Michelle Pfeiffer Vídeň Cava Moment

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Michelle Pfeiffer Vídeň Cava Moment

.

Getty Images

Foto: Emily Hebert

Konec 70. a začátek 80. let byly obdobím v zákulisí Vena Cava: zatímco make-up modelek byl inspirován líčením Michelle Pfeiffer ve filmu Scarface z roku 1983, vlasy a nehty měly nádech 70. let díky šátkům a béžovým květům. Manikúra s černými měsíčky. Zde se odborníci na krásu přehlídky podělí o to, jak dosáhnout toho, aby tento okouzlující vintage vzhled fungoval ve skutečném životě.

Make-up: „Vena Cava se nebojí vypadat velkolepě, proto jsme se rozhodli udělat proměnu celého obličeje,“ říká maestro MAC Christian McColloch a poznamenává „super vytvarované lícní kosti, tmavé stíny a oranžové rty“. McColloch doporučuje použít tmavě modrou metalickou oční linku a korálovou rtěnku pro minimalističtější a střídmější vzhled.

Vlasy: „Máte-li se svými vlasy špatný den, tento účes je skvělý,“ říká mistr hřívy Ted Gibson o účesu Vena Kawa. Gibson shromáždila prameny do nízkého hrubého drdolu, kolem její hlavy si omotala šátek a zavázala ji nahoře. Překřížil konce, aby vytvořil uzel, pak zkroutil kousky látky dolů z každé strany a připevnil je k sobě vzadu na hlavě.

Nehty: Nehty, které vidíte na Vena Cava, lze velmi snadno udělat doma, říká guru nehtů z Butter London Noni Creme. Namísto pilníkování, leštění a lakování skutečných nehtů modelek v zákulisí Creme a její tým použili předem nalepené falešné nehty. „Stačí vzít kousek pásky a přilepit jej na stůl a poté na něj přilepit hřebíky,“ říká. „Na půlměsíce naneste dvě vrstvy Yummy Mummy a jednu vrstvu Union Jack Black – nezáleží na tom, jestli budete kreslit mimo čáru kvůli pásce pod ní. Pro aplikaci zatlačte kutikuly, přilepte nehty. a máš bezvadnou manikúru.“

.

Napsat komentář