nejvíc, protože pomáhá na všechny typy pleti, od té nejtučnější až po tu nejcitlivější, takže pro mě je základem při léčbě fleků.

Další z mých oblíbených depigmentantů je kyselina kojová. Jako azelaikum lze použít v citlivou pokožku a dokonale se kombinuje s téměř jakoukoli aktivní látkou. Osobně si myslím, že je velmi účinný, každý produkt, který jsem s ním použila, sklidil úspěch.

Přidejte se do seznamu Kyselina salicylovákterý je skvělý pro snadnou exfoliaci a hlavně velmi dobře čistí póry a má tedy rozmazanější vzhled.

A když už mluvíme o depigmentaci, nemůžete ji přehlédnout arbutin. Další účinná látka s mnoha studiemi, které podporují její účinnost v boji proti skvrnám a melasmu.

Tím to ale nekončí a skupina „Melasma Avengers“ se uzavírá niacinamid. Velmi účinná složka, ke které mám vztah láska-nenávist, protože z mnoha produktů, které ji obsahují, se mi dělá vyrážka po celém obličeji (nežere mě, ale dělá se mi mnoho malých pupínků). I tak jsem si pohrála s tímto depigmentačním krémem od Micleo & Co a měla jsem pravdu, protože z něj nic nevyteklo.

Mé názory na sjednocující depigmentační krém od Micleo & Co

Jak jsem vám řekla na začátku, tento sjednocující depigmentační krém od Micleo & Co používám už více než měsíc, ráno i večer a všimla jsem si poměrně dost změn.

První, světlejší na tváři. To je běžné, pokud používáte aktivní antioxidační složky s keratolytickým účinkem, av tomto případě jich není málo, takže pleť vypadá rozjasněná.

Druhá věc, kterou jsem si všiml, bylo zlepšení pórů díky kyselině salicylové. Mám smíšenou pleť a v oblasti lícních kostí a nosu jsou mé póry vždy velmi viditelné. Odkdy používám tento krém, vybledli.

Co se týká skvrn, mám jich poměrně dost. Nejsou výrazné, ale jsou roztroušeny kolem očního okolí a kolem spánků. Tam jsem si všiml mírné změny, jsem sice stále u sebe, ale možná už ne tak tmavý.

Je to krém, s nímž musíte trochu pracovat, ale velmi dobře se vstřebává. Nanáším ho hned po vyčištění na velmi suchou pleť. Ráno si většinou musím přidat hydratační bonus jiným poněkud výživnějším krémem nebo předtím nanesením séra s kyselinou hyaluronovou různých molekulových hmotností.

Také, dvakrát nebo třikrát týdně, po čištění v noci, použijte Peeling Micleo & Co AHA. Udělejte si lehký peeling a pomozte tomuto krému lépe proniknout.

Jsem si vědom toho, že odstraňování skvrn je komplikované a nikdy úplně nezmizí. Proto pro krém (který má obecně menší sílu) funguje velmi dobře. S účinnými a kvalitními ingrediencemi. Světlejší porcelánová kůže s tmavšími póry ????

⭐Skóre: 8,8 / 10

Znali jste tuto značku? Jaké depigmentační krémy používáte?

Napsat komentář